מחדל של המוסד

sirpad

New member
אבל אף אחד לא הכריח את הרומני להיכנס לישראל

אני יכול לברוח מישראל, ולא לבקר בה מעולם, אבל בלי אזרחות נוספת אני עדיין נתון למרותה של מדינת ישראל.

sirpad

New member
יש לדרכון שלי תוקף

וכשהוא פג תוקף, אז אני לא יכול לנוע בעולם בלעדיו. אני בספק אם דנמרק בכלל תרשה לי להשאר בתחומה עם דרכון לא בתוקף.

אז תחזור לישראל

ותוכל להצביע עבור אותה מפלגה שמבטיחה לבטל את הגזירות כנגד אלה שיושבים בחו"ל.

sirpad

New member
זה הקטע

שלא לוקחים את זכות ההצבעה, פשוט מגבילים אותי ומכריחים אותי להצביע בישראל. הרי אני יכול להיות במקרה בביקור בישראל בזמן בחירות, ולהצביע כמו מאנייק למרות שלשיטתכם אין לי סיי על מה שקורה בישראל.

השאיפה, בצדק, היא שמי שיושב בישראל

והוא אזרח ישראלי ישפיע על החיים בישראל. אי אפשר לקחת לחלוטין את זכות ההצבעה מאזרחים ולכן כאלה שבאמת מגיעים לביקור סתמי יכולים להצביע. תקרא לזה ניצול של פרצה במערכת.

mayush63

New member
ממילא הקולות של שכמונו שטסים כמו מפגרים לארץ

בזמן הבחירות כדי לנצל בעורמה את הפרצה הזו במע', מתבזבזים על מפלגות כביכול-אידאליסטיות ז"ל שמזמן התאדו לתוך איזה ריק ועפ"י הסכמי העודפים, ובאופן אירוני לחלוטים, הם בטח מגיעים בסוף לש"ס או למפלגה אחרת כלשהיא מאותה קטגוריה לעיל.
מצד שני הפרצה הזו מאפשרת את הרכבות האוויריות מברוקלין- שיטה מצויינת! שנותנת ביטוי לכמה אידאליסטים חסרי השפעה והמון דוסים- אבל זה לא ממילא איך שהמדינה תראה בסוף מהצד היהודי אם הענינים ימשיכו להתנהל כפי שהם כיום?

27 דקות של מתח מורט עצבים...:

הגרסא המלאה של משטרת דובאי. נכון שלקח להם חודש לצפות בטייפים מאלפי המצלמות הפזורות ברחבי הנסיכות, אבל היה שווה. http://www.wired.com/threatlevel/2010/02/alleged-assassins-caught-on-tape

forglemmigej

New member
חח קוין

זה בכלל יוסי מהמרכז וג'יימס זה למעשה ראובן ששירת עם גיסי במסייעת..

Immigrant

New member
זה רק אני, או שגם אתם שמתם לב שעושים שיקוף

לנוסעים נכנסים בדובאי? ואם אכן זה המצב, איך לא גילו בשיקוף את כל ה"אמצעים המיוחדים" שהביאו איתם?

billc

New member
כמה אנשי מוסד צריך to change a lightbulb

למרות שלא ראיתי הכול נראה פעולה מתוחכמת, בכל זאת נראה שסיבכו את זה יותר מידי. נראה את הכל ונגיב

billc

New member
צריך לעשות חישוב כספי

כמה עולה למדינה להרוג ערבי שנע בלי שומרים במדינה זרה 11 אנשים, טיסות לכמה מדינה שהות בכמה מלונות, פיאות, כובעים להסתרת פרצופים, בגדי ספורט, מייק אפ (כמה אש"ל הם מקבלים ל4 ימי רצח? 55 דולר ליום?)

sirpad

New member
ללא ספק הפיאות הן הגורם הכבד בתקציב

ועוד שבועיים לפני פורים, כשמחירי התחפושות בשיאם.

Immigrant

New member
1. אתה מה זה באיחור...

2. "מישהו מבפנים", הכוונה לעוד אחד מלא שינאה עצמית?!

nygener

New member
שאלה תמימה לחלוטין

אם הם ישראלים ולא שינו את הפנים שלהם עם ניתוח פלסטי או מסכת פנים איך זה שעד הרגע לא קם ישראלי אחד (ואני קורא את כול אתרי החדשות והטוקבקים ברחבי האינטרנט) שזיהה אפילו בן אדם אחד מהם בשמו? אולי הם בכלל פליטי ה-IRA או שכירי חרב או בכלל אירופאים

למעלה