מחווה

Fire Play

New member
מחווה../images/Emo20.gif

מחווה היא אמרה זו מחווה וגם זכות ואף עונג להיות מסורה לגופך ואחזה אחזה בזיני בידה חייכה ואמרה תרגע אין פה תמורה זו מחווה וגם זכות ואף עונג לחלץ אנחות מגרונך על שום מה? שאלתי בתום כששפתיה בולעות וחשמל בזרמים חזקים מעקצץ בגופי ומרים לשחקים בלי סיבה היא עונה כמחווה וגם זכות ואף עונג לראותך מתרומם לשחקים כשנוזליך את פי ממלאים ביודעי שזה חלומך אך לעולם לא תדרוש הגשמה היא אמרה זו מחווה - לך ואני ניעור מחלום עם זקפה ותקווה שיגיע היום בו לזכות ולעונג ללא כל דרישה תוענק לי- מחווה

a d q e

New member
אהבתי , תגיד ../images/Emo175.gif

כל זה מחווה , יש משהו מאדם ?

a d q e

New member
לא הבנת ? ../images/Emo175.gif

לילילוב תסביר לך למה התכוונתי . ואם לא אני יסביר (מתפלא עליך עם כניסה כזאת ולא הבנת אותי?)

Fire Play

New member
אתה לא הבנת

שזה פשוט לא מעניין אותי. אם עקבתי נכון אז גם לא את לילילאב (טוב שלא כתבת אלג'יר).

lililove

New member
תזכיר לי- מי אתה?

וממתי אתה סוכן שלי? אפילו את הניק שלי אתה לא כותב נכון. אני לילילאב. קאפיש? ודרך אגב,היה כאן חמוד אחד עם מדוזה, יש לך במקרה מושג לאן הוא נעלם?

a d q e

New member
החמוד שינה כיוון ../images/Emo175.gif

אתם כאן מזה ריגשים חבל"ז ,כולה הצעתי לו הסבר ממך , את הרי אלופת התנוחות הארוטיות בלבוש מינימאלי , והמגרה האולטימטיבית של הפורום , וזה הכול ,לא להסחף בייבי , קאפיש ?

מה זו הכוס הזו?

להחליף אייקון באמצע זה לא בכללים, חבוב. אין על זה נקודות ואת הפרס של התחנה הראשונה כבר הפסדת. חבל, דווקא נפלה אצלך אחלה הגרלה.

עזבי, נשמה

יש לו בוס חדש... ההוא שסירב לשים ת'יתוש התגלה כמחפש בנים... ואימץ לו את אדיקה... תגידי... יש מצב שמישהו שעבר ת'מבחן בעבר יהנה מהפרס שלא נוצל???

magesty

New member
אתה לא מקשיב לי acrobat reader

אמרתי לך שהם לא ישכחו לך את המדוזה הכוס זיפ תזכיר לכולם שאתה מדוזה אתה עושה טעות אחר טעות אנחנו צריכים לשבת בארבע עיניים ולנהל אסטרטגיה חדשה בשבילך

סורל

New member
תגיד לי, הוא עובד אצלך?

קח בחשבון שגרמת לו נזק. כנראה שקלטת שהמשחק פסח עליך והחלטת להרוס גם לו. או שבאמת בא לך עליו ואתה מרחיק ממנו את הנשים.

למעלה