מחלקת גנים ונוף 🌻צפיה קבוצתית🏡🌹🌻 - חלק 2

טוני החתול

Well-known member
מנהל

Lhuna3

Well-known member
כותבת גם פה ליתר בטחון: בשבילי זו צפיה ראשונה בעונה הזאת.

בהמשך מיידי לסיום עונה 6 - אנחנו כאמור 3 שנים בעתיד (כלומר ב-2017) ולזלי - שעכשיו מנהלת את רשות הפארקים הלאומית של ארה"ב - ובן, ממהרים נרגשים/לחוצים לאנשהו,
ואז מסתבר שזה להכרזה של ג'סיקה ניופורט, על כך שהם מוכרים שטח גדול בפאוני שלזלי מאוד רוצה להפוך לפארק. טיפה מאכזב, חשבתי שהם בדרך למשהו יותר מעניין.
לפחות רואים שוב את קווין מברוקלין 99 כי הוא נלסון העו"ד של ג'סיקה.

בכל אופן הולכת להיות לה מלחמה על השטח הזה - נגד רון :-( שהקים חברת בניה, שהשם שלה הוא בערך "עבודות בניה ופיתוח טובות מאוד", ואיזה דוש הייטק מתולתל (אני מרגישה שאמורה להכיר אותו אבל לא זוכרת. הוא כבר היה בסדרה?) שכר אותו בשביל לבנות את הקמפוס החדש לחברה שלהם ("גריזל") בשטח הזה, שיש לו שמיים טובים.

ומסתבר שכבר היתה בין רון ולזלי מלחמה דומה שנתיים קודם ולכן הם עכשיו אויבים :-( [אני מניחה שעוד נשמע מה בדיוק היה הסיפור עם "מורנינגסטאר"].
(וג'ון האם עדיין שם כי הוא לא הבין או שכח שלזלי פיטרה אותו לפני כמה דקות, בסוף הפרק הקודם.)

לזלי לא יכולה עם התקציב הציבורי שלה להתחרות עם ההצעה של גריזל, ולכן היא מנסה אסטרטגיה אחרת - להציע לג'סיקה לתרום את הפארק למדינה, ובתמורה הפארק יקרא ע"ש משפחת ניופורט וכך הם ישאירו מורשת לתמיד ויזכרו בצורה חיובית.
אבל לפני זה היא מנסה לגייס כסף מהקאזינו של שבט וואמאפוק, כשהיא מציעה להם לקנות במיליונים את השטח שהמדינה גזלה מהם, בשביל לתת אותו במתנה למדינה.

טום מאוד מצליח עם המסעדה שלו, אבל אז הוא עושה את אחד הדברים הכי דושיים שהוא עשה - כשהוא מציג את בן שמקבל פרס איש השנה של פאוני, ומנצל את זה בשביל להלל את עצמו המון זמן ולהרוס לבן :mad::mad::mad::mad::mad:
חבל טום, אני באמת אהבתי אותך יותר בצפיה השניה שלי בסדרה, למה קילקלת??
אמנם הוא בסוף מקריא לבן באופן פרטי את הנאום שכתב לו במקור והוא מרגש את בן עד דמעות חמודות, אבל זה לא מפצה על הרגע שהוא גזל ממנו שהיה חשוב לבן במיוחד!

אפריל ואנדי מוטרדים מאוד מזה שהם נהיו מבוגרים משעממים ואחראיים, ולא עושים יותר שטויות מוזרות. אז הם מחפשים משהו שטותי ומוזר לעשות ומחליטים שאנדי ירוץ ערום על הבמה באירוע הזה, אבל לפני שהוא מספיק לזלי ורון גונבים להם את ההצגה עם ריב קולני שמסתיים עם הפנים של רון בתוך עוגה.
בסוף הם מוצאים בית קריפי לקנות ועושים שם סקס מול המוכר, אז אני מניחה שזה אומר שהם שוב ספונטניים ומוזרים.

Aranel Nenharma

Well-known member
כותבת גם פה ליתר בטחון: בשבילי זו צפיה ראשונה בעונה הזאת.
ממש מקנאה בך. איזה תענוג מצפה לך. עונה 7 היא ממש טובה (ויש כמה פרקים שהם יצירת מופת)

לזלי - שעכשיו מנהלת את רשות הפארקים הלאומית של ארה"ב
ליתר דיוק היא מנהלת רק אזור מסויים בארה"ב
ואז מסתבר שזה להכרזה של ג'סיקה ניופורט, על כך שהם מוכרים שטח גדול בפאוני שלזלי מאוד רוצה להפוך לפארק. טיפה מאכזב, חשבתי שהם בדרך למשהו יותר מעניין.
כן, גם לי זכור שבפעם הראשונה שצפיתי חשבתי שזה יהיה משהו מרתק יותר
בכל אופן הולכת להיות לה מלחמה על השטח הזה - נגד רון :-( שהקים חברת בניה, שהשם שלה הוא בערך "עבודות בניה ופיתוח טובות מאוד",
זה שם מאוד סוונסיני
ואיזה דוש הייטק מתולתל (אני מרגישה שאמורה להכיר אותו אבל לא זוכרת. הוא כבר היה בסדרה?) שכר אותו בשביל לבנות את הקמפוס החדש לחברה שלהם ("גריזל") בשטח הזה, שיש לו שמיים טובים.
הוא היה לפני כמה פרקים בעונה 6, (בפרק שהם בסן פרנסיסקו)
זו החברה שבן נפגש איתם כדי להביא אינטרנט חינם ברחבי פאוני.
הם אלו ששיחקו במשחק שבן המציא
(וג'ון האם עדיין שם כי הוא לא הבין או שכח שלזלי פיטרה אותו לפני כמה דקות, בסוף הפרק הקודם.)
אמרתי את זה ואני אגיד שוב..
אף פעם אין דבר כזה יותר מדי ג'ון האם על מסך הטלוויזיה שלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהמשך מיידי לסיום עונה 6 - אנחנו כאמור 3 שנים בעתיד (כלומר ב-2017)
זה נורא מוזר שזה 3 שנים בעתיד, אבל מבחינתנו זה 5 שנים בעבר.
ולמה לא קיבלנו את הטלפונים השקופים המגניבים שיש להם?
כן, זה על פניו משעמם. אבל זה מגניב כי זה משהו שקשור לעבודה של לזלי, שהיא פארקים בחלק גדול של ארה"ב, אבל גם קשור ספציפית לפאוני, וגם קשור לרון ובדרך כלשהי גם לטום ודונה. בקיצור זה דרך טובה לערב את כל הדמויות הראשיות בעלילה אחרי שמבהירים שהם התרחקו זה מזה בשנים שעברו.
בכל אופן הולכת להיות לה מלחמה על השטח הזה - נגד רון :-( שהקים חברת בניה, שהשם שלה הוא בערך "עבודות בניה ופיתוח טובות מאוד", ואיזה דוש הייטק מתולתל (אני מרגישה שאמורה להכיר אותו אבל לא זוכרת. הוא כבר היה בסדרה?) שכר אותו בשביל לבנות את הקמפוס החדש לחברה שלהם ("גריזל") בשטח הזה, שיש לו שמיים טובים.
Yes, the land has good sky
:-D
עצוב מאוד שרון ולזלי שונאים זה את זה. ובנתיים לא ידוע בכלל למה (את לא צריכה לדאוג שאני אספלייר כי אני לא זוכר)
את הדוש הייטק שהוא הבוס של החברה גריזל פגשנו בפרק האחד לפני אחרון של עונה 6. הוא זה שבן ואנדי הלכו לפגוש כדי שיבחר בפאוני להיות אחת מהערים שגריזל תיתן לה WIFI חינם. הוא גם שיחק נגד בן במשחק Cones of Dunshire.
ומסתבר שכבר היתה בין רון ולזלי מלחמה דומה שנתיים קודם ולכן הם עכשיו אויבים :-( [אני מניחה שעוד נשמע מה בדיוק היה הסיפור עם "מורנינגסטאר"].
אני מניח שזה לא קשור אבל השם של השטן הוא לוציפר מורנינגסטאר. אולי הסדרה לוציפר היא ספין אוף של מחלקת גנים ונוף.
כיף שראינו אותו שוב. חבל שזה רק לשניה.
לזלי לא יכולה עם התקציב הציבורי שלה להתחרות עם ההצעה של גריזל, ולכן היא מנסה אסטרטגיה אחרת - להציע לג'סיקה לתרום את הפארק למדינה, ובתמורה הפארק יקרא ע"ש משפחת ניופורט וכך הם ישאירו מורשת לתמיד ויזכרו בצורה חיובית.
זה קטע מעולה כשהיא נותנת תחכית ניייר עם עיגול עליה וג'סיקה ניופורט מנסה להבין אם זה עיגול או האות O ואז מתלהבת שזה אולי קשור לאופרה.
יכולות השכנוע של לזלי הם אכן אדירות אם היא הצליחה כמעט לשכנע אותה לתת את האדמה בחינם.
אבל לפני זה היא מנסה לגייס כסף מהקאזינו של שבט וואמאפוק, כשהיא מציעה להם לקנות במיליונים את השטח שהמדינה גזלה מהם, בשביל לתת אותו במתנה למדינה.
זה קטע מעולה :-D (וקצת עצוב כשחושבים על זה)
טום מאוד מצליח עם המסעדה שלו, אבל אז הוא עושה את אחד הדברים הכי דושיים שהוא עשה - כשהוא מציג את בן שמקבל פרס איש השנה של פאוני, ומנצל את זה בשביל להלל את עצמו המון זמן ולהרוס לבן :mad::mad::mad::mad::mad:
זה כזה דבר טום לעשות שזה מדהים. אבל זה באמת נוראי.
מזכיר לי שהוא אירגן אירוע לקמפיין של לזלי שעסק כולו בחברה שלו.
אמנם הוא בסוף מקריא לבן באופן פרטי את הנאום שכתב לו במקור והוא מרגש את בן עד דמעות חמודות, אבל זה לא מפצה על הרגע שהוא גזל ממנו שהיה חשוב לבן במיוחד!
לדעתי זה אולי לא מפצה, אבל זה כן מסביר ובאופן טוב. אני חשבתי שנגלה שהוא עשה את זה כי הוא משבר כספי ולכן הוא חייב לקדם את עצמו (שזה מה שהיה עם לזלי) או משהו כזה. אבל זה בעצם בכלל לא היה בשביל לקדם את עצמו, הוא פשוט התרגש מידי להקריא את הנאום האמיתי בגלל שהוא כל כך מלא רגשות שזה מביא אותו לדמעות.
אפריל ואנדי מוטרדים מאוד מזה שהם נהיו מבוגרים משעממים ואחראיים, ולא עושים יותר שטויות מוזרות. אז הם מחפשים משהו שטותי ומוזר לעשות ומחליטים שאנדי ירוץ ערום על הבמה באירוע הזה, אבל לפני שהוא מספיק לזלי ורון גונבים להם את ההצגה עם ריב קולני שמסתיים עם הפנים של רון בתוך עוגה.
בסוף הם מוצאים בית קריפי לקנות ועושים שם סקס מול המוכר, אז אני מניחה שזה אומר שהם שוב ספונטניים ומוזרים.
מה שאני אוהב זה שהם מצליחים להיות ספונטניים ומוזרים, אבל בלי לוותר על להיות מבוגרים יותר.
אהבתי את כל הקטעים בפרק שהם עושים דברים אחראיים ואז אפריל מתעצבנת כל פעם. כמו זה שהיא אומרת לאנדי לאכול צנצנת מלאה זיתים, והוא מסכי אבל לוקח כדור שעוזר לבטן לפני כן.

טוב, כבר השלישי לינואר אז נראה לי שבטוח לראות עוד פרק.

אתם רוצים שנקבע את הקצב לפרק כל יומיים?
בעונה הזאת יש רק 13 פרקים אז זה יעזור למתוח את זה על כל החודש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שני דברים שאני רוצה להוסיף לגבי פרק 7X01
קודם כל נראה לי שלונה לא כתבה שום דבר על איזה מגניב זה שלאנדי יש עכשיו תוכנית טלוויזיה של ג'וני קרטה.
וזה כזה מצחיק שג'רי משחק שם את הדוור (נראה לי שקראו לו בארי) ותוקפים אותו נינג'ות קטנות :-D

ולגבי זה שג'רי הוא בכלל טרי עכשיו:
So I go by Terry now. They already had a Larry in the Parks department, and they suggested that they change my name to Terry. I told them my real name was Garry, and they said "who cares?" What a fun bunch of guys.

עוד משהו זה שיש בפרק כל מיני תחזיות לגבי העתיד כמו הטלפונים והטאבלטים השקופים. אבל גם מדברים על זה שעשו ריבוט לסרטי ג'ייסון בורן ועכשיו קווין ג'יימס משחק את בורן שזה די מצחיק.
(בסופו של דבר הם באמת חזו נכון שיצא סרט בורן חדש ב2016, אבל בו מאט דיימון חזר לשחק את בורן)

כל הפרק בקושי יש התייחסות לכך שללזלי ובן יש 3 ילדים. נראה לי רק קטע אחד שבו לזלי אומרת שהם מנסים להרוס להם את החיים והם שלושה אז זה המון.

טוב וראיתי כבר את פרק 7X02 ותהיתי אם מנומס לחכות ללונה בגלל שזאת צפיה ראשונה שלה, אבל אז החלטתי שאני עושה את זה בשביל עצמי.
אז...
יש עלילה חוזרת בסדרה שבה אחת הדמויות הראשיות מנסה לעזור לאפריל במשהו והיא בקושי מוכנה להראות תודה לאדם או חיבה, אבל בסוף היא מודה שהיא אוהבת את הבן אדם הזה ומחבקת אותו.
אז זה בדיוק מה שקורה בפרק - הפעם עם בן ועם זה שהוא עוזר לה לחפש עבודה חדשה כי היא לא מרגישה שהיא עוסקת במשהו שהיא אוהבת.
בעיקרון אני לחלוטין מבין את הרצון לעבוד במשהו שאתה אוהב, אבל הרבה אנשים לא זוכים לעשות את זה.
וכאן ספציפית זה מרגיש מוטעה לקבל עצת חיים מג'ואן קלמנזו.
*אגב הקטע שבו אפריל מספרת על עד כמה ג'ואן נעשתה עוד יותר הזויה היה מעולה. במיוחד אהבתי את זה שהיא אומרת שג'ואן נתנה מכונית לכל הקהל שלה, אבל מכונית אחת שהם נאלצו להלחם זה בזה עבורה.
בחיפוש עבודה של אפריל היא מגיעה לבית לוויות כי זה כנראה מה שהיא רצתה לעשות כשהיא הייתה בת 10.
הקטע ההזוי הוא שכל הקטע של העבודה הזאת זה משהו שהחברה הקפיטליסטית יצרה ולכן לא ממש קיים בהרבה מקומות, כמו בארץ. כל הקטע של לחנוט גופות לחלוטין היה צריך להשאר קטע של רוצחים סדרתיים.
בכל מקרה בן מתכוון להמשיך לעזור לאפריל בעניין הזה, אבל הם צריכים לשמור את זה בסוד מלזלי כי היא תתעצב שאפריל רוצה לעזוב אותה.

בקו עלילה אחר טום שמח שהוא מצליח (יוצאת הכתבה של ה35 מתחת ל35 שדובר עליה בפרק הקודם) אבל עצוב שהוא עדיין רווק.
אנדין מנסה לעזור לו למצוא מישהי (בתקווה מישהי שהיא לא בת דודה שלו) ובדיוק אז מגיעה הודעה מלוסי.
בקטע של ספונטניות, בעיקר שיכרון, הם נוסעים במונית לשיקגו (מזל שטום מרוויח כסף טוב עכשיו) על מנת לבקר את לוסי. טום מהר מאוד קולט שלהגיע לבקר אותה בעיר אחרת לחלוטין כמה שעות לאחר שהיא שולחת לו הודעה זה יראה כדבר סטוקרי מפחיד שרוצחים עושים. אבל זה מאוחר מידי כי לוסי בדיוק יצאה ורואה אותם על המדרכה. הם ממציאים סיפור על כך שטום ואנדי בדיוק היו בשיקגו כי טום עוזר לאנדי למצוא דירה כי הוא עובר לשם.
*בקטע מצחיק וטיפוסי אנדי מתחיל לחשוב שהוא באמת עובר לשיקגו.
אנדי לוחץ על טום להזמין אותה לדייט או משהו, אבל טום מהסס ובסוף מציע לה לעבוד עבורו (כנראה בעריכת חשבונות או משהו כזה). ורק אז הוא מגלה שללוסי יש חבר.

ובקו עלילה הראשי יש בחירות במועצת העיר לגבי אישור בניה על האדמה שמשפחת ניופורט מוכרת. בעצם אם לא יאשרו שם לבניה אז גריזל לא תקנה את השטח ואז לזלי תנצח. וכמובן שיש תיקו בהצבעה ולכן היא צריכה את הקול המתנדנד שהוא של ג'אם.
*אגב בכל הפעמים שרואים בפרק את המועצה רואים את כל חברי המועצה שאנחנו מכירים - האוזר (הבחור השחור שיושב באמצע), דקסהארט (זה עם כל פרשיות הסקס תמיד), מילטון (הזקן שבפרק הזה משום מה יש לו פאה או שהשיער שלו צבוע שחור) וג'אם כמובן. אבל לא רואים מי חבר המועצה החמישי, זה שיושב בכיסא שלזלי ישבה בו כשהיא הייתה חברת מועצה ואחר כך ישבה שם קריסטן בל.
הגילוי הגדול של הפרק הוא שג'אם עכשיו יוצא עם תמי 2. ועושה רושם שהיא מנסה להפוך אותו לרון תוך כדי שבמקביל היא ממרמרת לג'אם את החיים. זה די עצוב כשהיא מדברת על זה שהיא עדיין רוצה את רון גם מול ג'אם, גורמת לו לאכול כמו רון ואפילו לא שוכבת איתו. חוץ מזה שהיא שולטת לחלוטין באיך הוא מצביע בהצבעות מועצה.
לזלי בהתחלה די מאושרת מזה כי היא בטוחה שתמי תגרום לג'אם להצביע נגד האינטרסים של רון כי היא תמיד אוהבת לדפוק את רון. אבל אז מתברר שהיא דווקא אמרה לו להצביע בעד רון כי היא רוצה לפתות אותו.
אז לזלי מנסה לגרום לג'אם להפרד מתמי כדי שיצביע עבורה, אבל כשהיא מגלה עד כמה החיים של ג'אם נעשו בלתי נסבלים בגלל תמי היא מחליטה לגייס את רון אפילו שהם שונאים זה את זה עכשיו במטרה להציל בן אדם מתמי. רון מסכים והם עובדים קשה בתכנות מחדש של ג'אם כדי שיהיה עמיד לתמי.
ואז יש את הסצנה שבה ג'אם נפרד מתמי בספרייה ותמי עושה הכל כדי לשנות את דעתו, עד כדי התפשטות מלאה. ויש את הקטע הקורע שלזלי צועקת עליה ועובדת ספריה אומרת לה להיות בשקט, תוך כדי שתמי עומדת שם ערומה.
ג'אם מצליח לעמוד בפני תמי וחוזר לעצמו. ועכשיו הוא כל כך מודה לרון ולזלי שהוא לא מוכן לבחור בינהם והוא מחליט להמנע בהצבעת המועצה בעניין אישור הקרקע לבנייה ככה שיש תיקו. לא ברור לי מה זה בעצם אומר. כלומר נראה לי שחייבים להגיע לתוצאה כלשהי.

פתאום קלטתי שכל הדמויות שלנו כבר לא עובדות במחלקת גנים ונוף של פאוני. מעניין מי בעצם עובד שם עכשיו.

Aranel Nenharma

Well-known member
זה נורא מוזר שזה 3 שנים בעתיד, אבל מבחינתנו זה 5 שנים בעבר.
ולמה לא קיבלנו את הטלפונים השקופים המגניבים שיש להם?
אני זוכרת שזה היה כל כך מגניב בצפייה בזמן אמת לראות את זה.
הרגיש כמו לצפות בבחזרה לעתיד
זה כזה דבר טום לעשות שזה מדהים. אבל זה באמת נוראי.
מזכיר לי שהוא אירגן אירוע לקמפיין של לזלי שעסק כולו בחברה שלו.
שני האירועים האלו הם באמת נוראים. ולא משנה כמה אני מנסה להגן על טום. באלו אני לא מצליחה.
אבל אהבתי שגם לזלי וגם בן ממש התעצבנו עליו והציגו את המעשה שלו כמשהו אנוכי ולא כקטע כזה של הדמות שכל השאר פשוט מקבלים.
כל הפרק בקושי יש התייחסות לכך שללזלי ובן יש 3 ילדים. נראה לי רק קטע אחד שבו לזלי אומרת שהם מנסים להרוס להם את החיים והם שלושה אז זה המון.
זה משהו שחוזר במשך העונה, החוסר נכחות של הילדים
שזה די מציק, כי זה שתי דמויות ראשיות ואלו הילדים שלהם. גם עשו קטע מכך שיש להם שלישיה וזה די לא מטבטא בסדרה
יש עלילה חוזרת בסדרה שבה אחת הדמויות הראשיות מנסה לעזור לאפריל במשהו והיא בקושי מוכנה להראות תודה לאדם או חיבה, אבל בסוף היא מודה שהיא אוהבת את הבן אדם הזה ומחבקת אותו.
אז זה בדיוק מה שקורה בפרק - הפעם עם בן ועם זה שהוא עוזר לה לחפש עבודה חדשה כי היא לא מרגישה שהיא עוסקת במשהו שהיא אוהבת.
בכלל מרגיש כאילו מאז עונה 5 שאפריל נסע עם בן לוושינגטון, לא היה להם זמן איכות
*אגב הקטע שבו אפריל מספרת על עד כמה ג'ואן נעשתה עוד יותר הזויה היה מעולה. במיוחד אהבתי את זה שהיא אומרת שג'ואן נתנה מכונית לכל הקהל שלה, אבל מכונית אחת שהם נאלצו להלחם זה בזה עבורה.
אני ממש רוצה לקרוא את הספר של ג'ואן :-D
בקו עלילה אחר טום שמח שהוא מצליח (יוצאת הכתבה של ה35 מתחת ל35 שדובר עליה בפרק הקודם) אבל עצוב שהוא עדיין רווק.
אנדין מנסה לעזור לו למצוא מישהי (בתקווה מישהי שהיא לא בת דודה שלו) ובדיוק אז מגיעה הודעה מלוסי.
בקטע של ספונטניות, בעיקר שיכרון, הם נוסעים במונית לשיקגו (מזל שטום מרוויח כסף טוב עכשיו) על מנת לבקר את לוסי. טום מהר מאוד קולט שלהגיע לבקר אותה בעיר אחרת לחלוטין כמה שעות לאחר שהיא שולחת לו הודעה זה יראה כדבר סטוקרי מפחיד שרוצחים עושים. אבל זה מאוחר מידי כי לוסי בדיוק יצאה ורואה אותם על המדרכה. הם ממציאים סיפור על כך שטום ואנדי בדיוק היו בשיקגו כי טום עוזר לאנדי למצוא דירה כי הוא עובר לשם.
*בקטע מצחיק וטיפוסי אנדי מתחיל לחשוב שהוא באמת עובר לשיקגו.
אנדי לוחץ על טום להזמין אותה לדייט או משהו, אבל טום מהסס ובסוף מציע לה לעבוד עבורו (כנראה בעריכת חשבונות או משהו כזה). ורק אז הוא מגלה שללוסי יש חבר.
זה באמת היה קצת סטוקרי.
ואנדי היה סופר חמוד הפרק
*אגב בכל הפעמים שרואים בפרק את המועצה רואים את כל חברי המועצה שאנחנו מכירים - האוזר (הבחור השחור שיושב באמצע), דקסהארט (זה עם כל פרשיות הסקס תמיד), מילטון (הזקן שבפרק הזה משום מה יש לו פאה או שהשיער שלו צבוע שחור) וג'אם כמובן. אבל לא רואים מי חבר המועצה החמישי, זה שיושב בכיסא שלזלי ישבה בו כשהיא הייתה חברת מועצה ואחר כך ישבה שם קריסטן בל.
בכלל מדהים שהחברה האלו נשארו במעוצה ועדיין בוחרים בהם.
ואיך מילטון לא מת כבר??
הגילוי הגדול של הפרק הוא שג'אם עכשיו יוצא עם תמי 2. ועושה רושם שהיא מנסה להפוך אותו לרון תוך כדי שבמקביל היא ממרמרת לג'אם את החיים. זה די עצוב כשהיא מדברת על זה שהיא עדיין רוצה את רון גם מול ג'אם, גורמת לו לאכול כמו רון ואפילו לא שוכבת איתו. חוץ מזה שהיא שולטת לחלוטין באיך הוא מצביע בהצבעות מועצה.
בפרק האחרון של עונה 6. רון ודיאן מחברים בין ג'אם לתמי.
מעניין אם הם בקטע עוד מאז או שעבר הרבה בניהם ב3 שנים האלו?
ואז יש את הסצנה שבה ג'אם נפרד מתמי בספרייה ותמי עושה הכל כדי לשנות את דעתו, עד כדי התפשטות מלאה. ויש את הקטע הקורע שלזלי צועקת עליה ועובדת ספריה אומרת לה להיות בשקט, תוך כדי שתמי עומדת שם ערומה.
מייגן היא שחקנית נהדרת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מייגן היא שחקנית נהדרת
כן היא אדירה
בפרק האחרון של עונה 6. רון ודיאן מחברים בין ג'אם לתמי.
מעניין אם הם בקטע עוד מאז או שעבר הרבה בניהם ב3 שנים האלו?
וואלה? לא זכרתי את זה.
בכלל מרגיש כאילו מאז עונה 5 שאפריל נסע עם בן לוושינגטון, לא היה להם זמן איכות
נכון.
(זה מזכיר לי שהיה לחלוטין לא ברור למה הוא לקח אותה איתו אז או למה היא רצתה לבוא)
אני זוכרת שזה היה כל כך מגניב בצפייה בזמן אמת לראות את זה.
הרגיש כמו לצפות בבחזרה לעתיד
כן זה היה נורא מגניב.
לאורך כל העונה יש דברים על התפתחויות עתידיות ודברים שקורים בין 2014 ל2017.
וזה מצחיק עכשיו לראות את זה כשזה עבר.

Lhuna3

Well-known member
בעיקרון אני לחלוטין מבין את הרצון לעבוד במשהו שאתה אוהב, אבל הרבה אנשים לא זוכים לעשות את זה.
וכאן ספציפית זה מרגיש מוטעה לקבל עצת חיים מג'ואן קלמנזו.
היא באמת לא בנאדם לקבל ממנה עיצות, אבל במקרה זו דווקא עיצה ממש טובה.
אני גם אהבתי את הקטע עם הרכב האחד.
הקטע ההזוי הוא שכל הקטע של העבודה הזאת זה משהו שהחברה הקפיטליסטית יצרה ולכן לא ממש קיים בהרבה מקומות, כמו בארץ. כל הקטע של לחנוט גופות לחלוטין היה צריך להשאר קטע של רוצחים סדרתיים.
כן איכ האמת שלא ידעתי שזה משהו שמקובל בארה"ב לחנוט גופות. זה באמת נפוץ? אני יודעת שיש להם קטע של ארון פתוח שעוברים על פני הגופה (זה נורא) ושלצורך זה בית הלוויות מכין את הגופה, מאפר ומלביש אותה... אבל לא חשבתי שחונטים ממש.
(ולא הבנתי מה הקשר לקפיטליסטי)
זה די עצוב כשהיא מדברת על זה שהיא עדיין רוצה את רון גם מול ג'אם, גורמת לו לאכול כמו רון ואפילו לא שוכבת איתו.
זה היה עצוב אם ג'אם לא היה בעצמו כזה נבלה מאוסה.

ואני קיוויתי שרון ולזלי יתפייסו בעקבות הפרק הזה שגרם להם לשתף פעולה... אבל לא :(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי, עכשיו שראיתי שאת כתבת ממש קצת חבל לי שלא נתתי לך לכתוב ראשונה

כן איכ האמת שלא ידעתי שזה משהו שמקובל בארה"ב לחנוט גופות. זה באמת נפוץ? אני יודעת שיש להם קטע של ארון פתוח שעוברים על פני הגופה (זה נורא) ושלצורך זה בית הלוויות מכין את הגופה, מאפר ומלביש אותה... אבל לא חשבתי שחונטים ממש.
(ולא הבנתי מה הקשר לקפיטליסטי)
אה אני לא יודע אם זה ממש לחנוט. כלומר אני מניח שיש רמות. לא נראה לי שזה ברמה שאפשר להציג גופות במשך שנים.
אבל באופן כללי צריך לעשות הרבה דברים לגופה כדי שהיא תהיה במצב שאפשר להציג אותה כמה ימים.

אני ראיתי לפני כמה זמן סרטון ביו-טיוב על כיצד תעשיית בתי הקברות בארה"ב היא דוגמה מעולה של כיצד בקפיטליזם יוצרים שוק משום מקום. כלומר אנשים תמיד היו צריכים אוכל ובגדים ועוד הרבה דברים. אבל למרות שאנשים תמיד מתו, אבל זה לא היה עסק. כשמישהו היה מת אז פשוט לקחו אותו לבית קברות וקברו אותו. זה לא משהו שהיה עולה כסף. אבל מתישהו בתחילת המאה ה20 אנשים התחילו להפוך את זה לעסק על ידי כך שהלכו לאנשים הביתה ודיברו איתם על כך שהם צריכים לדאוג לגבי מה יקרה עם הגופה שלהם לאחר המוות. שיהיה להם חלקת אדמה טובה שבה גם המשפחה תוכל להקבר, שיהיו להם ארונות קבורה יפים. ואז מזה התפתח גם העניין של הכנת הגופה לתצוגה.

*אגב, ראית את הסדרה עמוק באדמה?

Lhuna3

Well-known member
*אגב, ראית את הסדרה עמוק באדמה?
ברור!
אני ראיתי לפני כמה זמן סרטון ביו-טיוב על כיצד תעשיית בתי הקברות בארה"ב היא דוגמה מעולה של כיצד בקפיטליזם יוצרים שוק משום מקום. כלומר אנשים תמיד היו צריכים אוכל ובגדים ועוד הרבה דברים. אבל למרות שאנשים תמיד מתו, אבל זה לא היה עסק. כשמישהו היה מת אז פשוט לקחו אותו לבית קברות וקברו אותו. זה לא משהו שהיה עולה כסף. אבל מתישהו בתחילת המאה ה20 אנשים התחילו להפוך את זה לעסק על ידי כך שהלכו לאנשים הביתה ודיברו איתם על כך שהם צריכים לדאוג לגבי מה יקרה עם הגופה שלהם לאחר המוות. שיהיה להם חלקת אדמה טובה שבה גם המשפחה תוכל להקבר, שיהיו להם ארונות קבורה יפים. ואז מזה התפתח גם העניין של הכנת הגופה לתצוגה.
אה, אוקיי, הבנתי עכשיו.

Lhuna3

Well-known member
הסכסוך הנוראי בין לזלי ורון נמשך.

לזלי מחפשת כל תירוץ לכך שהשטח למכירה של ניופורט צריך להיות משומר ולהפוך לפארק ולא להמכר לגריזל.
אז מגיעים אליה כל מיני פסיכים כמו כומר בכנסיית ה-reasonablists שמאמינים שזה המקום שנשמות בני האדם יגיעו אליו אחרי שזורפ, אל הלטאות, יעבור דרך הסוגר של יופיטר.
או מישהו שטוען שאם ימשיכו להרוס שטחי טבע בקצב הזה, אז נמלים מסוג מסויים יהיו בסכנה להכחד! (עוד 200,000 שנה)
וההוא שרוצה להפוך את המקום לפארק שעשועים (עם דמויות מצוירות סקסיות) שיקרא בשם המקורי "דיסני-לנד".
בסוף מגיע אליה איזה היסטוריון שאומר שוויליאם הנרי האריסון, שהיה הנשיא ה-9 של ארה"ב (וכיהן רק 32 יום לפני שמת מדלקת ריאות כי לא לבש מעיל בנאום ההשבעה שלו, מזכיר פרק מסוים בבית הלבן...), אבל לפי הסדרה נולד או גר בפאוני מתישהו, אז בקיצור היתה לו פעם בקתה בשטח הזה.
ואיכשהו זה קשור גם לכדור מתנפח גדול שגלגלו שם או משהו... לא קלטתי בדיוק את הסיפור ההזוי.
והיא עושה מסיבת עיתונאים (עם הנכד של הנשיא האריסון שהוא סתם בחור אנונימי ומשעמם).

מנגד הצוות של גריזל, עם רון וטום ודונה, מחליטים להביא ל"קמפיין" שלהם סלבריטאית מקומית שהיא מין כוהנת לייפסטייל או משהו, ש"המציאה" חלב בקר, כתחליף לחלב הסויה והשקדים המקובלים...

שמחתי קצת לראות שלפחות טום ודונה לא הרגישו כל כך נוח עם הצורה שהם נכנסים בלזלי (בכך שמסיבת העיתונאים שלה נקבעה מייד אחרי שלה). אבל רון מאוד נחוש לנצח אותה.

באמצע בן המסכן צריך להחתים גם את לזלי וגם את רון על איזה מסמך נוטריוני ובעזרת טרי שהוא כמובן נוטריון (הגשים חלום ילדות) הוא מתרוצץ כל היום בין שניהם כי הם מסרבים לשבת על זה יחד וכל פעם משהו משתבש עם החתימות שלהם.

בעלילת צד - אנדי מנסה לעזור לאפריל למצוא רעיון לקריירה חדשה שהיא באמת תאהב, ובסוף עולה על זה שהדרך היא למצוא מה הדברים המשותפים לכל מה שהיא כן אוהבת בחיים, ואז לחפש משהו שעונה על זה - שזה דרך דרך שאני מאוד מאמינה בה |כן|
אז הדבר הראשון שהוא מצא במשותף זה שהיא אוהבת דברים שעושים "אחד על אחד".
(אני מקווה שכל פרק עכשיו נגלה עוד משהו משותף כזה וזה יהיה כמו חידה למה המקצוע שיתאים בסוף).

בכל אופן בסוף הפרק כולם מתאחדים בשביל לכלוא את רון ולזלי יחד באיזה משרד ולא לתת להם לצאת עד שיתפייסו!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אאאאהההההההה!!!!!
אמזון פריים הורידו את הסדרה מהשירות שלהם
מניאקים.

טוב, מזל שעדיין יש לי את הפרקים שהדודים נתנו לי.
אבל מסתבר שפרקים 3 ו4 יצאו ביחד אז אני אראה אחרי שלונה תראה את פרק 4 (מה שטכנית היה אמור להיות אתמול)

Lhuna3

Well-known member
אאאאהההההההה!!!!!
מניאקים.

אבל מסתבר שפרקים 3 ו4 יצאו ביחד אז אני אראה אחרי שלונה תראה את פרק 4 (מה שטכנית היה אמור להיות אתמול)
מה?!?!?!?!?!?!
שילכו לאלף אלפי עזאזלים!!!!!!!!!!! 🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Lhuna3

Well-known member
חשוב לי להבהיר שממש ממש לא צריכים לחכות לי בשביל לכתוב על הפרקים רק בגלל שאני צופה בעונה הזאת פעם ראשונה, ושאני לא מתחייבת לכתוב בפירוט על כולם.
תכתבו רגיל!
לזלי ורון נכלאו במשרד הישן שלהם למשל הלילה או עד שילבנו את הסכסוך שלהם כמו אנשים מבוגרים.
אז אחרי שהם מתמרמרים ורון מנסה כל דרך אפשרית לפרוץ משם החוצה, בין השאר מפוצץ את המוקש החצי-מנוטרל לכאורה שקיבל מתנה מלזלי לפני שנים והחזיק בגאווה על שולחנו, ומגלה שבכלל יוצאים ממנו בלונים וקונפטי, ולזלי מנסה כל דרך לגרום לו לדבר איתה ולספר לה מה גרם לו לעזוב את העבודה בלי לספר לה ואח"כ להיות שותף בבניית פרויקט מורנינגסטאר (שמסתבר שזה קומפלקס דירות שנבנה ליד הפארק שלזלי עשתה מהבור, ושהרסו בשבילו את הבית הישן של אן) - אז בסוף היא מצליחה לדובב אותו, והוא מספר לה שאחרי שהיא עזבה וכל האחרים גם, הוא נשאר עם אנשים זרים במשרד ורצה לבקש ממנה עבודה אצלה, אבל היא היתה עסוקה מידי והבריזה לו מהפגישה ושכחה... והוא מתנצל גם על מורנינגסטאר והם מתפייסים.

עריכה: אני רואה עכשיו שכתבתי את כל הפסקה הארוכה הזאת במשפט אחד.

didalf

Well-known member
חשוב לי להבהיר שממש ממש לא צריכים לחכות לי בשביל לכתוב על הפרקים רק בגלל שאני צופה בעונה הזאת פעם ראשונה, ושאני לא מתחייבת לכתוב בפירוט על כולם.
תכתבו רגיל!
לזלי ורון נכלאו במשרד הישן שלהם למשל הלילה או עד שילבנו את הסכסוך שלהם כמו אנשים מבוגרים.
אז אחרי שהם מתמרמרים ורון מנסה כל דרך אפשרית לפרוץ משם החוצה, בין השאר מפוצץ את המוקש החצי-מנוטרל לכאורה שקיבל מתנה מלזלי לפני שנים והחזיק בגאווה על שולחנו, ומגלה שבכלל יוצאים ממנו בלונים וקונפטי, ולזלי מנסה כל דרך לגרום לו לדבר איתה ולספר לה מה גרם לו לעזוב את העבודה בלי לספר לה ואח"כ להיות שותף בבניית פרויקט מורנינגסטאר (שמסתבר שזה קומפלקס דירות שנבנה ליד הפארק שלזלי עשתה מהבור, ושהרסו בשבילו את הבית הישן של אן) - אז בסוף היא מצליחה לדובב אותו, והוא מספר לה שאחרי שהיא עזבה וכל האחרים גם, הוא נשאר עם אנשים זרים במשרד ורצה לבקש ממנה עבודה אצלה, אבל היא היתה עסוקה מידי והבריזה לו מהפגישה ושכחה... והוא מתנצל גם על מורנינגסטאר והם מתפייסים.

חחח סופסוף
יש לי את השיר הזה בראש מאז שהתחלתם עונה 7:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז מגיעים אליה כל מיני פסיכים כמו כומר בכנסיית ה-reasonablists שמאמינים שזה המקום שנשמות בני האדם יגיעו אליו אחרי שזורפ, אל הלטאות, יעבור דרך הסוגר של יופיטר.
חבל שלא היו יותר קטעים עם הכנסייה של זורפ במהלך הסדרה
וההוא שרוצה להפוך את המקום לפארק שעשועים (עם דמויות מצוירות סקסיות) שיקרא בשם המקורי "דיסני-לנד".
זה קטע שרק עכשיו בצפיה חוזרת אני קולט כמה הרבה פעמים הבחור המוזר הזה מופיע
בסוף מגיע אליה איזה היסטוריון שאומר שוויליאם הנרי האריסון, שהיה הנשיא ה-9 של ארה"ב (וכיהן רק 32 יום לפני שמת מדלקת ריאות כי לא לבש מעיל בנאום ההשבעה שלו, מזכיר פרק מסוים בבית הלבן...), אבל לפי הסדרה נולד או גר בפאוני מתישהו, אז בקיצור היתה לו פעם בקתה בשטח הזה.
ואיכשהו זה קשור גם לכדור מתנפח גדול שגלגלו שם או משהו... לא קלטתי בדיוק את הסיפור ההזוי.
לא נראה לי שזה כדור מתנפח אלא כדור מתכת.
אני חושב שאת יודעת את זה, אבל למי שקורא ולא יודע - זה אדם אמיתי שבאמת היה נשיא רק ל32 יום. זה סיפור הזוי.
אני מניח גם שבאמת יש עליו מוזיאון ובטח יש דברים לשים בו כי הרי הוא בטוח עשה דברים משמעותיים לפני שהוא נבחר לנשיא.
אבל המוזיאון שעשו בפרק היה מעולה. למשל החלק על אנשים אחרים עם השם האריסון.
אבל החלק הכי מצחיק זה איך ארה"ב הייתה שונה אם הוא היה שורד לקדנציה מלאה - כמו למשל כותרת עיתון שלפיה הGreat Depression נגמר לאחר שבוע אחד. והכי מצחיק כותרת עיתון שלפיה הסדרה The Wire זוכה בהרבה פרסי אמי (כי באופן נוראי בעולם שלנו היא לא זכתה בפרסים)
מנגד הצוות של גריזל, עם רון וטום ודונה, מחליטים להביא ל"קמפיין" שלהם סלבריטאית מקומית שהיא מין כוהנת לייפסטייל או משהו, ש"המציאה" חלב בקר, כתחליף לחלב הסויה והשקדים המקובלים...
הסלבריטאית הזאת הייתה בפרק בעבר שבו היא בחרה בכסא של רון לאחד הפרטים ברשימת Bloosh שלה.
וזה גדול איך שהיא מתארת "חלב בקר" שזה כמובן לא פשוט חלב פרה.
באמצע בן המסכן צריך להחתים גם את לזלי וגם את רון על איזה מסמך נוטריוני ובעזרת טרי שהוא כמובן נוטריון (הגשים חלום ילדות) הוא מתרוצץ כל היום בין שניהם כי הם מסרבים לשבת על זה יחד וכל פעם משהו משתבש עם החתימות שלהם.
אם חושבים בהגיון אז קולטים שמוזר שבן צריך בעצמו להחתים את שניהם ולא יכול לתת למישהו אחר לעשות את זה.
אבל זה היה מצחיק בעיקר כי הוא נעשה מעוצבן יותר ויותר. והיה מצחיק שהוא סובל ברכב כשטרי מספר לו כל מיני דברים על להיות נוטריון (והוא האדם היחיד שנחמד מידי בשביל להגיד לטרי לסתום)
בעלילת צד - אנדי מנסה לעזור לאפריל למצוא רעיון לקריירה חדשה שהיא באמת תאהב, ובסוף עולה על זה שהדרך היא למצוא מה הדברים המשותפים לכל מה שהיא כן אוהבת בחיים, ואז לחפש משהו שעונה על זה - שזה דרך דרך שאני מאוד מאמינה בה |כן|
בפרק הזה העלילה הזאת הרגישה לי כמו נספח לא משמעותי בעיקר כי לא הגיעו לשום מסקנה. אבל את צודקת שמה שאנדי אומר זה נכון.

עוד כמה דברים:
הקטע שכשרון ולזלי רבים היא אומרת כל מיני דברים מעליבים, אבל הוא מצליח להפיל אותה כשהוא אומר שהיא לא כל כך טובה בscarpbooking

משהו שחוזר כל העונה זה התייחסות לדברים שקרו בין 2015 ל2017. כלומר "ניחושים" לגבי העתיד.
למשל כשטום מדבר על ריבים ידועים הוא מציין את הריב שיש בין שיילין וודלי ומורגן פרימן.
היו עוד כמה כאלו אבל אני כבר לא זוכר :-(

כהמשך ישיר למה שכתבתי מקודם כאן מדברים על פרק הסיום של משחקי הכס (בפועל פרק הסיום של משחקי הכס שודר ב2019, אבל אז לא ידעו את זה)
ולזלי מציינת שקאליסי עומדת להתחתן עם ג'ק ספארו, שזה נשמע לא הגיוני לחלוטין, אבל בן אומר שזה הגיוני אם קראת את הספרים (לא, בספרים אין דמות שנקראת ג'ק ספארו)

חחח סופסוף
יש לי את השיר הזה בראש מאז שהתחלתם עונה 7:-D
זה היה מעולה באמת

חחחחחח זה היה מצחיק מאוד לקרוא את זה כמשפט אחד מאוד ארוך

ואוקי את כאילו מנסה להוכיח לנו לא לתת לך לכתוב ראשונה כי את לא כותבת מספיק עכשיו.
ועל כזה פרק נהדר!
אגב, יש לו ציון של 9.6 בIMDB שזה מאוד גבוה. ובאופן כללי הוא קיבל המון תשבוחות.

זה דוגמה קלאסית לbottle episode
והוא פשוט עובד כל כך טוב שאפילו עכשיו כשאני צפיתי בו הגעתי כמעט לדמעות מהרגשות בסוף.
כשלזלי מבינה עד כמה רון היה פגוע ממנה. ודווקא זה שהוא לא ממש מוכן להודות שהוא נפגע, אבל לזלי מבינה את זה.

חוץ מזה המון רגעים מעולים כמו זה שאנחנו מגלים איך לזלי קיבלה את העבודה
רון מכין מפתח מעץ
רואים את הקולאז' שהמחלקה הכינה כשהעלו הצעות לציור קיר חדש
קרייג בסוף מתעצבן עליהם
ופשוט כל החיבוקים בסוף

מילי08

Well-known member
אאאאהההההההה!!!!!
מניאקים.

חשבתי שזה רק אצלי :-[ :-[
לא הבנתי למה הסדרה נעלמה מרשימת הצפייה שלי וכשמצאתי אותה אי אפשר היה להיכנס לפרקים.
אני משאירה את עצמי בכוח בפריים בגלל סדרות בודדות טובות אבל ממש לא מגיע להם לקבל את הכסף שלי :-[
רשעים!

למעלה