מחפסת סידור ל10 ימים ומבקשת

liorasar

New member
מחפסת סידור ל10 ימים ומבקשת

שלום לכם אני אסע לחו"ל לעשרה ימים בחוש מרץ ומחפשת סידור לשלושה חתולים כל אחד שונה מרעהו. שלושה זכרים, כולם מסורסים, אחד צעיר נורמלי מפונק בן שלוש, השני בן כ-11 שיוצא החוצה וחוזר במדרגות והשלישי בערך בן 11 גם הוא שמצאתי אותו ואין לו ציפרניים וגם הוא יוצא וחוזר. ואני מחפשת פנסיון שייקח אותם מביתי, שבתל אביב, ושייקחו בחשבון ששניים שיוצאים ועולים ויורדים מסוגלים להשתין על הרצפה או להרטיב את הקירות לאות מחאה למרות שהם יודעים בהחלט (!!!) מה זה ארגז חול ומה עושים אתו. וכולי וכולי. ואת ארבע הבנות החתולות אני אשאיר בבית ומישהו ייכנס אליהן. ובקיצור - זה המצב. אודה לכם אם תשלחו לי מסרים על מקומות, ואפשר גם כאן הערות לגבי כל העניין. אחד החתולים לוקה במערכת החיסונית שלו ובד"כ אני נוהגת להאכיל אותו לחוד ולשטוף את הצלחת למרות שהרופא אומר שלא נדבקים כך. תודה לילי

enat06

New member
במקום זר ל 10 ימים את לא יכולה לאפשר להם לצאת

הם פשוט ילכו לאיבוד... נראה לי שאם זה אפשרי הדבר הטוב ביותר לעשות הוא כבר מעכשיו להרגיל אותם לא לצאת, אני יודעת שזה קשה, גם לי יש חתולה שהיתה רגילה לצאת בשנה הראשונה שהיתה אצלי אבל עכשיו לא יוצאת בכלל, אני השארתי שתי חתולות בבית למשך חודש ושכנה באה לטפל בהם יום יום פעמיים ביום וזה עבר בסדר גמור, אם תרגילי אותם כבר עכשיו חודשיים זה מספיק זמן... בכל אופן, בהצלחה!..

liorasar

New member
אז בחדר סגור או כלוב סגור וזהו שלא יצאו 10יום

ושכחתי לספר שאני מעדיפה גם הסעה שיבואו ושיקחו ושיחזירו

liorasar

New member
אי אפשר כי לכל בן יש בת חתולה צ'ילבה

צ'ילבה למי שלאיודע זו מילה של פעם דהיינו - השנואה שלו. החתולה שלי בת ה-18 משקשקת מהחתול בן ה-3 שחושב שהוא יהיה אדון הבית והוא ישתלט על ארבע הנקבות הזקנות שצורחות ובוכות אם הוא רוצה להתקרב אליהן או לשחק עמן. כולם דרך אגב מעוקרים ומסורסים. אני מעדיפה שלושה לשים בפנסיון ואת ארבע הבנות לשמור בבית ובעבורן להביא פט-סיטר תודה

liorasar

New member
לא יכול. אך זה שמצאתי מפחיד נורא

הוא גדול הוא ענק הוא ALFA MALE מה שנקרא, ואם מישהו מתקרב אליו הוא נוהם בצורה מחרידה. היום הוא כבר זקן אז הוא נוהם ונרתע, והיום רואים כמה קשה לו ללכת על הרגליים הקדמיות. כשמצאתי אותו היה נושך בצרורות ואני מניחה שעקב גודלו יכול היה להזיק. הוא גסס כשמצאתי אותו, הייתה לו צהבת, מישהו מת והילדים זרקו את החתול ומכרו את הדירה. כן. היום הוא אצלי 9 שנים. אבל את הציפורניים ברגליים האחוריות לא מורידים, וכבר ראיתי אותו מטפס איכשהו על גזע אלכסוני. אלא שהוא יכול לעלות ולרדת בזהירות, אולםכמו בן אדם רק. כי אינו יכול להיתפש בגזע בציפורניים.

למעלה