מחוררי הכרטיסיות..........

מצב
הנושא נעול.

עופר 123

New member

בטח שאלו את זה כאן עשרות פעמים, אבל גם אני חייב לדעת: איפה אפשר להשיג את המכשיר שמחורר את הכרטיסיות? יום נפלא לכולם, עופר

Brendan

New member
ועוד שאלה בנוגע לפריט...

בטח שאלו את זה כאן עשרות פעמים, אבל גם אני חייב לדעת: איפה אפשר להשיג את המכשיר שמחורר את הכרטיסיות? יום נפלא לכולם, עופר
ועוד שאלה בנוגע לפריט...
היכן ניתן לרכוש את מכשיר העודף של נהגי האוטובוסים?

Carl Freeborne

New member
את המכשיר אני מניח שכן

ועוד שאלה בנוגע לפריט...
את המכשיר אני מניח שכן
ראיתי אותו גם אצל נהגי מוניות שירות... אז אני מניח שאין בעייה... תשאל אחד כזה אם תראה אצלו, או שתתקשר לאגף המשק באיזו חברת אוטובוסים ותשאל.. אין סיבה שהם לא יענו.

Neta558

New member
מכשיר העודף...

ועוד שאלה בנוגע לפריט...
מכשיר העודף...
נקרא בעברית מפרט. מאחר שאני לא יודעת לנקד בפורום, אני אבהיר שקוראים זאת כמו "מקלט".

Carl Freeborne

New member
כמו מקלט

מכשיר העודף...
נקרא בעברית מפרט. מאחר שאני לא יודעת לנקד בפורום, אני אבהיר שקוראים זאת כמו "מקלט".
כמו מקלט
מקלט יכול להיות מקלט.... כזה נגד טילים MIKLAT וגם כזה לקליטה MAKLET ככה שזה לא עזר

איליה.

New member
זה צריך להיות שייך לגיזרת המכשירים

כמו מקלט
מקלט יכול להיות מקלט.... כזה נגד טילים MIKLAT וגם כזה לקליטה MAKLET ככה שזה לא עזר
ולכן אני מניח שהכוונה היא למַפרֵט. זאת הגיזרה שכל המכשירים שייכים אליה: מַצנם, מַחשב, מַגהץ, מַקלט וכד´. עד כאן רגע של עברית

איליה.

New member
סליחה, ../images/Emo128.gif גיזרה ../images/Emo127.gif משקל

ולכן אני מניח שהכוונה היא למַפרֵט. זאת הגיזרה שכל המכשירים שייכים אליה: מַצנם, מַחשב, מַגהץ, מַקלט וכד´. עד כאן רגע של עברית
סליחה,
גיזרה
משקל

Neta558

New member
האמת היא...

האמת היא...
שזכרתי את זה כמפרט בחיריק משום מה, אבל זה אכן הגיוני יותר במשקל מכשירים ולא מקומות... אז בדקתי שוב, וזה אכן מפרט - mafret תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה