מחירות לעבדות.. - מרתון ספין באולגה

tsafrir golan

New member
מחירות לעבדות.. - מרתון ספין באולגה../images/Emo13.gif

נכון להיום (להלילה האמת..) נותרו עוד 46 מקומות פנויים לטירוף באולגה. כמי שמכיר את רוב הנרשמים אני מוכרח להודות שהרשימה מהממת ומעוררת ציפיות. כבר העברתי המון אירועים בחיי, אבל אסופה כזו של כוכבים אינני זוכר! אצלנו ב"גרייט שייפ אורות" רמת האימונים וההכנות עלו כיתה, למרתון רשומים מעל 60 מתאמנים שרובם נמצאים בכושר נהדר. כולי גאווה על המועדון הזה ורמת הספינינג שלו. בחודשים האחרונים הוא הפך להיות מועדון מוביל באיזור וכל מי שחווה שם שיעור יודע על מה מדובר. במקביל צוות המתנ"ס באולגה ממשיך לקדם דברים חשובים, מי שעבר הבוקר על כביש החוף ראה את השלט הענק שהוצב על הגשר במחלף אולגה מצפון לדרום. מבנה האימון למרתון מתחיל לקרום עור וגידים אצלי, אני כבר אומר שאני מכוון גבוה, מאוד גבוה... ולכן אם אתם מביאים/מזמינים חברים להשתתף איתנו אנא דאגו לזה שיש להם כבר קצת קילומטראז' ברגליים ובעיקר ראש טוב וחזק... אני לא אחשוף את כל מערך המרתון, אבל חלקו יעסוק ב"מה קורה לי שאני רוכב ומתאמן עם מישהו שהוא קצת יותר טוב ממני"... או מה קורה לי שאני רוכב טיפה מעל היכולות שלי... כל מי שרוכב כבר טעם מהעונג הזה...
אני מקוה ש- 150 רוכבים ייתנו לנו מספיק אנרגיה להתמודד עם הקשיים שהאימון הזה מזמין. שיהיה חג שמח, בעדינות עם עוגיות הבוטנים והקוקוס. צפריר.

Tami661

New member
אתה מרשה לי להתנצלש על ההודעה שלך ולהצטרף

לקריאה הנרגשת (נרגשת כי אני כבר מזמן מתרגשת
) לכל חברי הפורום שטרם נרשמו... די, מספיק... אם הפחדתי אתכם עם ה"למקצוענים בלבד" אז סליחה... כל אחד הוא מקצוען בפני עצמו ולעצמו, הכוונה היתה שכל אחד מאיתנו, באירוע כזה - שמועבר ע"י מדריך שכזה - הולך לתת את המקסימום גם ביכולת וגם באנרגיות והמקסימום הוא גם להיות יחד, באוירה, בהשפעה, בלפני ובאחרי... אז אל תמתינו יותר מדי כי ברור, מנסיוני העשיר בהפקת מרתונים ואירועים אחרים, שבשבוע האחרון ובמהלך חופשת הפסח תתחיל ה"התנפלות" - הייתי רוצה שהגוש שלנו (של הפורום) יהיה כזה מאסיבי שאף אחד לא יוכל לנו וזה שמקבלים חולצה (של סאקוני חבר'ה... זה לא חארטה), מגבת, חטיפים ועוד... זה רק צ'ופר אל תשכחו לציין בשם המועדון "פורום ספינינג" - ולנוחיותכם, בבקשה, הלינק להרשמה

דורסל12

New member
דבר ראשון חג שמח ולא לשכוח שקניידלך 80 קלוריו

היי אני מקווה שזה שנרשמתי על בנות רוכבות נס ציונה לא ימנע ממני לקבל חולצה ההההה אם יש צורך ואפשרות אנא שני למעני ושוב חג שמח ומחכה בכליון עיניים ורגליים למרתון הילה

chosenspin

New member
ואני טוענת שפסח זו תק' נפלאה לחיטוב...

מהסיבות הנ"ל: 1- אין בירה
2- אין סושי (לא אוכלי קטניות)
2- אין לחם
3- שונאת מצות וכל מה שעשוי מקמח מצה
4- ליל הסדר אצל קרובים (במירון , דיכאון
) ואני לא אוכלת במקומות "זרים" כך שליל הסדר לא מהווה איום כלפי!

Tami661

New member
אז ככה... בקשר לסעיף 3 ו-4...

שני הסעיפים יתבטלו ברגע שתטעמי את היצירה החדשה (כנסי לקישור בחתימה שלי
)

Tami661

New member
חולצה כווווווווולם מקבלים - אבל את הכבוד לשבת

יחד... רק מי שנרשם (ואל תדאגי... את השמות שעברו דרכי במועד כבר דאגתי להעביר ל"ממונים") תחת פורום ספינינג - מקבל

אוסי18

New member
אז אני מצל"שת ומתייחסת לרישא בהודעתך.....

כדי "לנחם" את אלה שגם-אם-ממש-ממש-בא-להם-אחרי-שעה-וחצי-לרדת-מהאופניים-סתם-כי-בא-להם-לראות-את-כל-השאר-ממשיכים-לדווש/לסבול/לשרוף-או-סתם-כי-חושבים-שנתנו-ת'מקסימום-של-היכולות/האנרגיות.. ולציין כאן ועכשיו שזה קורה גם לטובים ביננו, זה בסדר, זה מותר....... נכון, תמי?!?
......כולי תקווה שיהיה איזשהוא "טופ" מפצה לאח"כ.....

Tami661

New member
יהיה טופ ויהיה גם אנדר (גראונד../images/Emo79.gif)... אפילו

אם את רוצה - יש הזמנה לשבת לאסף, אפשר להתחיל להתכונן ובוודאי ששעה וחצי זה חוקי - הרי אני צריכה מישהו שירד מהאופניים ויסחוב אותי עם גרר או עם צעקות... גם זה וגם זה בסדר
אז היידה... למה את מחכה?

אוסי18

New member
רגע, את מאיימת?

אז תגידי לאסף שרוב הסיכויים שנהיה שם..... סגרנו??

Tami661

New member
באבוההה סגרנו../images/Emo223.gif YY... מה מחכה לו לאסף

ואיזו שבת אינטראקטיבית זו הולכת להיות

Tami661

New member
../images/Emo124.gifאסףףףףףףף... כנס רגע../images/Emo26.gif

אז ככה... אתה הולך לקבל אותה בשבת לפנים - 4 עלמות חן (נו, טוב... רק שתיים מהן עלמות ושלוש חן... אני שייכת לקטיגוריית הבלתי מוגדרים
) יתקפו את אחד השיעורים שלך בשבת הקרובה - עליך מוטל: 1. להודיע לאושרת בהתאם 2. לשריין לנו מקום בהתאם (רצוי בשעה השניה שאתה מעביר כדי שהצפוניות תספקנה להגיע וגם לתדלק
) 3. להכין דיסק 130 XXL 4. לקחת את הכדור הכי חזק שאפשר נגד התעופפות וכאבי ראש נלווים
ותגיד תודה שאני עוצרת כאן את ההרשמה אחרת... חחח... העיקר שהזהרתי אותך מראש
אגב, לא יצא לי להגיד לך תודה ע-נ-ק-י-ת על האימון המא[ע]לף של אתמול, תושב"ע לא שוות ערך (תושב"ע... תודה שבע"פ) - אז הנה, אני מנצלת ניצלוש זה (בערב אשתדל לצרף את הגרף שהבטחתי...)

אני מאוד מאוד אשמח

אני רק צריך לוודא מול הגורמים המתאימים שזה אפשרי (4 אורחות). את זוכרת מה היה אז... ולגבי האימון - בכייף! אני טוען שיש לפחות שלושה הורים לשיעור מוצלח ואחד מהם מהם זה הרוכבים עצמם... מזל שהבאתי את המדונה ספייר, אחרת השיעור השני היה הופך לסיוט.

chosenspin

New member
ציפור קטנה לחשה לי ש...

שיש סיכוי שבמקום על אופני ספינינג יש בכוונתו של המדריך המהולל לרכב ערום על עז הרים מצויה! זה מראה ששוה לחלל שבת עבורו!!

תודה. חיב? מה פתאום חיב? רק אם יהיו מתאמנים

שמשתתפים אצלך בדרך כלל וזה עושה להם את זה... יכולה להסתפק בארמין ואן בורן, ATB, ספטמבר(CRY FOR ME REMIX) או "Lady Gaga "Poker Face" או כל דבר שמביא את המוח והגוף לרצות לקום בשבת בבוקר מוקדם, להגיע עם אנרגיות טובות, ולקבל הוראות מה לעשות עם הרגלים ,הידיים והאחוריים... מה שחשוב יותר מכל... זה להיות באימון ספינינג אצל מאמן פעם ראשונה שכל הרבה שבחים נכתבו עליו... האם צריך להרשם ומתי?

למעלה