מחלקת גנים ונוף 🌻צפיה קבוצתית🏡🌹🌻 - חלק 2

Aranel Nenharma

Well-known member
שכחתי להגיב על פרקים 3 ו-4.
מתי תראו את הפרקים הבאים.... אני מחכה
בסוף מגיע אליה איזה היסטוריון שאומר שוויליאם הנרי האריסון, שהיה הנשיא ה-9 של ארה"ב (וכיהן רק 32 יום לפני שמת מדלקת ריאות כי לא לבש מעיל בנאום ההשבעה שלו, מזכיר פרק מסוים בבית הלבן...), אבל לפי הסדרה נולד או גר בפאוני מתישהו, אז בקיצור היתה לו פעם בקתה בשטח הזה.
זה לא מהנשאים המוכרים. אני כבר עכשיו שכחתי את שמו
ואיכשהו זה קשור גם לכדור מתנפח גדול שגלגלו שם או משהו... לא קלטתי בדיוק את הסיפור ההזוי.
והיא עושה מסיבת עיתונאים (עם הנכד של הנשיא האריסון שהוא סתם בחור אנונימי ומשעמם).
תאכלס מסכן הנכד. יש לו שושלת משפחתית די מעפנה
מנגד הצוות של גריזל, עם רון וטום ודונה, מחליטים להביא ל"קמפיין" שלהם סלבריטאית מקומית שהיא מין כוהנת לייפסטייל או משהו, ש"המציאה" חלב בקר, כתחליף לחלב הסויה והשקדים המקובלים...
אני לא סובלת את הבחורה הזו (בעיקר גם כי רון שונא אותה)
והקטע עם החלב היה עצוב כמה שזה לא כזה רחוק מהמציאות
באמצע בן המסכן צריך להחתים גם את לזלי וגם את רון על איזה מסמך נוטריוני ובעזרת טרי שהוא כמובן נוטריון (הגשים חלום ילדות)
ביחד עם החלום שלו לפגוש את ראש העיר (שהיא בחור מעפן)
אבל כשחושבים על זה אז לטרי יש הכל בחיים, עבודה שהוא משום מה נהנה בה, משפחה מושלמת, אז אין לו באמת חלומות טובים לשאוף אליהם כי יש לו כבר הכל
הוא מתרוצץ כל היום בין שניהם כי הם מסרבים לשבת על זה יחד וכל פעם משהו משתבש עם החתימות שלהם.
חחחח הקטע שבן וטרי באוטו מוסעים בניהם
בכל אופן בסוף הפרק כולם מתאחדים בשביל לכלוא את רון ולזלי יחד באיזה משרד ולא לתת להם לצאת עד שיתפייסו!
באיזה משרד!!! באיזה משרד!!!:mad::mad:
לונה זה המשרד של מחלקת גנים ונוף, באמת, ממך ציפתי ליותר
חבל שלא היו יותר קטעים עם הכנסייה של זורפ במהלך הסדרה
נכון, זה קטעים מעולים
לא נראה לי שזה כדור מתנפח אלא כדור מתכת.
אני חושב שאת יודעת את זה, אבל למי שקורא ולא יודע - זה אדם אמיתי שבאמת היה נשיא רק ל32 יום. זה סיפור הזוי.
אני מניח גם שבאמת יש עליו מוזיאון ובטח יש דברים לשים בו כי הרי הוא בטוח עשה דברים משמעותיים לפני שהוא נבחר לנשיא.
אבל המוזיאון שעשו בפרק היה מעולה. למשל החלק על אנשים אחרים עם השם האריסון.
אבל החלק הכי מצחיק זה איך ארה"ב הייתה שונה אם הוא היה שורד לקדנציה מלאה - כמו למשל כותרת עיתון שלפיה הGreat Depression נגמר לאחר שבוע אחד. והכי מצחיק כותרת עיתון שלפיה הסדרה The Wire זוכה בהרבה פרסי אמי (כי באופן נוראי בעולם שלנו היא לא זכתה בפרסים)
המוזיאון היה מעולה
היה גם חדר שיש בו דברים ששורדים רק 30 יום
הסלבריטאית הזאת הייתה בפרק בעבר שבו היא בחרה בכסא של רון לאחד הפרטים ברשימת Bloosh שלה.
וזה גדול איך שהיא מתארת "חלב בקר" שזה כמובן לא פשוט חלב פרה.
בדיוק, כבר בפרק ההוא היא עצבנה אותי
אם חושבים בהגיון אז קולטים שמוזר שבן צריך בעצמו להחתים את שניהם ולא יכול לתת למישהו אחר לעשות את זה.
בן עושה מלא דברים שלא מתאים למנהל עיר לעשות
וגם אם נפריד שניה בין המציאות לסדרה, אז גם בעולם של הסדרה בן עושה המון דברים שכריס לא עשה בול באותו התפקיד
(וזה עוד יותר מעצבן כי הוא עושה דברים לטובת מחלקת גנים ונוף וזו בדיוק הסיבה שהיה אסור לבן ולזלי להיות זוג בהתחלה)
ציינתי כבר שבעונה 7 יש את אחד הפרקים האוהבים עלי (מכל הסדרות) אז כמובן שזה זה...
לזלי ורון נכלאו במשרד הישן שלהם למשל הלילה או עד שילבנו את הסכסוך שלהם כמו אנשים מבוגרים.
אז אחרי שהם מתמרמרים ורון מנסה כל דרך אפשרית לפרוץ משם החוצה, בין השאר מפוצץ את המוקש החצי-מנוטרל לכאורה שקיבל מתנה מלזלי לפני שנים והחזיק בגאווה על שולחנו, ומגלה שבכלל יוצאים ממנו בלונים וקונפטי,
היה בעונות הראשונות את הפרק שהבית ספר מסתובב בעירייה והוא מתחבר לילדה ומלמד אותה את האידאלוגיה שלו, אז זוכרים, הוא רצה לתת לה את במוקש הזה מתנה כדי שתזכור את הזמן הזה
ולזלי מנסה כל דרך לגרום לו לדבר איתה ולספר לה מה גרם לו לעזוב את העבודה בלי לספר לה ואח"כ להיות שותף בבניית פרויקט מורנינגסטאר (שמסתבר שזה קומפלקס דירות שנבנה ליד הפארק שלזלי עשתה מהבור, ושהרסו בשבילו את הבית הישן של אן) - אז בסוף היא מצליחה לדובב אותו, והוא מספר לה שאחרי שהיא עזבה וכל האחרים גם, הוא נשאר עם אנשים זרים במשרד ורצה לבקש ממנה עבודה אצלה, אבל היא היתה עסוקה מידי והבריזה לו מהפגישה ושכחה... והוא מתנצל גם על מורנינגסטאר והם מתפייסים.
הקטע שהם מנהלים את השיחה האמתית על הסיבה לריב היה כל כך עצוב,
ניק הופרמן אשכרה גרם לי לבכות
חחח סופסוף
יש לי את השיר הזה בראש מאז שהתחלתם עונה 7:-D
ככה אני שרה כל הזמן את השיר הזה.
עם המילים האלו של לזלי:-D
והכי הצחיק אותי שהיא אומרת "ron love plastic" חחח
והיא אומרת הבחירה של ג'רי, וזה יפה מצד הכותבים כי בזמנו שהוא בחר את השיר הוא היה ג'רי ולא טרי
כהמשך ישיר למה שכתבתי מקודם כאן מדברים על פרק הסיום של משחקי הכס (בפועל פרק הסיום של משחקי הכס שודר ב2019, אבל אז לא ידעו את זה)
ולזלי מציינת שקאליסי עומדת להתחתן עם ג'ק ספארו, שזה נשמע לא הגיוני לחלוטין, אבל בן אומר שזה הגיוני אם קראת את הספרים (לא, בספרים אין דמות שנקראת ג'ק ספארו)
זה נשמע יותר הגיוני מהסוף האמיתי שעשו
ואוקי את כאילו מנסה להוכיח לנו לא לתת לך לכתוב ראשונה כי את לא כותבת מספיק עכשיו.
לונה הרבה יותר מעניין לשמוע מה לך יש לומר על הפרק כצפייה ראשונה
ועל כזה פרק נהדר!
אגב, יש לו ציון של 9.6 בIMDB שזה מאוד גבוה. ובאופן כללי הוא קיבל המון תשבוחות.
ברור , כי זה פרק מעולה
וזה עוד בעונה 7 ואחרונה של סדרה.
רק מראה שהסדרה הסתיימה בשיא שלה ולא כי נגמרו הרעיונות וסחבו את זה
זה דוגמה קלאסית לbottle episode
והוא פשוט עובד כל כך טוב שאפילו עכשיו כשאני צפיתי בו הגעתי כמעט לדמעות מהרגשות בסוף.
כשלזלי מבינה עד כמה רון היה פגוע ממנה. ודווקא זה שהוא לא ממש מוכן להודות שהוא נפגע, אבל לזלי מבינה את זה.
היה מעולה
חוץ מזה המון רגעים מעולים כמו זה שאנחנו מגלים איך לזלי קיבלה את העבודה
רון מכין מפתח מעץ
רואים את הקולאז' שהמחלקה הכינה כשהעלו הצעות לציור קיר חדש
קרייג בסוף מתעצבן עליהם
ופשוט כל החיבוקים בסוף
ויש גם את הקטע שבסוף רון שואל את לזלי למה אנשים אוכלים אוכל שהוא לא ארוחת בוקר, ולזלי עונה כי אנשים הם טיפשים
וזה callback לפרק בעונה 2 (נראה לי) ששם לזלי שואלת ורון עונה לה

Lhuna3

Well-known member
באיזה משרד!!! באיזה משרד!!!:mad::mad:
לונה זה המשרד של מחלקת גנים ונוף, באמת, ממך ציפתי ליותר
בסדר סליחה שאני לא מזהה משרדים :-D הבנתי את זה בפרק הבא!
כל המשרדים נראים אותו דבר.
אני לא חושבת שהמשרד נעלב שלא זיהיתי אותו.

היה בעונות הראשונות את הפרק שהבית ספר מסתובב בעירייה והוא מתחבר לילדה ומלמד אותה את האידאלוגיה שלו, אז זוכרים, הוא רצה לתת לה את במוקש הזה מתנה כדי שתזכור את הזמן הזה
כן את זה זכרתי דווקא.

ניק הופרמן אשכרה גרם לי לבכות
יש משהו בלראות בנאדם כמוהו (קשוח לכאורה) בעמדה פגיעה ורגישה, מודה שהוא נפגע ממשהו... לי זה קשה קצת.

לונה הרבה יותר מעניין לשמוע מה לך יש לומר על הפרק כצפייה ראשונה
אני מבינה את זה, אבל זה מפיל עלי אחריות שאני לא תמיד אעמוד בה.

מילי08

Well-known member
יש דברים שחשבתי שכבר הגבתי אליהם ויש הודעות שעוד לא. קיוויתי שאני אוכל להגיב במקביל אליכם לשאר הפרקים אבל פריים יצאו חארות והדודים שלי שוב עושים בעיות.
יאיי הפרק שבו מופיע בו בורנהאם!!!!!!!
רציתי להגיב מזמן שלא ידעתי שזה בו בורנהאם ואם הייתי יודעת הייתי מנסה להתרגש יותר. אבל הדמות שלו היתה מעצבנת וחמודה
ולא יכלתי שלא לשים לב שהוא לא עמד בשום שלב. אולי פחדו שיראו עד כמה גבוה באופן מטורף הוא.
הוא באמת נראה ממש גבוה
בכל מקרה הקטע שהרופא מספר להם שיש להם שלישיה ולבן בערך מתפוצץ הראש (What do we do?) היה מצחיק.
בן כזה חמוד שזה משהו. והבנתי למה הוא לחוץ. הופתעתי שלסלי לא היתה לחוצה
גם לא ברור מה קרה לכל הקטע שצריך לשמור על לזלי רגועה בשני הפרקים הבאים. לא שהיא עשתה בהם לופים באוויר, אבל היא עשתה המון וממש לא נשארה רגועה.
(השוק שלה על דיוק סילבר היה מספיק בשביל הפלה)
הם לא תמיד חזקים בהמשכיות
בפרק 2X13 כשלזלי בדייט עם טכנאי MRI שעושה לה סריקה, הוא אומר לה שהיא יכולה להכנס להריון עם שלישיה.
מגניב
בשלב מסוים הוא מספר לה שהסוד הוא שלארי חולה במחלה סופנית וזה גורם לאפריל להיות נחמדה אל לארי בפעם הראשונה והיא אפילו מסכימה לגרד לו את הגב.
מעצבן אותי שמנסים בכוח להפוך את ג'רי לדביל. כבר הבנו שהוא לא באמת כזה אז למה הם ממשיכים בכוונה? כל הקטע עם הגירוד בגב היה לא הגיוני כי אף בןאדם לא יבקש מקולגה לעבודה לגרד לו מתחת לחולצה.
בהתחלה בגריזל מסרבים, אבל אז בן מגלה שהם משחקים את המשחק לוח שלו The Cones of Dunshire. הם לא מאמינים לו כשהוא אומר להם שהוא יצר את המשחק, אבל הוא מציע לשחק נגד המנהל שלהם ומנצח אותו ולכן פאוני מקבלת WIFI חינם מהם. והוא גם בסוף מוכיח להם שהוא באמת המציא את המשחק.
ממש שמחתי שהיה לבן נצחון מתוק כזה. כי לזלי לא לגמרי תמכה בו ובמשחק שלו ואהבתי לראות שבלי להתכוון זה הצליח לו
במקביל לזלי נמצאת באירוע של מחלקת הפארקים הארצית היא מאוד מתלהבת להכיר את כל האנשים הבכירים שם. והיא אפילו פוגשת את מישל אובמה!
והיתה בהלם מוחלט :-D זה היה חמוד. (ורק רציתי להגיד שאהבתי את מישל יותר מאשר את בעלה)
טום מנסה למשוך כמה שיותר סלבריטאים להגיע למסעדה שלו ונעזר במונה ליסה וז'אן ראלפיו ספרסטין
התגעגעתי לצמד הזה
התגובה שלך נהייתה אפלה מהר מדי ממה שחשבתי [לגבי לידות של שלישייה]
:-D

מילי08

Well-known member
לצערי זה מה שהספקתי ואתמול הדודים שלי לא שיתפו איתי פעולה :-/.

רק לי הילדים נראו גדולים יותר מ 3? כי טכנית הם אמורים להיות שנתיים וקצת כי בעונה 6 לזלי היתה בתחילת ההריון שלה
ואז מסתבר שזה להכרזה של ג'סיקה ניופורט, על כך שהם מוכרים שטח גדול בפאוני שלזלי מאוד רוצה להפוך לפארק. טיפה מאכזב, חשבתי שהם בדרך למשהו יותר מעניין.
כן, זה לא היה מעניין במיוחד
בכל אופן הולכת להיות לה מלחמה על השטח הזה - נגד רון :-( שהקים חברת בניה, שהשם שלה הוא בערך "עבודות בניה ופיתוח טובות מאוד
אהבתי שרון סוף סוף עזב את העבודה שהוא שנא כדי לעשות משהו שהוא אוהב אבל לא אהבתי שהיחסים בינו לבין לסלי התדרדרו כל כך . ההוכחה שרחוק מהעין רחוק מהלב... ;-(
לזלי לא יכולה עם התקציב הציבורי שלה להתחרות עם ההצעה של גריזל, ולכן היא מנסה אסטרטגיה אחרת - להציע לג'סיקה לתרום את הפארק למדינה, ובתמורה הפארק יקרא ע"ש משפחת ניופורט וכך הם ישאירו מורשת לתמיד ויזכרו בצורה חיובית.
זה היה כל כך לא הגיוני. זה יפה שמנסים להציג אותה כאידאליסטית אבל זה לא מציאותי בשום דרך, בטח שלא מול חברה כל כך קפיטליסטית
ומסתבר שכבר היתה בין רון ולזלי מלחמה דומה שנתיים קודם ולכן הם עכשיו אויבים
מבאס נורא :-(
(וג'ון האם עדיין שם כי הוא לא הבין או שכח שלזלי פיטרה אותו לפני כמה דקות, בסוף הפרק הקודם.)
טום מאוד מצליח עם המסעדה שלו, אבל אז הוא עושה את אחד הדברים הכי דושיים שהוא עשה - כשהוא מציג את בן שמקבל פרס איש השנה של פאוני, ומנצל את זה בשביל להלל את עצמו המון זמן ולהרוס לבן :mad::mad::mad::mad::mad:
כן. עד שכבר התחלתי לא לחבב אותו אלא לסבול אותו באופן יחסי, הוא חוזר להיות בלתי נסבל (ולא, המכתב בסוף אמנם היה מרגש אבל לא מכפר על ההתנהגות שלו
אמנם הוא בסוף מקריא לבן באופן פרטי את הנאום שכתב לו במקור והוא מרגש את בן עד דמעות חמודות, אבל זה לא מפצה על הרגע שהוא גזל ממנו שהיה חשוב לבן במיוחד!
בדיוק!
אפריל ואנדי מוטרדים מאוד מזה שהם נהיו מבוגרים משעממים ואחראיים, ולא עושים יותר שטויות מוזרות
האמת שהעלילה שלהם לא היתה מעניינת. אני מבינה את מה שאפריל אומרת אבל זה לא הגיוני כי שניהם התבגרו בשלוש שנים והתפתחו
ממש מקנאה בך. איזה תענוג מצפה לך. עונה 7 היא ממש טובה (ויש כמה פרקים שהם יצירת מופת)
וואלה? אני אמנם ראיתי כרגע רק את שני הפרקים הראשונים אבל בצפייה הקודמת אני זוכרת שלא התלהבתי מהעונה
זה שם מאוד סוונסיני
|כן|
אף פעם אין דבר כזה יותר מדי ג'ון האם על מסך הטלוויזיה שלי
הוא באמת מעולה ראית קימי שמידט?
ולמה לא קיבלנו את הטלפונים השקופים המגניבים שיש להם?
חחח, באמת לא בסדר. התפרעו שם לגמרי עם הדמיון
אני זוכרת שזה היה כל כך מגניב בצפייה בזמן אמת לראות את זה.
הרגיש כמו לצפות בבחזרה לעתיד
כן, זה על פניו משעמם. אבל זה מגניב כי זה משהו שקשור לעבודה של לזלי, שהיא פארקים בחלק גדול של ארה"ב, אבל גם קשור ספציפית לפאוני, וגם קשור לרון ובדרך כלשהי גם לטום ודונה. בקיצור זה דרך טובה לערב את כל הדמויות הראשיות בעלילה אחרי שמבהירים שהם התרחקו זה מזה בשנים שעברו.
אוקיי, קיבלתי
אני מניח שזה לא קשור אבל השם של השטן הוא לוציפר מורנינגסטאר. אולי הסדרה לוציפר היא ספין אוף של מחלקת גנים ונוף.
:-D בטוח
זה קטע מעולה :-D (וקצת עצוב כשחושבים על זה) [גיוס כסף מהקזינו]
כן. אהבתי את הביקורת שעלתה משם
אבל זה בעצם בכלל לא היה בשביל לקדם את עצמו, הוא פשוט התרגש מידי להקריא את הנאום האמיתי בגלל שהוא כל כך מלא רגשות שזה מביא אותו לדמעות.
תירוץ. הוא יכול היה פשוט לוותר על הקדמה ולקרוא לבן לבמה. תכלס תום סתם חיפש הזדמנות להתרברב
יש עלילה חוזרת בסדרה שבה אחת הדמויות הראשיות מנסה לעזור לאפריל במשהו והיא בקושי מוכנה להראות תודה לאדם או חיבה, אבל בסוף היא מודה שהיא אוהבת את הבן אדם הזה ומחבקת אותו.
|כן|
וכאן ספציפית זה מרגיש מוטעה לקבל עצת חיים מג'ואן קלמנזו.
ממש :-D שמחתי לראות את המטורללת הזאת
אני ממש רוצה לקרוא את הספר של ג'ואן :-D
הקטע ההזוי הוא שכל הקטע של העבודה הזאת זה משהו שהחברה הקפיטליסטית יצרה ולכן לא ממש קיים בהרבה מקומות, כמו בארץ. כל הקטע של לחנוט גופות לחלוטין היה צריך להשאר קטע של רוצחים סדרתיים.
|כן| גם בגלל שבארץ לא קוברים בארון אלא בתכריך ישר לאדמה. אנחנו אקולוגים
אנדין מנסה לעזור לו למצוא מישהי (בתקווה מישהי שהיא לא בת דודה שלו) ובדיוק אז מגיעה הודעה מלוסי.
לוסי הרבה יותר טובה מידי בשביל טום!
ה באמת היה קצת סטוקרי.
ואנדי היה סופר חמוד הפרק
מסכימה
ובקו עלילה הראשי יש בחירות במועצת העיר לגבי אישור בניה על האדמה שמשפחת ניופורט מוכרת. בעצם אם לא יאשרו שם לבניה אז גריזל לא תקנה את השטח ואז לזלי תנצח.
תודה. אני חושבת שלא לגמרי הבנתי בזמן הצפייה על מה ההצבעה אבל זה גם די שיעמם אותי ולא התעמקתי
*אגב בכל הפעמים שרואים בפרק את המועצה רואים את כל חברי המועצה שאנחנו מכירים - האוזר (הבחור השחור שיושב באמצע), דקסהארט (זה עם כל פרשיות הסקס תמיד), מילטון (הזקן שבפרק הזה משום מה יש לו פאה או שהשיער שלו צבוע שחור) וג'אם כמובן. אבל לא רואים מי חבר המועצה החמישי, זה שיושב בכיסא שלזלי ישבה בו כשהיא הייתה חברת מועצה ואחר כך ישבה שם קריסטן בל.
קריסטין בל נעלמה לגמרי
הגילוי הגדול של הפרק הוא שג'אם עכשיו יוצא עם תמי 2. ועושה רושם שהיא מנסה להפוך אותו לרון תוך כדי שבמקביל היא ממרמרת לג'אם את החיים. זה די עצוב כשהיא מדברת על זה שהיא עדיין רוצה את רון גם מול ג'אם, גורמת לו לאכול כמו רון ואפילו לא שוכבת איתו. חוץ מזה שהיא שולטת לחלוטין באיך הוא מצביע בהצבעות מועצה.
זה היה מצחיק ומבהיל בו זמנית. אבל ג'אם הוא כזה דוש שלא אכפת לי שמישהי קצת שולטת בו
אז לזלי מנסה לגרום לג'אם להפרד מתמי כדי שיצביע עבורה, אבל כשהיא מגלה עד כמה החיים של ג'אם נעשו בלתי נסבלים בגלל תמי היא מחליטה לגייס את רון אפילו שהם שונאים זה את זה עכשיו במטרה להציל בן אדם מתמי. רון מסכים והם עובדים קשה בתכנות מחדש של ג'אם כדי שיהיה עמיד לתמי.
ואז יש את הסצנה שבה ג'אם נפרד מתמי בספרייה ותמי עושה הכל כדי לשנות את דעתו, עד כדי התפשטות מלאה. ויש את הקטע הקורע שלזלי צועקת עליה ועובדת ספריה אומרת לה להיות בשקט, תוך כדי שתמי עומדת שם ערומה.
שני הקטעים היו מעולים
שני האירועים האלו הם באמת נוראים. ולא משנה כמה אני מנסה להגן על טום. באלו אני לא מצליחה.
אבל אהבתי שגם לזלי וגם בן ממש התעצבנו עליו והציגו את המעשה שלו כמשהו אנוכי ולא כקטע כזה של הדמות שכל השאר פשוט מקבלים.
|כן|
בפרק האחרון של עונה 6. רון ודיאן מחברים בין ג'אם לתמי.
המממ. ראיתי רק לפני כמה שבועות את עונה 6 אבל אני לא זוכרת את זה
כן איכ האמת שלא ידעתי שזה משהו שמקובל בארה"ב לחנוט גופות. זה באמת נפוץ? אני יודעת שיש להם קטע של ארון פתוח שעוברים על פני הגופה (זה נורא) ושלצורך זה בית הלוויות מכין את הגופה, מאפר ומלביש אותה... אבל לא חשבתי שחונטים ממש.
זה דוחה ומקברי לגמרי. לפי עמוק באדמה ממש מכינים ומאפרים אותם 8-{8-{8-{
(ולא הבנתי מה הקשר לקפיטליסטי)
האפשרות לעשות הרבה כסף אפילו מהמוות

Lhuna3

Well-known member
גריזל מחלקים מתנות עם רחפנים לכולם בפאוני.
רק שמתברר מהן שהם יודעים קצת יותר מידי על כל אחד והם מבינים (דונה מבינה, וכדרך אגב היא עדיין במערכת יחסים חמודה עם ג'ואל, שזה משמח, והלוואי שנראה מזה קצת) שגריזל מאזינים לשיחות/הודעות פרטיות ומנתחים אותן ליצור פרופילים אישיים, דרך ה-WIFI החינמי שהם סיפקו שם לבקשת בן.
אבל בן דאג בחוזה שזה יהיה אסור להם!
בן ולזלי הולכים לסיור "בתחפושת" בגריזל בשביל למצוא ראיות וכו' אבל הם פשוט מודים בזה.
הם הולכים לעימות בטלויזיה בתוכנית משפט של הלא-שופט פרד האפלי.
שם רון מגלה להם שגריזלי התחכמו והחתימו אותו על שורה שמרשה להם, והוא לא שם לב כי זה היה בזמן היציאה של מלחמת הכוכבים 7. "המשפט" מסתיים ב-miss-trial.
אבל בסוף רון מתגייס לטובת לזלי נגד גריזל אחרי שהם שולחים מתנות לילד בן ה-4 שלו והוא מבין ש"אף אחד לא בטוח" מפניהם.

איכשקוראים לו הצעקן (אני רוצה להגיד בראד, מצד שני משהו עם ג'. ג'ראד?) מבקש מאפריל לדבר עם המתמחים החדשים שלו, והיא חושבת שתפקידה הוא להציל אותם מהגורל שלה, שההתמחות הזאת הובילה אותה לעבודה שהיא לא רוצה.
ספציפית היא מוצאת שם מישהי כמוה ומשכנעת אותה לעזוב, אבל אח"כ כדי לפצות את ג'ראד (?) היא מביאה לו מועמדים חדשים ומגלה שהיא נהניית מלהגיד לאנשים מה לעשות.

טום נהיה הסוכן של אנדי, כשהרשת (בניהול ההוא מסקראבס) רוצה לקנות ממנו את הזכויות על הדמות שלו ג'וני קאראטה וגם משלמים לו ממש מעט...
וטום השיג לו את הזכויות "כי הוא סוכן מעולה" (= כי הוא התחנן בבכי כמו ילד קטן למנהל של הרשת עד שהוא נכנע :-D)
ולוסי נפרדה מהחבר שלה.

הרגע שהכי אהבתי בפרק: שהאנשים שבאו למועצה שלזלי זימנה נגד גריזל שרים לה קריאת עידוד:
We're not against you on this!

Aranel Nenharma

Well-known member
(דונה מבינה, וכדרך אגב היא עדיין במערכת יחסים חמודה עם ג'ואל, שזה משמח, והלוואי שנראה מזה קצת)
הרא בפרק הראשון לעונה שהם מאורסים (דונה השוויצה עם הטבעת ללזלי)
שגריזל מאזינים לשיחות/הודעות פרטיות ומנתחים אותן ליצור פרופילים אישיים, דרך ה-WIFI החינמי שהם סיפקו שם לבקשת בן.
זה היה כבר מדובר כל הנושא הזה של איסוף מידע מרשתות חברתיות? ב2014 או שהסדרה ראתה אתת העתיד בקטע הזה
בן ולזלי הולכים לסיור "בתחפושת" בגריזל בשביל למצוא ראיות וכו' אבל הם פשוט מודים בזה.
למרות שהם נראו מאוד הפסרים וחמודים בתחפושות האלו, על מי הם חשבו שהם עובדים?
אבל בסוף רון מתגייס לטובת לזלי נגד גריזל אחרי שהם שולחים מתנות לילד בן ה-4 שלו והוא מבין ש"אף אחד לא בטוח" מפניהם.
סצנה מעולה
איכשקוראים לו הצעקן (אני רוצה להגיד בראד, מצד שני משהו עם ג'. ג'ראד?)
* קרייג
מבקש מאפריל לדבר עם המתמחים החדשים שלו, והיא חושבת שתפקידה הוא להציל אותם מהגורל שלה, שההתמחות הזאת הובילה אותה לעבודה שהיא לא רוצה.
ספציפית היא מוצאת שם מישהי כמוה ומשכנעת אותה לעזוב, אבל אח"כ כדי לפצות את ג'ראד (?) היא מביאה לו מועמדים חדשים ומגלה שהיא נהניית מלהגיד לאנשים מה לעשות.
אני ממש עצבנית על אפריל בקטע הזה.
כבר ציינתי את זה שהיא לא מבינה כמה טוב יצא לה להיות בהתמחות הזו עם אנשים שאשכרה איכפת להם ממנה והיא גם מצליחה להתקדם למקומות
טום נהיה הסוכן של אנדי, כשהרשת (בניהול ההוא מסקראבס)
אני חושבת שאת מתבלבלת.
מנהל הרשת היה דקס שפרד.
רוצה לקנות ממנו את הזכויות על הדמות שלו ג'וני קאראטה וגם משלמים לו ממש מעט...
מרגיש לי שקרייג צריך לקבל קרידיט קטן על הדמות כי הוא נתן לו את השם
רון עכשיו נגד גריזלי ולזלי ורון חברו יחד לצוות החלומות כדי לנצח את גריזלי.
הם מגלים שסוויטי החליט למכור לגריזלי את האדמה כי הם העלו את ההצעה שלהם. והחבורה חושבת איך לנצל את הכאוס מהפרק הקודם לטובתם.
כדי להרגיש ניצחון , לזלי ורון מרימים מחאה כדי להציל את הדיינר של JJ מסילוק ע"י דניס פיינשטין
הם עושים הפגנה מחוץ למשרדים שלו ואנדי בדמות של ג'ונתן קראטי קורא לדניס לבוא ולראות את ההפגנה. ג'ונתן קראטי מגיע עם קבוצה של ילדים נינג'ות קטנים. בם עובדים על המזיכרה כדי להכנס אבל זה ברור שהם שם. אני לא מבינה את המזכירה הזו, התפקיד שלך זה לא למנוע מסתם אנשים להכנס, זה ברור שאת רואה אותם אז תעצרי אותם.
ההפגנה לא מצליחה ולכן מציעים לJJ לבנות את הדיינר באזור הפחות טוב בעיר וזה מביא את רון ולזלי לרעיון להציע לגריזלי לבנות שם בזול יותר את הקמפוס שלהם.

טום ודונה חוגגים את יום פנק את עצמך 2017. זה היה ממש מצחי שג'ו לא הבין על מה מדובר והם פשוט חזרו ואמרו פנק את עצמך!
השנה זה בסטייל והם נוסעים לברוולי הילס
טום מציע ללוסי ללכת איתו לחתונה של דונה
החתונה של דונה וג'ו. משפחת מינגלהם אנשים עם הרבה דרמה אז התפקיד של אפריל זה לדאוג לשמור על שקט בחתונה.
רון עושה נזקים ביחסים בין טום ללוסי אבל בסוף מצליח להציל את המצב.
ג'ן חוזרת ומציע לבן להתמודד על תפקיד בבית הנבחרים. בן מתלבט אז לזלי מציע לו להתנהג ערב אחד כאילו הוא בחר להתמודד וערב שני כאילו הואבחר לא להתמודד.
אחרי שהם נהנו ושמחו ובעיקר השתכרו בערב של כאילו בחר כן להתמודד. בןמבין שהוא שלח לג'ן הודעות שיכור ואמר שהוא רוצה לרוץ ולכן היא פרסמה את זה.
בסוף הפרק בגלל שלדונה היה חסר קצת דרמה אפריל דאגה להביא את האח שלה לעשות דרמה קיצונית עם מיקרו (הוא פשוט סוחב את זה לכל מקום???)

ואחרי שב"טעות" דונה שמה לטרישלט עם השם גרי כולם מחליטים לקורא לו מעכשיו גרי.
קטע מאוד יפה בין דונה ל(ואיזה כיף להגיד את זה) גרי. וגרי מרגיש מבורך כי סוף סוף קוראים לו בשמו האמיתי

Lhuna3

Well-known member
אני חושבת שאת מתבלבלת.
מנהל הרשת היה דקס שפרד.
אוקיי זה משהו שמאוד מתאים לי לעשות, אבל לפחות במקרה הזה אני באמת לא אשמה והאינטרנט מסכים איתי:

Lhuna3

Well-known member
טום בתור ה-butler of honor לחתונה של דונה וג'ואל מארגן להם טעימות לקינוחים ובאמצע מפתיע את דונה ב-treat yo' self day המסורתי שלהם.

גריזל שהבינו מהטקסטים והשיחות של תושבי פאוני שהם כועסים על כך שהם מצוטטים להם לטקסטים ולשיחות, מארגנים להם קונצרט רוק חינם עם U2 וביונסה, בו ההושבה תהיה לפי רמת הכנסה והיסטוריה מינית... אבל "זו תהיה הפעם האחרונה שנצוטט לכם!"

לזלי מבינה שהם בפאניקה ורוצה להרוויח מזה עם משהו "גדול ומלהיב", ואנדי מייד מציע להשתמש בצפלין ובצפלין-הטעיה...

העיקר שרון ולזלי עכשיו עובדים ביחד, למרות שהם מאוד לא in sync כשהם מנסים לתת כיף ומסיימים ברון טופח לה באופן מביך על הראש.

אבל נשמע שמאוחר מידי, כי ג'סיקה ניופורט מודיעה שהם אמרו לגריזל שלא ימכרו לחברה שמפרה את הפרטיות שלהם בשום אופן ואז גריזל העלו את ההצעה מ-90 מיליון דולר ל-125 מיליון דולר, ואז הם החליטו למכור להם.

טום מזמין את לוסי לחתונה של דונה יחד אבל בצורה מגושמת ואיומה.

הדיינר של JJ הולך להסגר כי פיינשטיין (פימנטו) קנה אותו, ולזלי נחושה להצילו.
עוד ניסיון לכיף (high five) עם רון מסתיים בטפיחות של לזלי על הבטן שלו. זה הולך ומחמיר...

מארגנים הפגנה מול המשרד של פיינשטיין ואנדי כ"ג'ונתן קאראטה" (אחיו הגדול של ג'וני קאראטה) הולך לפגוש אותו. הוא מסכים בקלות כשהוא רואה שהציבור אוהב את הדיינר.
אבל אז מסתבר שהוא רק עבד עליהם וזה לא אכפת לו בכלל!

טום ודונה עושים יום כיף בבוורלי הילס והיא אומרת לו להיות כן וישיר עם לוסי.
בסוף הוא ממנה את קרייג למנהל של המסעדה כדי להזמין אותה בלי שזה יהיה הטרדה, אבל היא נעניית בכל מקרה אז הוא מבטל מייד את המינוי, אבל בדקה וחצי שזה קרה קרייג כבר הספיק לפטר כמה אנשים.

מחפשים מקום חדש לדיינר של JJ ומגיעים לאיזור העני והנטוש למדי שאנדי ואפריל גרים בו, ואז הם מציעים לגריזל לבנות שם את הקמפוס שלהם כי כבר יש שם תשתיות והכל ואת הפארק לתרום לשימור.

Aranel Nenharma

Well-known member
כולם מחפשים לאפריל עבודה.
אפריל נוסעת עם לזלי לוושנגטון ובזמן הזה רון, בן ואנדי מחפשים לאפריל עבודה בפאוני. משהו שיתאים לרישמת המשאלות שלה.
הם מוצאים לה עבודה בחברת רו"ח כיועצת למשהו (שמשום מה לא צריך להבין בראיית חשבון). הם עושים שמניות באוויר כדי להשיג לה את העבודה הזו.
אני דווקא חושבת שהיה לה מתאים יותר להיות מפיקה בתוכנית של ג'ואן.
בוושינגטון לזלי ואפריל נפגשות עם כל מיני פוליטיקאים . מציעים ללזלי תפקיד גדול יותר במחלקת הגנים של ארה"ב וזה אומר שהיא תצטרך לעבור לוושינגטון.
לזלי מלהבת מהרעיון שכולם יתקדמו אך אפריל פחות ואפריל מחליטה לשתף את לזלי עם הרצון שלה לעזוב.
לזלי תומכת בה ומפגישה אותה עם ארגון שעוזר לאנשים למצוא עבודה, אפריל מתלהבת מהמקום הזה ומחליטה לעבוד שם. (כל זה בלי להתייעץ עם אנדי ועם המשמעות שהם יצטרכו לעבור לוושינגטון)

סוף סוף מתקדמים עם העלילה שבן מתמודד לבית הנבחרים. הפעם לזלי עומדת במרכז העניינים כאשר היא מחליטה לוותר על השתתפות בתחרות אפיית פאי של נשות המתמודדים. כדי לא לקחת את הפוקוס מבן לזלי מחליטה להשתתף בתחרות אבל מעוררת את הארגון לשוויון נשים (שפגשנו כבר כאשר הם נתנו לרון פרס)
כפתרון בן מתמודד בתחרות עם רעיון חדשני לפאי, קלנוזה מתוק. אבל עכשיו הם מעוררים א כעסים של ארגון לשוויון גברי.
הפרק הזה הציג בצורה יפה את הבעיות המגדריות שיש בעולם. במיוחד אהבתי ששאלו את לזלי מי נמצא עם הילדים ובן ציין שאותו אף פעם לא שאלו את זה.

רון מבקש מאפריל את המפתח הנוסף שהוא נתן לה לפני שנים, אבל אפריל שוכחת איפה היא שמה אותו, מה שמובין את אנדי, אפריל ולשמחתו של רון למסע חיפוש אחר רמזים.
רון מציין שהוא מחליף מפתח כל 16 ימים ולכן אין משמעות לכך שאפריל איבדה את המפתח, אבל זה מראה שהוא סמך עליה מספיק כדי לתת לה מפתח.
דונה וגרי מבלים יום ביחד בחיפוש הדברים של גרי ומעלים זכרונות עבר.

וחייבת לציין את החלר האוהב עלי בפרק. ג'יין בראקלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תוספת קטנה שלא כתבתן עליה:
המפגש של רון ולזלי שבו לזלי מביאה אלבום תמונות (נוסף) של השלישיה שלה עם דברים מאוד ספציפיים כמו ביקור אצל רופא שיניים, טעימה ראשונה של פיצה, ואירוע הקאות. בעוד רון מביא תמונה אחת של הבן שלו (חמוד מאוד) ומיד משמיד אותה.
ובכלל לא מדברים על כך שהפרק הקודם היה זה שהם השלימו, אבל ברור שזה השלמת פערים אחרי כל הזמן שהם היו בנתק.

גריזל מחלקים מתנות עם רחפנים לכולם בפאוני.
רק שמתברר מהן שהם יודעים קצת יותר מידי על כל אחד והם מבינים (דונה מבינה, וכדרך אגב היא עדיין במערכת יחסים חמודה עם ג'ואל, שזה משמח, והלוואי שנראה מזה קצת) שגריזל מאזינים לשיחות/הודעות פרטיות ומנתחים אותן ליצור פרופילים אישיים, דרך ה-WIFI החינמי שהם סיפקו שם לבקשת בן.
זה היה כבר מדובר כל הנושא הזה של איסוף מידע מרשתות חברתיות? ב2014 או שהסדרה ראתה אתת העתיד בקטע הזה
אני מניח שזה היה כבר ב2014 (ולפני), או לפחות התחיל להיות קיים, אבל אנשים היו הרבה פחות מודעים לזה.
והקטע שזה משהו שאני יודע שקיים אבל לרוב לא עושים את זה באופן בוטה כל כך, או לא באופן שמכעיס כל כך אנשים.
אני יודע שעושים את זה. ממש לפני שבוע אחותי סיפרה לי שהיא דיברה עם הבן שלה על משהו ואז כל השבוע אחר כך היא קיבלה פרסומים בהקשר לזה.
ואני לא יודע אם אני אמור לדאוג לגבי זה, אבל לרוב אני פשוט מרוצה שאני מקבל פרסומים וכתבות על דברים שמעניינים אותי.
ונראה לי שהייתי הרבה יותר שמח לקבל מתנות של דברים שממש רציתי.
האמת שדי מעצבן אותי שהדברים האלו כאילו לא מספיק חכמים. למשל אני סומך על זה שאמזון שולחים לי על ספרים שמעניינים אותי. אבל הם גם שולחים לי על המון דברים שהם יודעים שלא מעניינים אותי. והם שולחים לי הרבה פעמים שוב ושוב פרסום על דברים שכבר החלטתי שאני לא רוצה.

אבל בן דאג בחוזה שזה יהיה אסור להם!
הם הולכים לעימות בטלויזיה בתוכנית משפט של הלא-שופט פרד האפלי.
שם רון מגלה להם שגריזלי התחכמו והחתימו אותו על שורה שמרשה להם, והוא לא שם לב כי זה היה בזמן היציאה של מלחמת הכוכבים 7. "המשפט" מסתיים ב-miss-trial.
קודם כל - אני לא יכול לחכות כבר לשנה 2017 שבה לפרד האפלי יש תוכנית בית משפט שבה הוא השופט (וכל פעם שהוא אומר את זה מופיע מתחתיו כתובית שהוא לא באמת שופט. :-D
גם התחפושת של לזלי ובן הייתה אדירה וכל כך מצחיק שהם כמובן ידעו מי הם. וכן גם זה שהם פשוט מודים שהם data mining.
זה כל כך מצחיק לראות את הקטע הזה שקשור ליציאה של מלחמת הכוכבים 7 ב2015. זה מרגיש מלפני מיליון שנה. מאז כבר יצאו שני סרטי ההמשך לסרט ההוא ועוד עבר המון זמן מאז. אבל אז הייתה כל כך הרבה התרגשות לקראת הסרט הזה. כיום הסרטים האלו הם כלום ובייבי יודה הוא המשיח.
יש לי נטיה לזכור דברים בסדרות באופן דרמטי יותר ממה שהם באמת - אבל כאן אומנם זכרתי שעשו את זה דרמטי שרון מופיע בדלת של לזלי ובן אחרי שהוא גילה ששלחו אליו רובוט כזה, אבל לא זכרתי את זה עד כדי כך דרמטי, עם הרובה, הגשם והברקים.
איכשקוראים לו הצעקן (אני רוצה להגיד בראד, מצד שני משהו עם ג'. ג'ראד?) מבקש מאפריל לדבר עם המתמחים החדשים שלו, והיא חושבת שתפקידה הוא להציל אותם מהגורל שלה, שההתמחות הזאת הובילה אותה לעבודה שהיא לא רוצה.
אני ממש עצבנית על אפריל בקטע הזה.
כבר ציינתי את זה שהיא לא מבינה כמה טוב יצא לה להיות בהתמחות הזו עם אנשים שאשכרה איכפת להם ממנה והיא גם מצליחה להתקדם למקומות
כן, היא ממש אידיוטית בעניין הזה. אבל נראה לי שהיא הבינה את זה בעצמה שהיא הייתה אידיוטית אחרי שקרייג צועק עליה על כמה מזל היה לה שהייתה לה המדריכה הכי טובה שיכולה להיות - לזלי נופ. הרי היא אפילו הכינה עוגיות בשביל למשוך מועמדים פוטנציאלים למתמחים.

*עוד קטע מצחיק זה שקרייג עכשיו גם נפגש עם הפסיכלוג ריצ'ארד נייגארד (שהיה בעבר הפסיכולוג שכריס היה נפגש איתו איזה 5 פעמים בשבוע) וכל פעם שהוא רוצה לצעוק הוא במקום זה אומר שלוש דברים טובים בחיים שלו (אנ זוכר כרגע רק את השיער של קרי ראסל)
טום נהיה הסוכן של אנדי, כשהרשת (בניהול ההוא מסקראבס) רוצה לקנות ממנו את הזכויות על הדמות שלו ג'וני קאראטה וגם משלמים לו ממש מעט...
וטום השיג לו את הזכויות "כי הוא סוכן מעולה" (= כי הוא התחנן בבכי כמו ילד קטן למנהל של הרשת עד שהוא נכנע :-D)
יש שם משהו לא ברור כי בהתחלה אנדי אומר שנתנו לו חוזה לחתום שלפיו התחנה תהיה בבעלות על הדמות של ג'וני קרטה, אבל הוא בא אל טום כדי לעשות משא ומתן לגבי זה. אבל אז איך זה שגם כשהוא עוזב את המשא ומתן התחנה עדיין בבעלות על הדמות?
חוץ מזה בסוף טום רק העלה לו את השכר ל500 דולר לשבוע. שאוקי זה אלפיים דולר לחודש, אבל אנדי כותב ומככב בסדרה ומסתבר עושה עוד מיליון דברים אחרים אז מרגיש לי שעדיין מנצלים אותו.
מרגיש לי שקרייג צריך לקבל קרידיט קטן על הדמות כי הוא נתן לו את השם
גם אני נזכרתי בזה בצפיה הזאת.
כשאנדי אומר שהוא המציא אותו אז נזכרתי שקרייג זרק את זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרגע שהכי אהבתי בפרק: שהאנשים שבאו למועצה שלזלי זימנה נגד גריזל שרים לה קריאת עידוד:
זה באמת מעולה.
בעיקר כי אחרי שנים שלזלי עורכת אספות תושבים שבהם התושבים ההזויים של פאוני מתנגדים לכל דבר הגיוני ביותר שהיא מציעה, סוף סוף הם תומכים בה.
הם מצליחים עדיין להיות הזויים לחלוטין:
They sent me a bunch of toy pigs dressed like movie stars. That's my private hobby. No one knows I collect toy pigs dressed like movie stars, except now all of you people.

רון עכשיו נגד גריזלי ולזלי ורון חברו יחד לצוות החלומות כדי לנצח את גריזלי.
תכלס נכון שעכשיו רון עוזר ללזלי, אבל הוא לא באמת פעל נגד גריזל בסופו של דבר. הוא פשוט עזר לכך שהם עשו מעשה טוב. אבל הם עדיין יבנו את הקמפוס שלהם בפאוני.
נכון שהם הודיעו שהם מתכוונים להפסיק לצוטט למידע, אבל זה לא היה קשור למשהו שהוא עשה (ותכלס ברור שהם יחזרו לעשות את זה, פשוט יבינו שהם צריכים להיות פחות ברורים בזה)
גריזל שהבינו מהטקסטים והשיחות של תושבי פאוני שהם כועסים על כך שהם מצוטטים להם לטקסטים ולשיחות, מארגנים להם קונצרט רוק חינם עם U2 וביונסה, בו ההושבה תהיה לפי רמת הכנסה והיסטוריה מינית... אבל "זו תהיה הפעם האחרונה שנצוטט לכם!"
חחחחח :-D
ג'סיקה ניופורט מודיעה שהם אמרו לגריזל שלא ימכרו לחברה שמפרה את הפרטיות שלהם בשום אופן ואז גריזל העלו את ההצעה מ-90 מיליון דולר ל-125 מיליון דולר, ואז הם החליטו למכור להם.
מארגנים הפגנה מול המשרד של פיינשטיין ואנדי כ"ג'ונתן קאראטה" (אחיו הגדול של ג'וני קאראטה) הולך לפגוש אותו. הוא מסכים בקלות כשהוא רואה שהציבור אוהב את הדיינר.
אבל אז מסתבר שהוא רק עבד עליהם וזה לא אכפת לו בכלל!
לשני הקטעים האלו יש בדיוק אותה אנרגיה של "נראה שהולך להיות טוב, אבל אז בסוף לא"
מזל שזה לא נגמר עם אותו דבר מצד גריזל להצעה שלהם.
בכל מקרה איכשהו ג'סיקה ניופורט דווקא הייתה חביבה כשהיא עשתה את זה ודניס פיינסטין היה חרא קטן.
ג'ונתן קראטי מגיע עם קבוצה של ילדים נינג'ות קטנים.
אני אוהב שהוא מתאר שג'ונתן קרטה הוא אחיו הגדול והרציני יותר של ג'וני קרטה. והוא נועד לדבר על דברים רציניים כמו בריונות, לחץ חברתי ולעצור פלוצים.
בם עובדים על המזיכרה כדי להכנס אבל זה ברור שהם שם. אני לא מבינה את המזכירה הזו, התפקיד שלך זה לא למנוע מסתם אנשים להכנס, זה ברור שאת רואה אותם אז תעצרי אותם.
החלטתי שהסיבה ההגיונית לזה היא שבגלל שהיא מזכירה של פיינסטין, אז היא בטוח שונאת אותו הרבה יותר מכל אדם אחר. אז יש לה לחלוטין סיבה מוצדקת להעמיד פנים שהיא לא שמה לב למה שקרה.
מחפשים מקום חדש לדיינר של JJ ומגיעים לאיזור העני והנטוש למדי שאנדי ואפריל גרים בו, ואז הם מציעים לגריזל לבנות שם את הקמפוס שלהם כי כבר יש שם תשתיות והכל ואת הפארק לתרום לשימור.
זה קצת מוזר איך לזלי נלחמה להשיג את האדמה הזאת לפארק הלאומי במשך שישה פרקים ואז כאן פשוט מצליחה לעשות את זה בחמש דקות האחרונות (ומבחינת זמן סדרה בחמש ימים)
העיקר שרון ולזלי עכשיו עובדים ביחד, למרות שהם מאוד לא in sync כשהם מנסים לתת כיף ומסיימים ברון טופח לה באופן מביך על הראש.
עוד ניסיון לכיף (high five) עם רון מסתיים בטפיחות של לזלי על הבטן שלו. זה הולך ומחמיר...
אלו היו קטעים מעולים
טום ודונה חוגגים את יום פנק את עצמך 2017. זה היה ממש מצחי שג'ו לא הבין על מה מדובר והם פשוט חזרו ואמרו פנק את עצמך!
זה היה מצחיק. ונחמד שסוף סוף רואים את ג'ו שוב.
טום בתור ה-butler of honor לחתונה של דונה וג'ואל מארגן להם טעימות לקינוחים ובאמצע מפתיע את דונה ב-treat yo' self day המסורתי שלהם.
קצת חבל שהפעם לא הזמינו את בן איתם.
אבל זה הזכיר לי באמת שפעם אחרונה שראינו אותם עושים את זה (והראשונה אם אני לא טועה) זה היה כשבן היה בדיכאון כי הוא לא יכל להיות עם לזלי.
השנה זה בסטייל והם נוסעים לברוולי הילס
טום ודונה עושים יום כיף בבוורלי הילס
כן כן בבוורלי הילס (90210)
היו שם קטעים מעולים כמו המסעדה שבה אוכלים דגים שהיו שייכים למפורסמים.
(וג'וש גרובן מזמין את הדג של עצמו :-D )
וגם כמובן כל מיני תחזיות עתיד כמו:
סרט המשך של היץ' עם הבן של ג'יידן סמית'
ברוס וויליס וכריסטינה אגילרה גרים יחד
וזה אופנתי לקשט את המרפק.
טום מזמין את לוסי לחתונה של דונה יחד אבל בצורה מגושמת ואיומה.
...
טום ודונה עושים יום כיף בבוורלי הילס והיא אומרת לו להיות כן וישיר עם לוסי.

בסוף הוא ממנה את קרייג למנהל של המסעדה כדי להזמין אותה בלי שזה יהיה הטרדה, אבל היא נעניית בכל מקרה אז הוא מבטל מייד את המינוי, אבל בדקה וחצי שזה קרה קרייג כבר הספיק לפטר כמה אנשים.
זה היה נראה לי די ברור שהיא בכלל רוצה ללכת איתו.
אבל באמת חמוד מצידו שהוא דאג לכך שהוא לא יהיה הבוס שלה כשהוא מציע לה לצאת איתו לדייט. אוקי, אולי לא רק חמוד אלא גם מוסרי וחוקי יותר.

הקטע עם קרייג מאוד מצחיק.
אבל רגע, קרייג עדיין עובד במסעדה של טום וגם במקביל הוא המנהל של מחלקת גנים ונוף במקום רון?

וכמובן שתיכן לא ציינתן את הקטע הכי מצחיק בפרק:
כמעט בסוף כשרואים שאנדי והילדי נינג'ה שלו זרקו נייר טואלט בכל המשרד של דניס פיינסטין
ואז כשאנדי עומד לברוח הוא קולט שחסר ילד ולוקח לו זמן לקלוט איזה ילד זה שחסר ואז לקלוט שהוא היה הbuddy שלו
והוא אומר לפיינסטין:
Oh, Dennis, what a mess
ובתגובה פיינסטין:
You have 30 seconds to get out of this facility.

Aranel Nenharma

Well-known member
סיימתי את פארקס!!!!|עץ|
היה תענוג, ממש נהנתי, עדיין בטופ הסדרות האוהובות עלי

שוקלת לעשות שוב צפייה חוזרת
ויש מצב אני אסיים אותה לפני שאתם תסיימו את הצפייה הזו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את פארקס!!!!|עץ|
היה תענוג, ממש נהנתי, עדיין בטופ הסדרות האוהובות עלי

שוקלת לעשות שוב צפייה חוזרת
ויש מצב אני אסיים אותה לפני שאתם תסיימו את הצפייה הזו
בדיוק אתמול הייתה לי המחשבה שאני רוצה פשוט לראות את כל שאר הפרקים ברצף ביום אחד.
אבל גם אין לי ממש זמן לזה.

החתונה של דונה וג'ו. משפחת מינגלהם אנשים עם הרבה דרמה אז התפקיד של אפריל זה לדאוג לשמור על שקט בחתונה.
והמשפחה כוללת את הזמר הזה שהוא כנראה איש אמיתי ומפורסם ויש קטע מצחיק שאפריל צועקת עליו והוא בוכה לכתף של אנדי.
ויש את הקטע שאנדי מנסה לתאר את איך שהם מתנהגים בפאסיב-אגרסיב, אבל קורא לזה משהו אחר.
רון עושה נזקים ביחסים בין טום ללוסי אבל בסוף מצליח להציל את המצב.
זה החלק שהכי פחות עניין אותי בפרק
ג'ן חוזרת ומציע לבן להתמודד על תפקיד בבית הנבחרים. בן מתלבט אז לזלי מציע לו להתנהג ערב אחד כאילו הוא בחר להתמודד וערב שני כאילו הואבחר לא להתמודד.
אחרי שהם נהנו ושמחו ובעיקר השתכרו בערב של כאילו בחר כן להתמודד. בןמבין שהוא שלח לג'ן הודעות שיכור ואמר שהוא רוצה לרוץ ולכן היא פרסמה את זה.
איזה כיף שקתרין האן חזרה.
ובן היה כל כך חמוד באיך שהוא מתחנף לאנשים (כל הקטע עם ההורים של דונה) והנאום שהוא עשה בערב לפני החתונה. וזה שכשהוא שיכור הוא לא מצליח להגיד מילים מסוימות נכון (condifent).
ואז כמובן בבוקר של החתונה כשהוא מכריז בפני עיתונאים שהוא כן הולך לרוץ לבית הנבחרים (מה בית נבחרים, לזלי צודקת - הוא צריך להיות קיסר-סולטן של העולם)
בסוף הפרק בגלל שלדונה היה חסר קצת דרמה אפריל דאגה להביא את האח שלה לעשות דרמה קיצונית עם מיקרו (הוא פשוט סוחב את זה לכל מקום???)
קטע מעולה. אני מניח שהוא לא לוקח את המיקרוגל לכל מקום, אבל הוא ידע שדונה מתחתנת וזאת הזדמנות מעולה להבהיר שאף אחד לא יקבל עכשיו פופקורן :-D
ואחרי שב"טעות" דונה שמה לטרי שלט עם השם גרי כולם מחליטים לקורא לו מעכשיו גרי.
קטע מאוד יפה בין דונה ל(ואיזה כיף להגיד את זה) גרי. וגרי מרגיש מבורך כי סוף סוף קוראים לו בשמו האמיתי
כן, זה היה ממש חמוד איך היא קרצה לו ואיך הוא שמח מזה.
*וגם פיצוי על זה שלזלי ובן היו די מגעילים אליו בערב לפני. (אני מאוכזב בך בן)

חוץ מזה הפרק כולל את האומנת של הילדים של בן ולזלי, שברור שיש כי כל העונה שניהם עושים מיליון דברים ואף פעם לא דואגים לילדים שלהם. אבל נראה לי שהם צריכים לשכור לה תגבור.
וגם קרייג שאיכשהו למרות שהבנתי שהוא עובד גם בתור מנהל מחלקת גנים ונוף וגם במסעדה של טום, הוא עכשיו גם מארגן את החתונה של דונה. ויש קטע מצחיק בהתחלה שיש לו רשימה נורא ארוכה של מילות טריגר שאחת מהן היא השם שלו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כולם מחפשים לאפריל עבודה.
אפריל נוסעת עם לזלי לוושנגטון ובזמן הזה רון, בן ואנדי מחפשים לאפריל עבודה בפאוני. משהו שיתאים לרישמת המשאלות שלה.
הם מוצאים לה עבודה בחברת רו"ח כיועצת למשהו (שמשום מה לא צריך להבין בראיית חשבון). הם עושים שמניות באוויר כדי להשיג לה את העבודה הזו.
מה שכל כך דפוק וחסר הגיון זה שהם עושים כל כך הרבה עבודה בשביל להשיג לה את העבודה הזאת בלי בכלל לשאול אותה אם היא מעוניינת.
לא ניתנה שום הצדקה עלילתית לכך שהם לא בשום שלב מתקשרים לומר לה על הרעיון הזה לעבודה בשבילה.
גם בלי זה שהיא מצאה משהו משלה, היה סיכוי גדול שהיא פשוט לא תרצה את העבודה הזאת.
אבל כאילו עשו את כל זה בשביל שבן יוכל לאכזב שוב את הרואה חשבון המסכן הזה.
*והקטע שאנדי עושה מופע זיקוקים כדי להבטיח שאפריל תקבל את העבודה... 🤦‍♂️ :-D
אני דווקא חושבת שהיה לה מתאים יותר להיות מפיקה בתוכנית של ג'ואן.
וואלה זה רעיון לא רע.
למרות שהיא לא תהיה בוסית של עצמה וזה לא עבודה של אחד על אחד עם אנשים.
אבל עדיין
בוושינגטון לזלי ואפריל נפגשות עם כל מיני פוליטיקאים . מציעים ללזלי תפקיד גדול יותר במחלקת הגנים של ארה"ב וזה אומר שהיא תצטרך לעבור לוושינגטון.
קצת מוזר שלזלי פתאום מאוד בסדר עם הרעיון של לעבור לגור בוושינגטון. וזה לא נשמע כמו עבודה שתאפשר לה רק חצי מהזמן לגור שם.
מה קרה לפחד לעזוב את פאוני?
לזלי מלהבת מהרעיון שכולם יתקדמו אך אפריל פחות ואפריל מחליטה לשתף את לזלי עם הרצון שלה לעזוב.
לזלי תומכת בה ומפגישה אותה עם ארגון שעוזר לאנשים למצוא עבודה, אפריל מתלהבת מהמקום הזה ומחליטה לעבוד שם. (כל זה בלי להתייעץ עם אנדי ועם המשמעות שהם יצטרכו לעבור לוושינגטון)
התגובה שלה לכך שאפריל רוצה לעזוב הייתה מוגזמת אפילו עבורה. היא לא הגיבה כל כך רע אפילו כשאן אמרה שהיא עוזבת את פאוני.
מזל שהייתה את מדליין אולברייט שתעזור לה לראות שהיא לא בסדר.
בעניין הזה היו הרבה פוליטיקאים אמריקאים אמיתיים, שחלק לא קטן מהם אני בעצם הכרתי (אבל אין לי מושג מי זה היה שישב ליד קורי בוקר).
אגב, בשלב מסוים דובר משהו על לראות את הנשיא, וזה 2017 מה שאומר שזה כבר היה בתקופה של טראמפ. אבל כמובן לא אמרו באמת מי הנשיא כי לא ידעו עדיין.

אגב, טום בכלל לא הופיע בפרק. (מסתבר שיש 3 פרקים כאלו בכל הסדרה)

מגלים שלרון יש אח, אם כי נרמז שיש לו 3 אחים - והשמות שלהם הם וון, דון ולון.
אגב את דון משחק אחיו האמיתי של ניק אופרמן.

didalf

Well-known member
לידיעתכם: מחלקת גנים ונוף עלתה היום ביס
ב21:35 ביס קומדי ובVOD להבנתי כל העונות (בסטינג אין כי הם קקות אבל יש ביס המלא)
למי שמתעצל לראות את הפרקים שנותרו לו כי צריך לבקש מדודים, או למי שלא צפה עד עכשיו.

Lhuna3

Well-known member
למי שמתעצל לראות את הפרקים שנותרו לו כי צריך לבקש מדודים, או למי שלא צפה עד עכשיו.
יש!!! תודה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש!!! תודה!
אני מקווה שזה לא אומר שאת מתכוונת לחכות עד שהם יגיעו לעונה 7 כדי לסיים את הסדרה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סוף סוף מתקדמים עם העלילה שבן מתמודד לבית הנבחרים. הפעם לזלי עומדת במרכז העניינים כאשר היא מחליטה לוותר על השתתפות בתחרות אפיית פאי של נשות המתמודדים. כדי לא לקחת את הפוקוס מבן לזלי מחליטה להשתתף בתחרות אבל מעוררת את הארגון לשוויון נשים (שפגשנו כבר כאשר הם נתנו לרון פרס)
הפרס שרון קיבל זה פרס האישה של השנה, הקטע המצחיק זה שבסוף הפרק הארגון הזה נותן לבן את הפרס של האישה של השנה. לזלי תמיד רצתה לקבל את הפרס וכנראה עדיין לא קיבלה אותו
כפתרון בן מתמודד בתחרות עם רעיון חדשני לפאי, קלנוזה מתוק.
כמובן האובססיה של בן עם קלזונה
אבל עכשיו הם מעוררים א כעסים של ארגון לשוויון גברי.
הפרק הזה הציג בצורה יפה את הבעיות המגדריות שיש בעולם. במיוחד אהבתי ששאלו את לזלי מי נמצא עם הילדים ובן ציין שאותו אף פעם לא שאלו את זה.
כן, גם אני אהבתי את זה שהוא ציין שאותו לא שאלו אותו על הילדים.
הארגונים לזכויות גברים נראים לי דפוקים לחלוטין. אבל גם הארגון נשים עיצבן אותי שהוא התכוון למחות נגד לזלי בארגון הזה כשהם לא עושים את זה לנשים אחרות שמשתתפות.
רון מבקש מאפריל את המפתח הנוסף שהוא נתן לה לפני שנים, אבל אפריל שוכחת איפה היא שמה אותו, מה שמובין את אנדי, אפריל ולשמחתו של רון למסע חיפוש אחר רמזים.
זה כזה מצחיק איך רון מתלהב ברגע שהוא מבין שזה מסע חיפוש אחר רמזים. הזכיר כמובן את מה שלזלי הכינה לבן ליום הנישואים שלהם (נראה לי) ורון עזר לו בו ואז ביקש מלזלי שתכין לו כזה ליום הולדת שלו.
גם מצחיק איך אנדי (ואחר כך גם רון) צוחקים על אפריל על כמה שהיא הייתה מאוהבת באנדי
רון מציין שהוא מחליף מפתח כל 16 ימים ולכן אין משמעות לכך שאפריל איבדה את המפתח, אבל זה מראה שהוא סמך עליה מספיק כדי לתת לה מפתח.
בכל מקרה אף אחד לא ידע איפה רון גר בתקופה ההיא אז זה לא שהיא יכלה להשתמש במפתח.
דונה וגרי מבלים יום ביחד בחיפוש הדברים של גרי ומעלים זכרונות עבר.
זה היה חלק נורא חמוד מהפרק.
ונראה לי לראשונה עלילה שהיא רק על גארי ודונה, השניים שבמשך שנים בכלל לא נחשבו לדמויות חשובות בסדרה
וחייבת לציין את החלר האוהב עלי בפרק. ג'יין בראקלי
זה מעולה. בכלל ג'ן בארקלי היא מעולה בסדרה.

משהו שקראתי בIMDB:
היו את השניים במרתף, אלו שבעבר עבדו בAnimal Control, אז הבחור הלבן מהם נקרא האריס (גם הדמות וגם השחקן) והוא גם היה כותב ומפיק בתוכנית.
אז מסתבר שהוא מת 9 ימים לאחר שהפרק הזה שודר.

למעלה