מחנכת חדשה- מקווה להתחלה חדשה!

תות 7

New member
מחנכת חדשה- מקווה להתחלה חדשה!

סוף סוף ובשעה טובה המחנכת של כיתה א' ו ב', עזבה וקיבלנו מחנכת חדשה. אני ממש מקווה שהפעם
הדברים יראו אחרת גם מבחינת המורה וגם מבחינת ועד הכיתה שאף אחד מהם לא גילה שום איכפתיות ורגישות לנושא
הצליאק. אנשים כל כך חסרי רגש גיליתי בשנתיים האחרונות שפשוט אני נחנקת מהם. איך אפשר להיות חסרי רגשות
כלפי חולי צליאק ועוד שמדובר בילדים תמימים שסך הכל רוצים להיות כמו כולם. לא מספיק האוכל יקר פי שלוש???
שנת בריאות והצלחה בכל התחומים שרק נירצה לכל הצליאקים המקסימים

כמי22

New member
תיצרי קשר

עם המורה תדאגי שהיא תבין את כל מה שאת עוברת, היא תעזור לך.
בישיבת הורים הראשונה תכיני דף מידע להורים, יש במאמרים למעלה, ותסבירי להורים מה מותר מה אסור. זה יכול לבוא מצד המורה אם תסכים. תבקשי שישתפו פעולה כשמכינים עוגות לימי הולדת ובמסיבות.
זה מצריך הרבה ניגו'סים ותזכורות לכל העולם, אבל בסוף כולם יפנימו את זה.

שנה חדשה, הכל חדש והתחלה חדשה זאת הזדמנות לשנות את הדברים.

שרית102030

New member
בהצלחה בשנה החדשה

כדאי לדבר עם המחנכת, לבקש לדבר בקצרה באסיפת ההורים ולהזכיר להם,
מומלץ מאוד להצטרף לוועד, כך זו תהיי את שמחליטה על הכיבוד וההתנהלות.

מזכירה לך שהשגרירים הכי טובים הם הילדים, החברים של הילדים שלנו,
כדאי לבקש מהמורה לעשות פעילות בכיתה בנושא הצליאק...

שתהיה שנה מלאת התחשבות...

ADEELI

New member
המלצה למפגש בועד הורים

מעבר לשיחה עם המורה והדף שתחלקי חהורים באסיפת הורים,
אני ממליצה להגיע עם כיבוד שווה ולחלק להורים יחד עם הדף, בזמן שאת מדברת.
אני הבאתי בדרך כלל את העוגיות של בישולה, שהן טעימות ופריכות ובלתי נשכחות.
כשעושים איזושהיא מחווה, זה בד"כ נשאר חקוק בראש של האנשים. אפשר להוסיף פתק עם ברכה לשנה החדשה ואם זה מוגש בסלסילה יפה או צלחת מיוחדת אז זה בכלל שוס רציני.
את יכולה להגיע עם מגוון של מוצרים ללא גלוטן, שניתן למצוא בכל חנות מכולת ולהראות להורים, שיש מבחר לא קטן ושהוא זמין ובדרך כלל מדובר בדברים שרובם ממילא קונים הביתה. כשאנשים רואים דברים ברורים, זה מקל על יכולת ההתנהלות שלהם.
שיהיה המון המון הצלחה.

בושמיל

New member
דגש על דברים זמינים

תחשבי על עצמך לפני הצליאק, טרודה ביומיום שלך, לא תסעי במיוחד להשיג משהו או תנסי מתכון חדש לעוגת יומולדת של הילד שלך (אלא אם את חובבת אפייה כבדה)
אז המסר צריך להיות שבקצת מאמץ אפשר לגרום לחיוך גדול.

בשבוע שאני חילקתי בגן ממתקים, היה לי ממש קשה להשיג במבה ללא גלוטן ומשום מה בסופר לא היה מרשמלו של כרמית ואו סוכריות על מקל של כרמית. בד"כ אפרופו ודובונים תמיד יש.

למעלה