מחלקת גנים ונוף 🌻צפיה קבוצתית🏡🌹🌻 - חלק 2

מילי08

Well-known member
רוצים שנחליט שעד סוף החודש כל אחד בזמנו יסיים את עונה 6
אפשר, רק שתמיד יש בלתמים חדשים :-D
בין היתר כי אתמול שוב הייתי חולה :mad:🤢🤮
אוי אוף :-(
לזלי שואלת המון שאלות על העבודה החדשה שהציעו לה ומה שמרתיע אותה זה שהיא תהיה בדרגת ניהול ולא תעשה את העבודה השחורה.
שאלות? יש לה 2 ביינדרים עצומים! :-D (מעניין אותי עד כמה זה באמת קטע בארה"ב, שנשים חייבות ליצור ביינדרים לכל דבר, כמו ה scrapbook שלהם. תמיד נשים, תמיד Type A)
ממש ראו את האכזבה שלה שהיא לא תצטרך לעשות את העבודה. כמה שהיא נשמעת מופרכת, מהבחינה של איך בן אדם אחד יכול לעשות כל כך הרבה בזמן קצר, אז נפל לי האסימון שגם הבוסית שלי היא כזאת. עם ילדים בבית, והיא לוקחת על עצמה עוד ועוד דברים ובקושי ישנה! אני עושה חמישית, אולי שביעית ממה שהיא עושה ואני מותשת.
בעלילה ב' אנדי מחפש להקות לקונצרט האיחוד ובכך מגיע למועדון באיגלטון שם מנגן דוק סילבר ובכך אנדי נהיה האדם השלישי שיודע את הסוד של רון. וזה בכלל לא הזזי לו כשהוא גילה שאישתו הסתירה ממנו כזה סוד גדול |פנים|.
הוא היה בהלם!
"- יש לך אח תאום/ אני דיוק סילבר. - מה? - אתה דיוק סילבר/ יש לי אח תאום" :-D:-D
אבל לא נראה לי שמה שיטריד את אנדי זה שאפריל ידעה. אולי אם לסלי היתה מגלה את זה היא היתה מתחרפנת אבל לאנדי פחות חשוב
אנדי דוחף את רון לנגן בקונצרט,
כל כך הפתיע אותי שרון בקושי הביע התנגדות. כאילו, זה אנדי... "לא" תקיף אחד והוא מתקפל
בעלילה ג' שלא ממש עניינה, טום מחפש מקום למסעדה שלו, דונה ואפריל מנסות לגרום לו לרצות לא לעזוב את העירייה (שזה מוזר כי כבר ביססו את העובדה שהם חברים מעבר לשעות העבודה) ובסוף מוצאות לו מקום מעולה שגם קרוב לערייה
אני עדיין לא מתחברת בכלל לכל הקונספט של המסעדה שלו. אבל היה חמוד לראות שמספיק אכפת לשתיהן ממנו ורוצות שהוא לא יעזוב. ואני גם יכולה להבין את החשש. הרבה יותר קל לשמור על קשרי חברות כשעובדים ביחד או יש פעילות משותפת כלשהי. לא כל החברויות מספיק חזקות כדי לשרוד ניתוק מהבסיס שמזין אותן

הפרק הזה היה בעיקר חמוד עם אן שלא אמרה ללזלי מראש שהיא עומדת ללדת, רק הרגיעה אותה שהיא לא נחטפה :-D ובסוף הן מחובקות על המיטה |מאוהב| כאלה חמודות. אבל הגאלנטיין של לזלי באמת היה לא פיירי כלפי אף אחת. רק שאונה לא הבינה כנראה את המצב כמו שצריך ונהנתה להפוך לבסטי של לזלי לעשר שניות. (קצת מוזר לגבי שאונה כי בעבר לא הציגו אותה כל כך סתומה).
כל הסיפור של אנדי שוב מתנהג כמו ילד קטן ורון כביכול אבא שלו היה קצת מתיש בעיני. אנדי כדמות הולך קדימה ואחורה. לפעמים מציגים אותו בצורה קצת יותר בוגרת ועם התפתחות כלשהי, ולפעמים מחזירים אותו להיות ילד שלא התבגר אבל אין חוקיות.. כשאין להם מה לעשות איתו כדמות אז הוא שוב ילד קטן. קצת כמו עם הדמות של שאונה.. בעיה עם ההתפתחות של דמויות משנה.
החלק השלישי בפרק היה בן ולארי. בן למד להכיר את לארי וגילה שהוא רחוק מלהיות הדמות הנלעגת שהפכו אותו ומנסה לשנות את זה. בן מתבייש להודות בזה בקול וכשבן נותן ללארי את המקום להוכיח את עצמו, לארי מצליח מעל ומעבר. הבעיה היא שכל השאר לא רואים את זה או לא רוצים לראות את זה (בריונות לשמה ואני באמת ממש שונאת את זה). נראה לי פתאום שלארי כנראה בטוח בעצמו ומבין מה יחסי הכוחות ולכן הוא בוחר להמשיך לעשות פאדיחות כדי שלא יצחקו על בן. כלומר יכול להיות שלארי לא באמת פדחן כמו שעושים ממנו, אלא זאת הצגה שהוא עושה מתוך טוב לב - לתת לאחרים להרגיש נעלים

Lhuna3

Well-known member
בין היתר כי אתמול שוב הייתי חולה :mad:🤢🤮

keren or5

Well-known member
טאק, צודקת!
(אני לא בטוחה מה זה טאק. השתמשתי בזה נכון?)

כשהייתי בצבא שירת איתי מישהו מבוגר (בכל אופן, ככה הוא נראה לעיניים של בת ה 18 שלי..) שכל הזמן היה אומר טאק ולא הבנתי מה הוא אומר.
אף אחד פה לא רואה קופה ראשית?

גם לא אין מושג מה זה אומר אבל אנטולי כל הזמן אומר "טאק, זה חוצפנות", אז נדבקתי ממנו.
כל עוד את מודה שטעית ושלעד נוכל להזכיר לך את זה כדי ללעוג לך...
עכשיו את מסירה אחריות פה אחרי שכזה בלאגן אטומי קרה פה בגללך וכולם יצאו מסנכרון ואנחנו לא יודעים באיזה פרק אנחנו! |פטיש| לכי תעמדי בפינה עם לארי.
ראיתי מספיק סדרות כדי לדעת מה השלב הבא- אני רוצה עורך דין ואני לא אומרת מילה נוספת עד שאני מקבלת אותו |אילם|

מילי08

Well-known member
אף אחד פה לא רואה קופה ראשית?
דווקא ראיתי. אבל באמת שהכרתי את המילה ממקודם.
ראיתי מספיק סדרות כדי לדעת מה השלב הבא- אני רוצה עורך דין ואני לא אומרת מילה נוספת עד שאני מקבלת אותו |אילם|
:-D
וגם הדבקת אותי תודה באמת|שפם|
אני באיחור אופנתי כרגיל.
מקווה שאת מרגישה יותר טוב
יס הולכים לשדר את הסדרה בחודש הקרוב |חגיגה||חגיגה||חגיגה||חגיגה||חגיגה|
וגם את שיטס קריק
אין לי יס, אבל יופי

מילי08

Well-known member
פרקים אחרונים של עונה 6
כתבתי מעט פתקים כי הנחתי שאתם תכתבו ואני אגיב לכם. אבל מסתבר שאי אפשר לסמוך על אף אחד |שפם|
פתאום קלטתי, כשאנדי שר לה וקורא לה אפריל לאדגייט, שאפריל לא שינתה את השם שלה לשם של אנדי. אני לא חושבת שזה נעשה מתוך כוונה אלא בעיקר מתוך חוסר מחשבה.... אבל כמו שכתבתי בפרקים הקודמים, אני לא מרגישה שיש איזון באהבה שבין שניהם, ובפרום זה היה מאוד ברור. אנדי לא ניסה בכל לקלוט את התסכול של אפריל מהפרום. הוא רצה ללכת, הוא נהנה והוא פשוט קבע לה עובדה. אחר כך ניסו להציג אותו קצת אחרת, אבל לדעתי זה היה טו ליטל טו לייט.
הפרום היה חמוד אבל המאבק בין לזלי לרון על העתיד של הילדה ההיא היה ממש מטופש. אבל לפחות זה החזיר לנו לחיים את גרג פוקיטיס! (אני לא יכולה שלא לקרוא את השם בזעם ובטון גבוה וצווחני :-D)
אורין בתור האמא הקריפית של אפריל היה רגע מעולה וממש צחקתי. אחת ההופעות הטובות שלו.
בפרק האחרון שהיה גם מאוד מצחיק אין לי הרבה מה להגיד, חוץ מזה שבן שיכור זה אחד הדברים החמודים EVER. כשהביאו את הילדים שלהם בסוף הפרק הם נראו לי יותר גדולים מגיל 3, וטכנית הם בכלל אמורים להיות בני פחות משלוש, כי כשאנחנו ראינו את לזלי היא היתה ממש בתחילת ההריון שלה, ואז הראו לנו 3 שנים קדימה...

Aranel Nenharma

Well-known member
פרקים אחרונים של עונה 6
כתבתי מעט פתקים כי הנחתי שאתם תכתבו ואני אגיב לכם. אבל מסתבר שאי אפשר לסמוך על אף אחד |שפם|
הייי אני וניק כתבו פה מלא, עכשיו התור שלכם להחזיר לנו טובה
פתאום קלטתי, כשאנדי שר לה וקורא לה אפריל לאדגייט, שאפריל לא שינתה את השם שלה לשם של אנדי. אני לא חושבת שזה נעשה מתוך כוונה אלא בעיקר מתוך חוסר מחשבה....
אני דווקא רואה את זה כמשהו שבא ממייקל שור, היוצר של הסדרה, שאני תופסת ממנו אדם מאוד ליברלי שפשוט חשב שהאישה לא צריכה לקחת את שם הגבר. גם לזלי נשאר לזלי נופ ולא לזלי וייט , מזכיר לי בפרק של החתונה שלהם שבן רצה לעצבן אותה ולבקש שהיא תהיה חברת מועצה גברת בן וואייט:-D
אבל כמו שכתבתי בפרקים הקודמים, אני לא מרגישה שיש איזון באהבה שבין שניהם, ובפרום זה היה מאוד ברור. אנדי לא ניסה בכל לקלוט את התסכול של אפריל מהפרום. הוא רצה ללכת, הוא נהנה והוא פשוט קבע לה עובדה. אחר כך ניסו להציג אותו קצת אחרת, אבל לדעתי זה היה טו ליטל טו לייט.
אני בהחלט מבינה על מה את מדבר בקטע הזה.
כבר מתחילת הקשר שלהם אפריל רצתה את אנדי יותר ממה שהוא רצה אותה
אבל אני לא יודעת אם זה קשור או אבל נראה לי חלק מהזלזול שלי בצד של אנדי ביחסים האלו זה העובדה שכריס פראט מעצבן לאחרונה. כאילו זה לא משהו שחשתי עליו בפעמים הקודמות שראיתי את הסדרה
הפרום היה חמוד אבל המאבק בין לזלי לרון על העתיד של הילדה ההיא היה ממש מטופש. אבל לפחות זה החזיר לנו לחיים את גרג פוקיטיס! (אני לא יכולה שלא לקרוא את השם בזעם ובטון גבוה וצווחני :-D)
המאבק היה דווקא חמוד, ולדעתי כן תרם לדמויות כי זה הראה את הרצון של לזלי לא לעזוב את מה שהיא אוהבת.
אורין בתור האמא הקריפית של אפריל היה רגע מעולה וממש צחקתי. אחת ההופעות הטובות שלו.
זה היה מעולה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני צריך מתישהו לסיים את העונה ולכתוב עליה.

אבל בנתיים מצאתי משהו נורא מצחיק באינסטגרם שקשור גם לסדרה וגם למארוול:
(לרוע המזל זה אינסטגרם אז אי אפשר לעשות אמבדינג, אבל שווה להכנס ללינק)

didalf

Well-known member
אני צריך מתישהו לסיים את העונה ולכתוב עליה.

אבל בנתיים מצאתי משהו נורא מצחיק באינסטגרם שקשור גם לסדרה וגם למארוול:
(לרוע המזל זה אינסטגרם אז אי אפשר לעשות אמבדינג, אבל שווה להכנס ללינק)
....מעתיקןB-|
אבל השקיעו בסרטון וזה מצחיק אז בסדר:-D

didalf

Well-known member
למה מעתיקן?
כי שמתי מם כזה בדיוק בשרשור של ספיידרמןB-|
ואפילו עשית לייק צוחק אז אתה לא יכול להגיד שלא ראית
(אל תכנסו יש שם ממים נוספים עם ספוילר)
(אבל זאת התמונה):

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי שמתי מם כזה בדיוק בשרשור של ספיידרמןB-|
ואפילו עשית לייק צוחק אז אתה לא יכול להגיד שלא ראית
(אל תכנסו יש שם ממים נוספים עם ספוילר)
(אבל זאת התמונה):

וואו, אני רק עכשיו נזכר שראיתי את זה בכלל
(הפתעת השנה - הזיכרון שלי חרא)

מילי08

Well-known member
אני דווקא רואה את זה כמשהו שבא ממייקל שור, היוצר של הסדרה, שאני תופסת ממנו אדם מאוד ליברלי שפשוט חשב שהאישה לא צריכה לקחת את שם הגבר. גם לזלי נשאר לזלי נופ ולא לזלי וייט , מזכיר לי בפרק של החתונה שלהם שבן רצה לעצבן אותה ולבקש שהיא תהיה חברת מועצה גברת בן וואייט:-D
צודקת, לא חשבתי גם על לזלי
אבל אני לא יודעת אם זה קשור או אבל נראה לי חלק מהזלזול שלי בצד של אנדי ביחסים האלו זה העובדה שכריס פראט מעצבן לאחרונה. כאילו זה לא משהו שחשתי עליו בפעמים הקודמות שראיתי את הסדרה
יש מצב שגם אצלי זה ככה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאיי הפרק שבו מופיע בו בורנהאם!!!!!!!
אם כי חבל שהוא מופיע לזמן כל כך קצר בפרק.
וגם חבל שהוא דוש נוראי.
ולא יכלתי שלא לשים לב שהוא לא עמד בשום שלב. אולי פחדו שיראו עד כמה גבוה באופן מטורף הוא.

השיר קאנטרי שלו ששומעים בהתחלה מאוד מזכיר שיר קאנטרי מצחיק שהוא עשה שנים מאוחר יותר:

חוץ מזה בפרטי טריוויה:
ניק אופרמן ביים את הפרק הזה.
סאם אליוט חוזר בתפקיד רון השני.

לזלי מגלה שהיא בהריון אחרי שיש לה בחילות והיא עושה בדיקה.
היא בהתחלה חושבת שזה שפעת (כדי להצדיק את שם הפרק?) אבל הרוקחת מציינת שאין לה תסמינים.
זה נורא מצחיק שזה נראה כאילו אנדי הצליח לנחש באופן יפה שהיא בהריון, אבל אז מסתבר שהוא חשב שהיא ובן עומדים לאמץ כלב
(התנועה הזאת שהוא עשה כאילו בטן הריונית, אבל הוא התכוון שזה איך שמלטפים כלב... :-D )

צ'יפ (בו בורנהאם) מבטל את ההופעה שלו למופע (בערך שני שניות אחרי שאנדי מודיע שהוא קבע אותו למופע)
אבל הם מצליחים לגרום לסולן של איזו להקה (בדיונית אני מניח) לאחד את הלהקה אחרי שהבן שלו מתלהב כי אנדי הוא ג'וני קארטה.
*יש גם קטע מצחיק שאנדי מצפה שהבחור הזה יצליח לשיר איתו איזה שיר למרות שהוא לא יודע את המילים (ואין בהם ממש הגיון).

שאר האנשים הולכים עם טום לאירוע טעימת יין שבו הזוכה מקבל תעודת סומלייה (מומחה יין?)
טום רוצה לשכור את הזוכה בתחרות, אבל כמובן שאין לו כסף כמו אנשים אחרים. גם מצחיק שטום חושב שהוא בעל המסעדה היחיד שחשב על לבוא לכזה אירוע במטרה הזאת.
אפריל מצטרפת לתחרות רק בתור צחוק (דונה מממנת אותה)
קרייג גם מתחרה ונראה מאוד מקצועי אבל מפסיד לבחור בשם זאנדר (סתם מציין כי זה השם של זאנדר מבאפי)
מסתבר שהוא רוצה לעבוד במסעדה של טום. טום מסכים לתת לו צ'אנס (כאילו יש לו כסף לשכור מישהו מוכשר יותר) אבל בשביל זה צריך שקרייג יראה שהוא יכול להיות רגוע. אז הם עושים תרגיל שבו קרייג צריך לשרת את דונה, אפיל וטום כאילו במסעדה כשהם עושים בקשות יין שהן כנראה לא הגיוניות. קרייג דווקא מצליח לעשות את זה ממש טוב, חוץ מזה שהם שומעים אותו צורח בחדר האחר על כמה זה מתסכל אותו.

במקביל רון ובן עוזבים את אירוע הטעימה מוקדם לאחר שרון קונה בקבוק של יין מאוד משכר.
בן מאוד מעוצבן על ההורים שלו שמכרו איזה בית קיץ שהיה למשפחה והוא מנסה לקבל עזרה מילולית מרון שזה לא משהו שרון מעוניין לעשות.
כשהוא כבר מאוד שיכור הוא מקבל שיחת טלפון מלזלי שרוצה לספר לו שהיא בהריון, אבל הטלפון שלו נופל לשלולית ומתקלקל.
אז שניהם מחליטים ללכת חזרה הביתה ברגל (רון לא נראה לי כל כך שיכור אז נראה לי שהוא היה צריך לציין שזה נשמע כמו רעיון מטופש)
בדרך הם פוגשים את רון השני (זה מאיגלטון) שנותן לבן הרבה עצות (ומאוד מרשים עם זה שנץ או משהו עף לו אל הזרוע)
אבל זה לא ממש עוזר
בסוף רון אומר משהו על כך שהוא שמח לחזור לילדים שלו ובן מבין שזה מה שהכעיס אותו לגבי ההחלטה של ההורים שלו כי הוא תמיד קיווה לקחת את הילדים שלו לבית קיץ ההוא. אז הוא אומר ללזלי שהוא רוצה להתחיל לעשות משפחה והוא אפילו לא יודע שהיא כבר בהריון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בשעה טובה סיימתי את עונה 6
בפרק 6X15 לזלי מקבלת את הצעת עבודה בתור משהו משהו של מחלקת הפארקים הפדרלית אחרי שהיא מגלה שאנשים התלהבו מההצעה לניקוי הנחל שהיא כתבה לפני הרבה זמן. אבל אם היא מקבלת את ההצעה היא אמורה לעבור לשיקגו.

באותו פרק מגלים שהתינוק של רון כבר נולד.
ורון מתחיל לשפץ את קומה 3 של בניין העירייה - דבר שיהיה חשוב בסוף כשלזלי תחליט להקים בה את המשרדים החדשים של העבודה שלה במקום לעבור לשיקגו.

לזלי ממשיכה לנסות לקרב את הלבבות בין תושבי פוני הותיקים לתושבי איגלטון שהתאחדו איתם, והפעם ע"י שבירת סמלית וטקסית של גדר ההפרדה שבין 2 העיירות שאוחדו, אבל אז יוצא משם קן דבורים שעוקצות רק את האיגלטונים שעמדו קרוב יותר (ואת חבר המועצה הנוראי ג'אם שצוחק עליהם).
כולם משום מה בטוחים שמדובר במתיחה שלזלי אירגנה מראש נגד האיגלטונים, והעוינות רק מתגברת, גם בין התושבים וגם בין כולם ללזלי המסכנה, שאפילו חוטפת אגרוף בעין בקטטה.
יש המשך של כל השטויות של המריבות בין איגלטונים ופאונים.
טום מקבל הצעה ממשקיע שמתלהב מהלהט שלו, והוא מנסה להעזר בבן למצוא רעיון טוב לעסק. בן מביא לו רעיון כנראה טוב עסקית אבל משעמם ולא סקסי - להיות מתווך בין חנויות ניקוי בגדים לספקים של חומרי הניקוי או משהו כזה.
אבל טום בסוף לוקח סיכון עם רעיון שהוא באמת מתלהב ממנו שזה מסעדה.
הרעיון עם הכביסה באמת נשמע משעמם....
ובשביל מסעדה אתה לא צריך שף טוב |תוהה|
אני לא חושב שמי שמחליט להקים מסעדה דווקא מתחיל בזה שיש לו שף טוב. כזה הוא יכול להשיג.
בכל מקרה אומנם זה רעיון מסוכן נורא להקים מסעדה אבל זה מגניב שטום מתלהב מזה. ונראה שאחרי שהוא באמת למד איך להפעיל עסק מצליח (עם עסק השכרת הבגדים שלו) שיש לו סיכוי.

אז בפרק 6X16... אני בקושי זוכר את הפרק הזה.
אבל למזלי יעל כתבה עליו אז אני יכול להגיב
לזלי שואלת המון שאלות על העבודה החדשה שהציעו לה ומה שמרתיע אותה זה שהיא תהיה בדרגת ניהול ולא תעשה את העבודה השחורה.
לכל אחד זה יהיה מתנה, אבל לזלי היא לזלי והיא מרגישה צורך לעשות כמה שיותר עבודה של הבתאכלס.
אני חושב שלזלי יכולה למצוא לעצמה הרבה עבודה קשה גם כשהיא בדרגת ניהול גבוהה
שאלות? יש לה 2 ביינדרים עצומים! :-D (מעניין אותי עד כמה זה באמת קטע בארה"ב, שנשים חייבות ליצור ביינדרים לכל דבר, כמו ה scrapbook שלהם. תמיד נשים, תמיד Type A)
ממש ראו את האכזבה שלה שהיא לא תצטרך לעשות את העבודה. כמה שהיא נשמעת מופרכת, מהבחינה של איך בן אדם אחד יכול לעשות כל כך הרבה בזמן קצר, אז נפל לי האסימון שגם הבוסית שלי היא כזאת. עם ילדים בבית, והיא לוקחת על עצמה עוד ועוד דברים ובקושי ישנה! אני עושה חמישית, אולי שביעית ממה שהיא עושה ואני מותשת.
נראה לי שהקטע של הביינדרים זה סוג של הגזמה כללית. אומנם ראיתי את זה בכל מיני סדרות, אבל קשה לי להאמין שזה אמיתי למעבר לאנשים בודדים. כולמר ברמה כזאת.
גם הבוסית שלי די אוהבת לעשות המון ודוחפת לעצמה כל הזמן עוד קורסים ודברים. אבל היא גם יודעת להאציל סמכויות.
כל זה מתפקשקש לה כאשר היא דוחפת לחזית פרויקט קטן של בחירת סלוגן חדש לעיירה. ולבסוף בעזרת בן (וסוג של בעזרת לארי) היא מבינה כי היא צריכה להעביר שליטה על כל דבר קטן ולפקח מלמעלה על הנעשה.
אה, אוקי, אז זה בעצם הייתה חווית למידה. ודבר חשוב ללמוד (אני גרוע בהאצלת סמכויות)
בעלילה ב' אנדי מחפש להקות לקונצרט האיחוד ובכך מגיע למועדון באיגלטון שם מנגן דוק סילבר ובכך אנדי נהיה האדם השלישי שיודע את הסוד של רון. וזה בכלל לא הזזי לו כשהוא גילה שאישתו הסתירה ממנו כזה סוד גדול |פנים|.
זה אחרי טום ואפריל נכון? טום גילה בפרק שהם חיפשו מידע מביך אחד על השני (בעצם מארק גם ידע את זה)
ואפריל גילתה לו מתישהו שהיא ידעה תמיד בגלל שבבית של ההורים שלה יש אלבומים שלו.
אנדי דוחף את רון לנגן בקונצרט, רון לא מרוצה מכך ומעדיף להוציא את דוק סילבר לפרישה מוקדמת מאשר לחשוף את הצד המוזיקאלי שלו. אנדי מבין אז זה ומבטיח לרון שהסוד ישאר איתו (אני ממש רוצה לראות את השיחה שאנדי ואפריל מגלים אחד לשני שגם הם יודעים)
*אגב מדהים שאנדי באמת מצליח לשמור על הסוד. וכמה פרקים אחר כך הוא מתגאה שהוא הצליח לשמור את הסוד על ההריון של לזלי וזה היה פחות זמן.
בעלילה ג' שלא ממש עניינה, טום מחפש מקום למסעדה שלו, דונה ואפריל מנסות לגרום לו לרצות לא לעזוב את העירייה (שזה מוזר כי כבר ביססו את העובדה שהם חברים מעבר לשעות העבודה) ובסוף מוצאות לו מקום מעולה שגם קרוב לערייה
כן, באמת נשמע פחות מעניין
אני עדיין לא מתחברת בכלל לכל הקונספט של המסעדה שלו. אבל היה חמוד לראות שמספיק אכפת לשתיהן ממנו ורוצות שהוא לא יעזוב. ואני גם יכולה להבין את החשש. הרבה יותר קל לשמור על קשרי חברות כשעובדים ביחד או יש פעילות משותפת כלשהי. לא כל החברויות מספיק חזקות כדי לשרוד ניתוק מהבסיס שמזין אותן
זה נכון שהקשר משתנה כשכבר לא עובדים עם מישהו. אבל ברור שזה מגוחך לנסות לגרום לו לא למצוא מקום למסעדה.

ציטוט מזה שאנדי מנסה לשכנע את רון שהוא לא יספר על הסוד שלו:
Andy Dwyer: I'm going to tell you *all* my secrets.
Ron Swanson: Oh no, that's not necessary...
Andy Dwyer: I once forgot to brush my teeth for five weeks. I didn't actually sell my last car, I just forgot where I parked it. I don't know who Al Gore is, and at this point I'm too afraid to ask. When they say 2% milk, I don't know what the other 98% is. When I was a baby, my head was so big scientists did experiments on me. I once threw a beer at a swan, and then it attacked my niece Rebecca.

בפרק 6X17... גם אני לא זוכר הרבה, אבל כאן מילי כתבה:
הפרק הזה היה בעיקר חמוד עם אן שלא אמרה ללזלי מראש שהיא עומדת ללדת, רק הרגיעה אותה שהיא לא נחטפה :-D ובסוף הן מחובקות על המיטה |מאוהב| כאלה חמודות.
כן, זה היה נורא חמוד
אבל הגאלנטיין של לזלי באמת היה לא פיירי כלפי אף אחת. רק שאונה לא הבינה כנראה את המצב כמו שצריך ונהנתה להפוך לבסטי של לזלי לעשר שניות. (קצת מוזר לגבי שאונה כי בעבר לא הציגו אותה כל כך סתומה).
נכון, באמת הפכו את שאונה לקצת טמבלית והיא לא הייתה כזאת.
וכל הקונספט של הדבר הזה לא היה הוגן בשום דרך מצד לזלי.
כל הסיפור של אנדי שוב מתנהג כמו ילד קטן ורון כביכול אבא שלו היה קצת מתיש בעיני. אנדי כדמות הולך קדימה ואחורה. לפעמים מציגים אותו בצורה קצת יותר בוגרת ועם התפתחות כלשהי, ולפעמים מחזירים אותו להיות ילד שלא התבגר אבל אין חוקיות.. כשאין להם מה לעשות איתו כדמות אז הוא שוב ילד קטן. קצת כמו עם הדמות של שאונה.. בעיה עם ההתפתחות של דמויות משנה.
כן עם אנדי זה לפעמים הולך אחורה, כלומר הוא לפעמים מתנהג כמו ילד קטן ממש. אני לא זוכר מה בעצםה היה איתו ועם רון בפרק הזה.
החלק השלישי בפרק היה בן ולארי. בן למד להכיר את לארי וגילה שהוא רחוק מלהיות הדמות הנלעגת שהפכו אותו ומנסה לשנות את זה. בן מתבייש להודות בזה בקול וכשבן נותן ללארי את המקום להוכיח את עצמו, לארי מצליח מעל ומעבר. הבעיה היא שכל השאר לא רואים את זה או לא רוצים לראות את זה (בריונות לשמה ואני באמת ממש שונאת את זה). נראה לי פתאום שלארי כנראה בטוח בעצמו ומבין מה יחסי הכוחות ולכן הוא בוחר להמשיך לעשות פאדיחות כדי שלא יצחקו על בן. כלומר יכול להיות שלארי לא באמת פדחן כמו שעושים ממנו, אלא זאת הצגה שהוא עושה מתוך טוב לב - לתת לאחרים להרגיש נעלים
אוף, מעצבן אותי שלא כתבתי שום דבר אחרי שראיתי את הפרק כי עכשיו אני בקושי זוכר מה קרה שם.
זכור לי שמתישהו לארי הוכיח את עצמו לבן ובן ניסה לעמוד לצידו ולהגן עליו כשכולם צחקו עליו. אבל מה לארי בעצם עשה?
והאם זה קשור לכל הקטע עם האוהלים שהם הלכו לשכור. כי אני זוכר שהיה קטע עם זה שבעל המקום של האוהלים היה מניאק והעלה להם מכירים כל הזמן ואז הם גילו שהוא הבעלים של כל מקום להשכרת אוהלים באזור. אז אולי לארי מצא איזה פתרון לבעיה שלהם שם?

בפרק 6X18 היה את הפרום
וזה זכור לי בעיקר כדי מטופש.
כמו שכתבתי בפרקים הקודמים, אני לא מרגישה שיש איזון באהבה שבין שניהם, ובפרום זה היה מאוד ברור. אנדי לא ניסה בכל לקלוט את התסכול של אפריל מהפרום. הוא רצה ללכת, הוא נהנה והוא פשוט קבע לה עובדה. אחר כך ניסו להציג אותו קצת אחרת, אבל לדעתי זה היה טו ליטל טו לייט.
זה מרגיש גם לי ככה. כאילו חלק מהעניין הוא שלאנדי היו חברות רציניות קודמות, אבל אפריל הייתה צעירה מידי כדי שבאמת יהיו לה.
חוץ מזה אנדי הוא טיפוס שיכול להתאהב בכל אחת תכלס. אבל רק טיפוס מאוד מסוים יהיה טוב עבור אפריל
הויכוח של לזלי ורון באמת לא היה מעניין.
החזרה של גרג פוקיטיס הייתה מעולה. קצת חבל שהוא לא היה מישהו ששילבו אותו פעם אחת בכל עונה.
*מסתבר שזאת הייתה התוכנית לפי IMDB:
The original plan was for Greg Pikitis (Cody Klop) to be a recurring character playing the role of Leslie Knope' nemeses once or twice a season. Klop's parents didn't want to commit Cody to multiple episodes over several years. Instead of recasting the character, the idea was dropped altogether and Greg Pikitis only made two appearances in the show. This was revealed on the season 3 DVD commentary.
כן, זה היה מעולה.
אגב בעניין אורין - זאת ההופעה האחת לפני אחרונה של אורין על המסך (הפעם הבאה כבר תהיה בעונה 7)
אבל באחד הפרקים הבאים כשיש את הלוח של כל האירועים בunity concert אז רואים שבאחת המשבצות של פעילויות באוהל הילדים כתוב פשוט "אורין".

על פרק 6X19 לפחות כתבתי כבר הרחבה אחרי שראיתי אותו.

טוב, אני אמשיך מאוחר יותר (או מחר יותר)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז הגעתי אל פרק 6X20
שם הפרק הוא 1 מ8000 כי מסתבר שזה הסיכוי להריון של שלישיה. זה נשמע הרבה נפוץ ממה שחשבתי.
אולי הוא התכוון שהסיכוי לשלישיה הוא 1 ל8000 בקרב נשים בגילה (איימי פולהר כבר הייתה בת 43 כשהפרק צולם וזה כבר נחשב למבוגר להריון).
עדיין זה נשמע הרבה. אני לא חושב שאני מכיר שום שלישיה בחיים האמיתיים (אם כי סביר בטח שאני לא מכיר 8000 איש)
בעצם גם אולי הרבה הריונות של שלישיה מסתיימות עם לידה של רק 2 חיים (כמו בThis Is Us)

בכל מקרה הקטע שהרופא מספר להם שיש להם שלישיה ולבן בערך מתפוצץ הראש (What do we do?) היה מצחיק.
כל הפרק בן אמור לשמור על לזלי רגועה תוך כדי שהוא מתפוצץ מבפנים.
אז היה נחמד בסוף כשבן סוף סוף אמר שהוא לא יודע איך הם יתמודדו ודווקא לזלי שתמיד בלחץ מדברים הרגיעה אותו. הם כל כך חמודים :love:.
לא ברור למה לא פשוט ביקשו מקרייג (או כל אדם אחר במחלקה) לנהל את המכירה הפומבית.
גם לא ברור מה קרה לכל הקטע שצריך לשמור על לזלי רגועה בשני הפרקים הבאים. לא שהיא עשתה בהם לופים באוויר, אבל היא עשתה המון וממש לא נשארה רגועה.
(השוק שלה על דיוק סילבר היה מספיק בשביל הפלה)

*במכירה הפומבית אנחנו רואים שוב את ג'אם שזה איכס.

טריוויה:
בפרק 2X13 כשלזלי בדייט עם טכנאי MRI שעושה לה סריקה, הוא אומר לה שהיא יכולה להכנס להריון עם שלישיה.

במקביל רון מגייס את דונה לעזור לו להתנדב בבית ספר של הבנות שלו. שם דונה מנסה להתחמק ממורה (קיגן מייקל קי) שהיא יצאה איתו בעבר וטוענת שהוא ה"תמי" שלה.
בסוף מסתבר שהמורה הזה פשוט נחמד מאוד מאוד וזה הופך את דונה לנחמדה וחסרת דרמה והיא לא אוהבת את זה. בעצת רון היא מחליטה כן לחזור לצאת איתו.

אנדי צריך לשמור את הסוד שלזלי בהריון ומאוד מתקשה בזה במיוחד כשאפריל מבינה שהוא שומר סוד כלשהו.
בשלב מסוים הוא מספר לה שהסוד הוא שלארי חולה במחלה סופנית וזה גורם לאפריל להיות נחמדה אל לארי בפעם הראשונה והיא אפילו מסכימה לגרד לו את הגב.
בסוף כשלזלי ובן מספרים לכולם את החדשות אפריל אומרת לאנדי שהיא שמחה שהוא לא סיפר לה.

פרק 6X21
לזלי, בן ואנדי מבקרים בסאן פרנסיסקו
בן ואנדי נפגשים עם החברה גריזל כדי לשכנע אותם לתת WIFI חינם לכל פאוני (הם בוחרים מספר ערים בכל ארה"ב שהם יעשו את זה עבורם)
בהתחלה בגריזל מסרבים, אבל אז בן מגלה שהם משחקים את המשחק לוח שלו The Cones of Dunshire. הם לא מאמינים לו כשהוא אומר להם שהוא יצר את המשחק, אבל הוא מציע לשחק נגד המנהל שלהם ומנצח אותו ולכן פאוני מקבלת WIFI חינם מהם. והוא גם בסוף מוכיח להם שהוא באמת המציא את המשחק.

במקביל לזלי נמצאת באירוע של מחלקת הפארקים הארצית היא מאוד מתלהבת להכיר את כל האנשים הבכירים שם. והיא אפילו פוגשת את מישל אובמה!
אבל במקביל היא שומעת מאנשים שם על כמה קשה היה לעיירות אחרות שעברו איחוד כמו פאוני וזה גורם לה עוד יותר לרצות להשאר בפאוני כדי לשמור עליה.
אבל בסוף, בזכות התמיכה של בן, היא מחליטה לקבל את הצעת העבודה.

טום מנסה לעשות פתיחה מאוד מוקדמת בשביל העסק שלו על מנת שיהיה מוכן להיות פתוח בזמן הUnity Concert. אבל הכל משתבש והמשקיע שלו מחליט לוותר על הפרויקט.

פרק 6X22
בפרק סיום העונה יש סוף סוף את הUnity Concert והכל הולך טוב. יש כל מיני הופעות של מה שאני מניח הם מוזיקאים ידועים אמיתיים שהביאו.
בסוף אפילו MouseRat מתאחדים כדי להופיע שוב וגם רון עולה לבמה בתור דיוק סילבר וחושף את הזהות שלו.

במהלך הקונצרט רואים שוב את אשתו של רון דיאן (לוסי לולס) ויש גם הופעה של תמי 2.

לזלי מגלה שהיא יכולה להביא איתה שני אנשים משלה לעבודה החדשה בשיקגו. היא מציעה לכולם, אבל כולם מסרבים לה (חוץ מלארי).
בסוף היא עולה על הרעיון של להביא את העבודה החדשה שלה שתהיה בפאוני (בקומה השלישית שרון שיפץ) במקום בשיקגו. והבוס שלה מסכים.

טום מנסה למשוך כמה שיותר סלבריטאים להגיע למסעדה שלו ונעזר במונה ליסה וז'אן ראלפיו ספרסטין. איכשהו הם לא הורסים לו את זה לחלוטין ובאמת מגיעים המון אנשים כולל הסלבריטאים של פאוני והזמרים הידועים שהיו בקונצרט.
בסוף ד"ר ספרסטין מציעה להפוך להיות שותף משקיע בעסק.

חודש לאחר מכן לזלי מתחילה להכין את המשרד החדש שלה בקומה השלישית ואז יש קפיצת זמן של 3 שנים.
שם רואים את לזלי ובן לחוצים ממשהו אבל נראה שהם במצב טוב.
אפריל ואנדי מטפלים בשלישיה עבורם.
מסבתר שלארי עובד במשרד החדש של לזלי.
יש הופעת אורח של ג'ון האם בתפקיד עובד שהוא אפילו יותר נוראי מלארי שאז מפוטר.

מחק מתחילים עונה 7!!!

Aranel Nenharma

Well-known member
בעצם גם אולי הרבה הריונות של שלישיה מסתיימות עם לידה של רק 2 חיים (כמו בThis Is Us)
התגובה שלך נהייתה אפלה מהר מדי ממה שחשבתי
בכל מקרה הקטע שהרופא מספר להם שיש להם שלישיה ולבן בערך מתפוצץ הראש (What do we do?) היה מצחיק.
כל הפרק בן אמור לשמור על לזלי רגועה תוך כדי שהוא מתפוצץ מבפנים.
זה היה מעולה, ולזלי היתה סופר חמודה שהיא מרגיעה אותו בסוף
אז היה נחמד בסוף כשבן סוף סוף אמר שהוא לא יודע איך הם יתמודדו ודווקא לזלי שתמיד בלחץ מדברים הרגיעה אותו. הם כל כך חמודים :love:.
בדיוק|מאוהב|
*במכירה הפומבית אנחנו רואים שוב את ג'אם שזה איכס.
ולמען האמת הוא לא היה קשור כל כך לעלילה
במקביל רון מגייס את דונה לעזור לו להתנדב בבית ספר של הבנות שלו. שם דונה מנסה להתחמק ממורה (קיגן מייקל קי) שהיא יצאה איתו בעבר וטוענת שהוא ה"תמי" שלה.
בסוף מסתבר שהמורה הזה פשוט נחמד מאוד מאוד וזה הופך את דונה לנחמדה וחסרת דרמה והיא לא אוהבת את זה. בעצת רון היא מחליטה כן לחזור לצאת איתו.
נעלבתי בשם רון שהיא השוותה אותו לתמי, זה לא אותו הדבר בכלל
אנדי צריך לשמור את הסוד שלזלי בהריון ומאוד מתקשה בזה במיוחד כשאפריל מבינה שהוא שומר סוד כלשהו.
בשלב מסוים הוא מספר לה שהסוד הוא שלארי חולה במחלה סופנית וזה גורם לאפריל להיות נחמדה אל לארי בפעם הראשונה והיא אפילו מסכימה לגרד לו את הגב.
בסוף כשלזלי ובן מספרים לכולם את החדשות אפריל אומרת לאנדי שהיא שמחה שהוא לא סיפר לה.
אפריל היתה ממש חמודה עם איך שהיא דאגה ללארי ועזרה לו
פרק 6X22
חודש לאחר מכן לזלי מתחילה להכין את המשרד החדש שלה בקומה השלישית ואז יש קפיצת זמן של 3 שנים.
שם רואים את לזלי ובן לחוצים ממשהו אבל נראה שהם במצב טוב.
אפריל ואנדי מטפלים בשלישיה עבורם.
מסבתר שלארי עובד במשרד החדש של לזלי.
וקוראים לו טרי עכשיו
יש הופעת אורח של ג'ון האם בתפקיד עובד שהוא אפילו יותר נוראי מלארי שאז מפוטר.
זה היה הופעת אורח כל כך רנדומאלי אבל אני לא מתלוננת על קצת גון האם במסך שלי

למעלה