מחאת הטריאתלון- אילת

מחאת הטריאתלון- אילת

נרשמתי הבוקר לטריאתלון קיסריה. המחיר לחברי איגוד- 160 ש"ח. באותה נשימה חשבתי להרשם לטריאתלון אילת. המחיר לחברי איגוד- 470 ש"ח. עצרתי. נדמה לי שזה המחיר ששילמתי לחצי איש הברזל בעמק הירדן. אולי אפילו שילמתי פחות. המחיר לחצי איש הברזל בישראמן- 400 ש"ח בהרשמה המוקדמת. הלוגיסטיקה בישראמן- יקרה ומורכבת לאין שיעור מזו של טריאתלון אולימפי באילת. ועכשיו נשאלת השאלה- למה??? לפני שנה שילמתי ושתקתי. נמאס לי. בשלב זה אין לי שום סיבה טובה להרשם לטריאתלון הזה.

efratramati

New member
גמני שנה שניה כבר לא נרשמת בגלל המחיר

המחיר הזה נראה לי מוגזם בכל קנה מידה ועוד לא הגענו לדון במחירי המלונות, הדלק וכל מה שכרוך בזה.

מור שלז

New member
לא חייבים להרשם, אבל גם אין מה לכעוס

אני כותבת כאן עם שני כובעים: כמשתתפת וכמי ששותפה לארגון אירועי ספורט כמשתתפת - טריאתלון אילת הוא טריאתלון מדהים, וחוויה מדהימה וייחודית. השתתפתי פעמיים, ונהניתי מאוד מכל ההפנינג שמסביב, מהאוירה המחשמלת שיש באילת, מהמסלול המדהים. יחד עם זאת העלות יקרה. לא רק הטריאתלון עצמו, אלא גם כל מה שמסביב: נסיעות, לינה (ואני מגיעה עם המשפחה, לא אוהבת להשאיר אותם לבד), שהות מחוץ לבית וכו' וכו' זו בדיוק הסיבה שבשנים האחרונות אני לא שם, וגם השנה אני לא אגיע לטריאתלון אילת. המשפחה שלי ואני נרד לאילת בישראמן. ואני אסתפק בטריאתלונים קרובים יותר במהלך העונה, שעולים פחות, ובעיקר דורשים פחות השקעה מהמשפחה (אני נעלמת בבוקר, וחוזרת בצהריים). כמי ששותפה לארגון כמה וכמה אירועי ספורט, אני מודעת לעלויות הגדולות שבהפקת אירוע. אותן סיבות שהופכות את טריאתלון אילת ליקר עבור המשתתפים: הנסיעה, הלינה, וכו' - הופכות אותו ליקר גם עבור המארגנים: כל המכולות שצריך להעביר לאילת, שופטים, מארגנים ועוד שכולם בדרך כלל גרים במרכז, ועכשיו צריך להסיע וגם לארגן לינה. אני באמת לא חושבת שיש מישהו שמרויח מהטריאתלון הזה. בטח שלא על חשבוננו המתחרים. אז כל אחד יכול לעשות את החשבון שלו: האם עדיף שלוש תחרויות "רגילות" במרכז, או תחרות אחת "מיוחדת" באילת. וזה לגיטימי. אבל אני לא חושבת שזה צריך להכעיס מישהו. מה לעשות, אלה עובדות החיים: יקר עד כדי בלתי אפשרי להרים ארוע ספורט בארץ. במיוחד אירוע מורכב לוגיסטית כמו טריאתלון (ואגב, גם מרוצי אופניים סובלים מהבעיה הזו, ואחרי הקיצוץ הדרסטי שהיה בתקציב איגוד האופניים, אני בספק אם נזכה לראות הרבה מירוצים בשנה הבאה).

למעלה