מחמם את הלב.... בבקשה תקראו.

../images/Emo88.gif נאבקים ומסייעים בתפוז

הערב בשעה 19:30 תתקיים בפורום היאבקות WWE טריווית היאבקות שתעסוק באחד האירועים הגדולים של השנה בהיאבקות - הרואיל ראמבל. אתם מוזמנים להשתתף
נרתמים לסיוע, למשפחת הילדים שננטשו. אתם מוזמנים לבוא ולתת כתף (ולפעמים יותר מזה)
עוד אירועים ואירוחים בלוח האירועים המעודכן של תפוז: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/eventsAll.asp

שלום לכולם ../images/Emo24.gif

שמי אורית ואני יו"ר אקים ת"א יפו ומנהלת בפורום משפחות אנשים עם פיגור אני מפנה את תשומת ליבכם לאירוע דרבי הכדורסל התל אביבי שיתקיים בשבוע הבא באיצטדיון נוקייה ביד אליהו ושהכנסותיו יהוו תרומה לאקים ת"א. זה יהיה ערב מאוד מיוחד בהנחיית מני פאר ובהשתתפות אמנים רבים ( שי גבסו, אדיר מילר, נאור ציון, רועי בר-נתן, עינת שרוף ועוד ועוד..) ניתן לרכוש כרטיסים גם במשרדי אקים ת"א בטלפון 03-5255447 מודה מראש על עזרתכם לילדים המקסימים שלנו ע"י רכישת כרטיסים למשחק אורית
ההודעה מתפרסמת באישור מנהל הפורום

I am a freak

New member
../images/Emo26.gifמי שיכול לעזור... שירתם../images/Emo70.gif

נושא חשוב וכאוב, לפחות תקראו

I am a freak

New member
מחמם את הלב.... בבקשה תקראו.

זה כל כך מעורר הערכה וכבוד- כשרואים את כל הפעילות האינטנסיבית שיש לקהילות הוירטואליות של תפוז להציע לקהילות המציאותיות בחיי היום יום. אנשים מקדישים את עצמם, במלוא מובן המילה, במטרה לשפר את איכות החיים של אוכלוסייה מסויימת, בין אם היא מונה אנשים ספורים- ובין אם כוללת נתח כבד מחלקנו. אני משרשר לכאן שלושה שרשורים שמצאתי כחשובים- בתקווה שתקראו, תפנימו- ואפילו תעשו מעט ממה שכתוב בהם. תודה, הפריק.

למעלה