מחלף נס ציונה - תמונות מהיום

מצב
הנושא נעול.

TrashMan

New member

החלטתי ללכת לשם ולהסתכל על העבודות, אז צילמתי כמה תמונות וחשבתי שזה אולי יעניין כאן מישהו.זה צולם עם הטלפון, עמכם הסליחה..
לפי איך שזה נראה בשטח נשארה שם לא מעט עבודה.
אם מישהו פה יכול לתת צפי וססטוס יותר מדויק אני כמובן אשמח לדעת.

TrashMan

New member
תמונה פנורמית של האזור

החלטתי ללכת לשם ולהסתכל על העבודות, אז צילמתי כמה תמונות וחשבתי שזה אולי יעניין כאן מישהו.זה צולם עם הטלפון, עמכם הסליחה..
תמונה פנורמית של האזור

TrashMan

New member
הרמפה

הרמפה

TrashMan

New member
הגשר

הגשר

TrashMan

New member
מבט לכיוון דרום

מבט לכיוון דרום
למיטב זכרוני דובר על כך שהקטע הזה שיורד מהגשר דרומה יתחבר בסופו של דבר לכביש עוקף רחובות, אבל בפועל לא נראה שזה קורה. בשטח אין שום סימנים לכוונות כאלו. מישהו יודע מה הסיפור?

אותו סיפור כמו בכל מקום אחר

מבט לכיוון דרום
למיטב זכרוני דובר על כך שהקטע הזה שיורד מהגשר דרומה יתחבר בסופו של דבר לכביש עוקף רחובות, אבל בפועל לא נראה שזה קורה. בשטח אין שום סימנים לכוונות כאלו. מישהו יודע מה הסיפור?
פוליטיקאים קטנים, בתי משפט שעובדים בשירות הסחטנים ו"ירוקים" מזוייפים.
מדובר על 1900 מ' של כביש שלא ניתן לבצע בגלל החסמים הקבועים שהזכרתי. התוצאה היא שהכביש בין רחובות לנ"צ וכן כבישי פארק המדע ימשיכו להיות פקוקים וסתומים ללא כל הצדקה עניינית. מתי זה ישתנה? שתי היציאות הנוספות מרחובות התעכבו במשך עשרות שנים כ"א, כך שלא כדאי לסמוך על זה לטווח הקרוב או הבינוני.

darkshadow1

New member
לדעתי במקרה הזה יש אשם אחד עיקרי,

פוליטיקאים קטנים, בתי משפט שעובדים בשירות הסחטנים ו"ירוקים" מזוייפים.
מדובר על 1900 מ' של כביש שלא ניתן לבצע בגלל החסמים הקבועים שהזכרתי. התוצאה היא שהכביש בין רחובות לנ"צ וכן כבישי פארק המדע ימשיכו להיות פקוקים וסתומים ללא כל הצדקה עניינית. מתי זה ישתנה? שתי היציאות הנוספות מרחובות התעכבו במשך עשרות שנים כ"א, כך שלא כדאי לסמוך על זה לטווח הקרוב או הבינוני.
והוא משרד התחבורה. הכביש נמצא בתכניות המתאר כבר שנים רבות, כך שההתנגדויות של תושבי הבתים הסמוכים פשוט לא רלוונטיות. גם לעיריית נס ציונה, שהכביש עובר בתחומה, יש אינטרס להקים אותו- כי עלויות הבנייה לא יפלו עליה וכי הוא יוריד את העומס מהכבישים שעוברים במרכז העיר. השטחים החקלאיים שבהם עובר הכביש בכל מקרה חצי-נטושים ובסמוך אליו עוברת מסילת רכבת.
הסחבת בהקמת הקטע הקצר של הכביש עוד עלולה לגרום לעיכובים בהקמה של הקו הכחול, כי אי אפשר לגרוע נתיב מכביש 412 בקטע שעובר בתוך נס ציונה בלי לספק לנהגים אלטרנטיבה סבירה.

את זה אמרו גם על הקטע הדרומי של הכביש

והוא משרד התחבורה. הכביש נמצא בתכניות המתאר כבר שנים רבות, כך שההתנגדויות של תושבי הבתים הסמוכים פשוט לא רלוונטיות. גם לעיריית נס ציונה, שהכביש עובר בתחומה, יש אינטרס להקים אותו- כי עלויות הבנייה לא יפלו עליה וכי הוא יוריד את העומס מהכבישים שעוברים במרכז העיר. השטחים החקלאיים שבהם עובר הכביש בכל מקרה חצי-נטושים ובסמוך אליו עוברת מסילת רכבת.
הסחבת בהקמת הקטע הקצר של הכביש עוד עלולה לגרום לעיכובים בהקמה של הקו הכחול, כי אי אפשר לגרוע נתיב מכביש 412 בקטע שעובר בתוך נס ציונה בלי לספק לנהגים אלטרנטיבה סבירה.
את זה אמרו גם על הקטע הדרומי של הכביש
(עוקף מזרחי רחובות). ראה"ע לשעבר פורר הלך לבית המשפט וצעק שהתושבים ידעו היטב שהם קונים דירות ליד תוואי כביש. זה לא עזר: בתי המשפט מוציאים אוטומטית צווי מניעה לכל דורש ויהיו הנימוקים מגוחכים ככל שיהיו. כך שקל מאד לתקוע מקלות בגלגלי כל פרוייקט ולהגיון ולהגינות אין שום תפקיד פה.

לגבי הקו הכחול, ייתכן מאד שאתה צודק, אבל מכיוון שממילא לא יקימו אותו גם בעוד 10 שנים, הבעיה תישאר תיאורטית.

TrashMan

New member
על הגשר

על הגשר

TrashMan

New member
תמונה אחרונה - רמזור חדש ברחוב מרגולין

תמונה אחרונה - רמזור חדש ברחוב מרגולין
צולם לכיוון צפון. מימין נמצא המחלף כמובן.

stratomaximus

New member
איפה נמצא המחלף הזה בדיוק?

זו השלמה של המחלף ב- 431 שהיה אמור להתחבר לנס ציונה? או אחד אחר?

מחלף נס ציונה הוא המחלף על 431

זו השלמה של המחלף ב- 431 שהיה אמור להתחבר לנס ציונה? או אחד אחר?
שבו יורדים לכיוון באר יעקב. כיום יש יציאה רק צפונה לכיוון באר יעקב, ובעתיד תהיה גם יציאה דרומה לכיוון נס ציונה.

stratomaximus

New member
תודה. לא ראיתי את 431 בתמונות אז זה בילבל

שבו יורדים לכיוון באר יעקב. כיום יש יציאה רק צפונה לכיוון באר יעקב, ובעתיד תהיה גם יציאה דרומה לכיוון נס ציונה.
תודה. לא ראיתי את 431 בתמונות אז זה בילבל
אבל עכשיו הצצתי קצת בגוגל מאפס והבנתי איפה זה בדיוק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה