מחברות, רבותיי, מחברות (את"א)

silverhawk

New member
מחברות, רבותיי, מחברות (את"א)

בגלל שכבר איזה יומיים לא היו שרשור בקשת מחברות, נראה לי שהגיעה העת, ללא ספק: סד"א / איסי הקניין הרוחני ותעשיית התרופות / טל בנד חוזים מיוחדים / דויטש סוגיות בדיני מסחר / סורוקר גישות תיאורטיות / גובראן עסקה מבוימת / אנוך רוב תודות!

מ א י ל ה

New member
אשמח גם למחברות בנושאים הבאים:

דיני חוזים - נילי כהן דיני עונשין - לדרמן דיני נזיקין - דופרמן אביחי חוקתי - בנבנשתי אייל תודה!! רק תשלחו מסר ואענה לך עם המייל לאן לשלוח

JaneLame

New member
יש לי חוקתי בשבילך, בנבנישתי

שלחי מייל ליוזר שלי בתפוז שטרודל ג'ימייל.

arnn

New member
דיני נזיקין

זקוק למחברת בדיני נזיקין- ד"ר דורפמן אביחי תודה מראש

מצטרפת

קניין רוחני - חורי משפט מינהלי - דפנה ברק-ארז האני והאחר: היבטים פילוסופיים - חגי כנען ספרות, סטייה ויצירה - ש"ג שוהם international IP law - חורי דיני זכויות יוצרים - וקסלמן המקצוע המשפטי - נטע זיו דיני מיסים - טבח משפט, חברה ותרבות - בילסקי משפט וכלכלה - טבח כל חומר יתקבל בברכה

N o o s h y

New member
מבוא לתורת המשפט- ד"ר יופי תירוש

אם יש למישהו את המחברת, בבקשה שישלח מסר, אני אודה לו עד מאד.

JaneLame

New member
אני מציעה מחברות של שנה א' את"א!

קחו, ללא תמורה! רק תשלחו מייל ליוזר שלי בתפוז שטרודל ג'ימייל. זמן התגובה שלי איטי יחסית, אבל אני שולחת תוך כמה ימים. יש לי חוזים - מאוטנר, חוקתי - בנבנישתי, עונשין - ברודר (קשה יחסית להשיג, כי השנה שלנו היתה הראשונה שהיא לימדה את הקורס הזה באת"א - זה כדאי!), שיטות משפט, נזיקין - פורת. אנשים פה בפורום היו נחמדים ותרמו לי מחברות כשהייתי בשנה א', אז אני רוצה להמשיך את המסורת.

DANA11881

New member
חטיבה שנייה

הייי אשמח לקבל מחברות ב-: מנהלי- דפנה ברק ארז תאגידים-חנס משפחה-הקר קניין-נינה זלצמן מוסר- זוז'ה סד"פ- יואב ספיר תודה רבה!!!

למעלה