מחירי הנסיעה ברכבת ישראל לנוער

מצב
הנושא נעול.

oh-da

New member

מדוע רכבת ישראל מחשיבה כ"נוער" מי שטרם מלאו לו 12 שנה (כולל)
הרי נוער הם אלו אשר מכיתה ח´ עד כיתה י"ב, גיל 18... אם כן, מדוע אני בגילי ה"מופלג" 16 וחצי צריך לקנות כרטיס מבוגר, ולא כרטיס נוער, כפי שמקובל
(ואני חושב שזה גם מעוגן בחוק, לא
)

צודק בהחלט!!

מדוע רכבת ישראל מחשיבה כ"נוער" מי שטרם מלאו לו 12 שנה (כולל)
הרי נוער הם אלו אשר מכיתה ח´ עד כיתה י"ב, גיל 18... אם כן, מדוע אני בגילי ה"מופלג" 16 וחצי צריך לקנות כרטיס מבוגר, ולא כרטיס נוער, כפי שמקובל
(ואני חושב שזה גם מעוגן בחוק, לא
)
צודק בהחלט!!
אני נוסעת לפחות כמה פעמים בחודש ברכבת, כבר המון שנים, ומשלמת מגיל 13 על כרטיס "מבוגר". אח שלי שלח אי מייל בשאלה זו לרכבת ישראל, והם ענו לו, שעד גיל 16 אתה יכול לקנות כרטיס "נוער".. אבל.. בהגיענו לרכבת.. אין בכלל את האפשרות הזו בכרטיסומטים, וגם המוכרות לא שמעו על כך...

oh-da

New member
זו ממש חוצפה../images/Emo70.gif

צודק בהחלט!!
אני נוסעת לפחות כמה פעמים בחודש ברכבת, כבר המון שנים, ומשלמת מגיל 13 על כרטיס "מבוגר". אח שלי שלח אי מייל בשאלה זו לרכבת ישראל, והם ענו לו, שעד גיל 16 אתה יכול לקנות כרטיס "נוער".. אבל.. בהגיענו לרכבת.. אין בכלל את האפשרות הזו בכרטיסומטים, וגם המוכרות לא שמעו על כך...
זו ממש חוצפה

פעם הבאה שאני קונה כרטיס, אני הולך למנהל התחנה לפני, אני אדבר איתו על זה... הרי בכל מקום נוער משלם פחות, יש הבדל ברור בין נוער למבוגרים
וידוע שנוער זה עד גיל 18...

ומה אתה מצפה?

זו ממש חוצפה

פעם הבאה שאני קונה כרטיס, אני הולך למנהל התחנה לפני, אני אדבר איתו על זה... הרי בכל מקום נוער משלם פחות, יש הבדל ברור בין נוער למבוגרים
וידוע שנוער זה עד גיל 18...
ומה אתה מצפה?
שינפיק לך כרטיס "נוער"?

oh-da

New member
לא יודע, אולי...

ומה אתה מצפה?
שינפיק לך כרטיס "נוער"?
לא יודע, אולי...
או שהוא יהיה נחמד ויפצה אותי על עוגמת נפש
סתם... אני פשוט אדבר איתו, אמרת ששאלת באימייל נציג של הרכבת והם אמרו עד גיל 16
ובתחנה הקופאית אמרה עד גיל 12... אני אברר איתו את זה... בכל מקרה אני חושב שצריכים לעשות משהו בקשר לזה, בכל מקום שמכבד את עצמו ישנם מחירים לנוער (נוער, לא עד גיל 12
) ומחיר למבוגרים מעל גיל 18 בנפרד.

אני איתך במאבק...../images/Emo13.gif

לא יודע, אולי...
או שהוא יהיה נחמד ויפצה אותי על עוגמת נפש
סתם... אני פשוט אדבר איתו, אמרת ששאלת באימייל נציג של הרכבת והם אמרו עד גיל 16
ובתחנה הקופאית אמרה עד גיל 12... אני אברר איתו את זה... בכל מקרה אני חושב שצריכים לעשות משהו בקשר לזה, בכל מקום שמכבד את עצמו ישנם מחירים לנוער (נוער, לא עד גיל 12
) ומחיר למבוגרים מעל גיל 18 בנפרד.
אני איתך במאבק...

מצב
הנושא נעול.
למעלה