מחזה לבגרות י''ב

whylikethat

New member
מחזה לבגרות י''ב

שלום למתבוננים! אני מחפש מחזה העוסק בעולם התחתון שאוכל לעבוד איתו לבגרות בשנה הבאה עלינו לטובה. אנא עזרו לי והמליצו לי על מחזות, גם אם אתם לא בטוחים בקשר למחזה זה בסדר אני אבדוק לגביו אח"כ. תודה מראש

The Ocean1

New member
אממ, לא בטוחה-

אולי "רחוב" עשוי להתאים? של ג'ים קארטרייט.

whylikethat

New member
אחלה... אשמח לעוד הצעות

תודה חבר'ה אני אשמח לקבל אבל עוד הצעות, כמה שיותר יותר טוב.

אני לא בטוחה בזה

כי לא קראתי את המחזה אבל אם אני לא טועה המחזה "אדי המלך" של ניסים אלוני מספר את הסיפור של אדיפוס מנקודת מבט של העולם התחתון, שווה בדיקה...

מרמרה

New member
אני קראתי

ובאמת התלבטתי אם להציע אותו או לא.. אולי הוא מתאים.. אבל בלי קשר הוא אחלה מחזה! =] רק תיקון טעות - שמו אדי קינג

Lotzifer

New member
הממממ לא בדיוק עולם תחתון אבל...

"אושר" של מיכאל גורביץ'... יש בו גם עולם תחתון, וזה ממש מעניין השילוב שלו. בכלל זו הצגה מאוד מעניינת ומאתגרת לבגרות בי"ב... זה מספר על בית בעל שלוש קומות: קומה ראשונה גרים אושר וחברתו לחיים וויוי. קומה שניה אבא של אושר. ובמרתף נפגשים כל ערב קלפנים. בעקבות חיפושיה של וויוי אחר האושר שהיא אינה מוצאת עם בן זוגה, היא פונה לקלפנים בבקשה שיהרגו אותו. הם מגיעים לקומה השניה, שם נמצא אושר שמטפל באביו [שכנראה חטף שבץ או משהו כזה]. לבית הגיע נער מוזר מאוד שעוזר לאושר לברוח מהקלפנים. המחזה משלב גם שתי דמויות מהקהל שמצטרפות להצגה, שמואל ואשתו. שמואל מצטרף לקלפנים בלי ידיעת אישתו. והיא עולה לבמה בעקבותיו... נשמע מסובך? זה באמת מסובך. אבל מאוד ממולץ!!!! אגב, זו קומדיה....

לא בדיוק אבל בערך...

יש מחזה שרק עכשיו עלה לי לראש - לא בדיוק עולם תחתון, אבל חיי רחוב (שזה אותו האזור כמעט). מחזה מגניב ממש שנקרא: "הצוענים של יפו" של ניסים אלוני.

למעלה