מחזק את ידי הבורחים מנהבחרת של אלשטיין

Roy M

New member
מחזק את ידי הבורחים מנהבחרת של אלשטיין

הנוראי.
לא מעוניין שחקני מכבי יסתכנו בפציעה עבור סמרטוטי האיגוד והבכיין הג'ינג'י.
ממתין בשקיקה שמכבי סולק מהליגה "כעונש" להברזה

גם ככה מותר רק מתאזרח אחד בנבחרת, לא?

הג'ינג'י באמת מתכוון לזמן את כולם לאימונים ולנפות את כולם חוץ מאחד?

אילן די

New member
ואחר כך הוא עוד מתלונן שכהן לא מגיע

כל ילד יודע שהוואל יהיה המתאזרח.

yanivya2

New member
לשחק בנבחרת זו חובה וכבוד!!!

ג'ייק כהן לא יכול לסרב לנבחרת וכך לטעמי כל ישראלי. צריכה להיות תקנה שקובעת שמי שמסרב להגיע לנבחרת ללא סיבה מוצדקת אינו יוכל לשחק בליגה.
התירוץ שייבחרו בהאוול לא תופס, כשקוראים לך אתה בא בלי לדבר.

aryeh201444

New member
סליחה???

מה זו החוצפה הזו? לדרוש משחקן לבוא להתאמן ולשחק ללא שכר או תמורה כלשהיא?
אני מסכים אתך שזו זכות וכבוד לשחק בנבחרת אבל מי שלא מעוניין אין אף הצדקה מוסרית לחייב אותו לשחק.

yanivya2

New member
לא מכריח

מי שלא רוצה שישחק בליגה של מדינה אחרת. אירופה פתוחה לכולם...

aryeh201444

New member
אז מותר להכריח את מי שמשחק בליגה הישראלית?

מה ההצדקה לכך?

yanivya2

New member
הליגה הישראלית היא מקור הפרנסה...

אדם בא, קיבל ת.ז. ישראלית כדי לשחק פה, כי בתור זר לא נראה לי שהיו עליו קופצים בליגה שלנו...
קיבל את ההזדמנות, הצליח באשדוד, עכשיו כשהוא קיבל חוזה יפה במכבי, פתאום הת.ז. הזו לא מעניינת אותו?
לדעתי אגב הדבר צריך להיות תקף לכל ישראלי ולא רק למתאזרחים... אתה לא רוצה לתרום? לך לליגה אחרת, שם באמת לא יבקשו ממך את זה.

Equilibrium1

New member
ראשית הוא כבר ייצג את ישראל

במדי נבחרת העתודה .
שנית אני מניח שנמאס לו כבר קיץ שלישי לבוא כגיבוי במידה והמתאזרח שיש נפצע , מילא היה בתוכניות של הפסיכי , אבל הוא סתם שם כגיבוי.
את התעודת זהות שלו הוא קיבל מחוק השבות כי הוא יהודי (אמיתי , לא מומצא כמו רוצ'סטי) , אין לזה ולכדורסל , ולו בדל של קשר אחד.
אם כבר המתאזרח המועדף על הפסיכי , הוא האוול , שבשקר ומרמה (מובל ע"י פיני גרשון ד"א) , התחתן פיקטיבית כדי לקבל ת"ז (שאחרים מחכים לה שנים) ומייד התגרש מאותה אישה פיקטיבית , זה יותר מסריח מאיזה יהודי שנמאס לו לבוא בתוך שומר בחניון כבר קיץ 3 ברציפות.

yanivya2

New member
אם הנישואים פיקטיביים צריכים לפעול שם

משמע לא לאפשר לו לשחק בליגה על תקן ישראלי...

Roy M

New member
זו גניבת דעת. ג'ק כהן ישראלי, גם אם לרמי כהן

או לאיגוד זה לא נראה.
חוק השבות מעל קומבינות ההתאחדות

yanivya2

New member
אני נגד השתמטות מהנבחרת, ממש לא רק נגד כהן

כל שחקן שלא רוצה לשחק בנבחרת צריך לדבר עם האחראים שם ולקבל שחרור אם הם מאפשרים לו זאת.
אני לא נכנס לחייו של אדם, אבל אם נניח מישהו מתחתן בדיוק בקיץ הזה ורוצה לצאת לירח דבש, לבריאות... יש דרך מקובלת להשתחרר.
בעבר אפיק ניסים ומורן רוט היו פעמים רבות מוזמנים לסגל, מתאמנים ומנופים ברוב המקרים. מועטות הפעמים אשר אכן שיחקו עם הנבחרת הבוגרת (בייחוד רוט). הם החליטו על דעת עצמם שהם לא רוצים לשחק, רוט הציג סיבות אישיות מסויימות. אני לא מסכים עם העניין אבל אני יכול להבין אותם. זה מאוד מתסכל לבוא קיץ קיץ ולהיות המנופה הקבוע.
מהסיבה הזו אני יכול להבין אבל לא להסכים גם עם כהן שכל קיץ אמור להיות הבק אפ מבחינת המתאזרח. עדיין, כמו במקרים של רוט וניסים, שחקנים צריכים לדבר עם אחראי הנבחרת, להסביר להם את התסכול או את הבעיה שלהם ולקבל שחרור בצורה מקובלת.
בנוגע לשגב, העניין לא קשור לרצונו של שגב לשחק או לא, יש פה סוגיה ביטוחית שצריך לפתור.זכותו של כל שחקן להיות מבוטח בזמן שהוא משחק בנבחרת. לא ברור האם הביטוח שהנבחרת מציעה לו מספק או לא, לא חפרתי בנושא, לא ממש מעניין אותי. שגב לא נראה לי הטיפוס המשתמט.
ככלל, מבחינתי מי שאין לו סיבה מוצדקת לשחרור ומחליט על דעת עצמו להשתמט מהנבחרת צריך להיות מורחק מהליגה לפחות לחודשיים אם לא יותר.
אם אני לא טועה גם בליגה חשבו לעשות זאת... אם כי רק איימו ולא יישמו לדעתי את האיום.

Roy M

New member
הכריזו על דיקטטורה או משטר צבאי ולא פרסמו?

איש לא חייב דבר בזמנו הפנוי וקיץ, זה זמן פנוי.
נבחרת זה כבוד, נגיד. בטח לא חובה

אילן די

New member

ההשוואה בין הנבחרת לשירות מילואים היא מגוכחת. בכלל, כל דבר פה לוקחים בכזו רצינות. זה בסה"כ ספורט, משחק... אנשים מעלים את זה לרמות של סכנה קיומית.

yanivya2

New member
שחקנים צריכים ללמוד מפאו גאסול על הגישה לנבחרת

הבן אדם מגיע כמעט בכל קיץ לנבחרת שלו בשביל לעזור לה לזכות בתארים.
נבחרת זו לא פעילות כיפית בקיץ שמי שרוצה מגיע ומי שלא לא.
זה לא משטר צבאי או דיקטטורה, אבל אדם לא יכול לירוק לבאר ממנה הוא שותה.
מי שלא רוצה לבוא לנבחרת מוזמן לשחק בליגה אחרת. לא משנה אם זה מתאזרח או שחקן ישראלי.

אילן די

New member
שום דבר, שחקן שלא מגיע לנבחרת צריך לעשות עבודות רס"ר

אצל צביקה שרף.

אילן די

New member
נראה לי שהוא יוחלף בקרוב

הנבחרת הזו הולכת לאכול חצץ.
קטש הולך לקבל את הנבחרת.

yanivya2

New member
בינתיים אדלשטיין הצליח עם הנבחרת הרבה יותר משיבק...

לא הייתי מספיד אותו כל כך מהר.
לדעתי יש סגל מעניין מאוד. האוול הוא כוח לא רע בכלל מתחת לסל. לא יודע אם צ'וברביץ' הוזמן גם כן, מקווה שכן, ואז לפחות הגנתית יש לנו כוח מול הנבחרות האחרות מתחת לסל... בד"כ היינו מסתמכים על סנטר מתאזרח אחד ומעבר לזה לא היה לנו כלום.
כספי ומקל הם שחקנים שעשו ברמת הנבחרת מספיק בעבר ומאמין שגם הפעם יספקו סחורה... נראה מה קורה עם האחרים, חבל שמשעור עדיין לא החלים מפציעת הכתף שלו. נראה אם הלפרין יוכל לגרד עוד משהו בשביל הנבחרת, ואני מאמין שאוחיון ומורן רוט ייתנו לפחות בוסט הגנתי....
אני חושב שדווקא תהיה לנו אליפות מעניינת.

Roy M

New member
נו... אדלשטיין זה יחסי ציבור, תקשורת ובלון נפוח

אובר רייטד מטורף. מעולם לא הגע להישגים. בכיין, יבבן, פנקסן, ניירוטי בטירוף.
הנבחרת הזו היא כישלון קולוסאלי וגם עם ביתיות, לא תגיע לדבר, בטח ששני המזדקנים הגמורים, הלפרין ואליהו, אמורים להנהיג.
פרט לכספי, שהוא אכן מקליבר אחר, אין שחקן אחד שהוא בין עשרת הטובים מול המקבילה שלו בנבחרות אחרות, גם לא הקומבינטור האואל, שקיבל אזרחות בזכות רמאות של פיני גרשון

למעלה