מזמן לא כתבתי...

galgalit

New member
מזמן לא כתבתי...

והיום אני מרגישה כל כך רע שחשבתי לנסות. פעם הפורום היה הבית הראשון שלי. הייתי בכזה שפל כשנכנסתי לכאן והפורום גרם לי להרגיש אסירת תודה. סוף כל סוף מקום שאפשר לדבר בו, מה שבעיקר היה חסר לי בבית... לדבר עם מישהו. עם הזמן האנונימיות נמוגה ומצאתי את עצמי בתוך כל מיני מעורבויות, שכשיצאתי מהן, ובמבט לאחור, יצאתי כמעט מכל אחת מהן, התחושה היתה שאני אומנם יצאתי, אבל הקומונה הזאת של פורום גרושיםגרושות גורמת לכך שבכל מקום השארתי משהו, וכפועל יוצא, לא מסוגלת היום לספר שום דבר כמעט. חשבתי להכנס בניק שונה, לרשום בפורום אחר, לא לרשום בכלל... בשורה התחתונה הגעתי לנקודה בה אני נמצאת היום... נכנסת, קצת קוראת, וגם כשיש לי מה לומר, מעדיפה לשמור את הדברים לעצמי. מצד אחד, לא מוצאת את עצמי כאן, ומצד שני, נאחזת... אולי בכל זאת... למה אני בכלל כותבת את זה?... אולי כדי לומר שעם כמה שהפורום מדהים והוא אכן מדהים, יש אנשים שהוא משאיר אותם עם תחושה של "זה אולי מדהים לאחרים, אבל אני לא מוצא את מקומי כאן"... אולי כי היתה לי חרא של שבת... אולי כי הודיעו לאמא שלי היום שהיא הולכת ומתעוורת ולא ניתן לעשות שום דבר כדי לשפר את המצב... ואולי כי אני לא מפסיקה לבכות וחשבתי שזה יעזור...

dganit32

New member
גלית..יקרה

תהייה את.. תכתבי רק ממך.. אל תסתתרי.. כולם כאן עברו ועברו משהו בפורום.. תפתחי.. מבטיחה לאהוב אותך..כמו שאת כי אם לא תהייה את..אוהב משהיא אחרת בעצם..! שלך בידידות דגנית

גלגליתוש ../images/Emo141.gif

את יודעת לפעמים קשה לי לאמר למישהו מסוים שאני אוהבת אותו לפעמים אותו מישהו לא מבין כמה אני אוהבת אותו.. לפעמים אפילו ההודעות שלי לא מדברות אליי.. אבל תודי שרוב הזמן יכולות להעלות גם לך חיוך.. וזה מה שהייתי רוצה לראות על פנייך או לדמיין בכל אופן. לא יכולה להגיד הרבה גם לא יכולה להבין הרבה, אולי בגלל שלא הספקתי להכיר את עולמך, אולי כי את מעדיפה להסתיר חלק גדול בו, ואני מתכוונת שאת כותבת מעט ומעבר לא בדיוק יצא לנו להכיר כל כך לעומק, אבל מה שחשוב הוא שיהיה לך טוב וגם כאן נעים כשאת כותבת או קוראת וחוץ מזה את זוכרת לא חייבים לקרא את השטויות שלי או את הדברים האחרים שלא מדברים אלייך, אלא להשתמש רק במה שתורם לך אם בהפגת השעמום או סתם כדי ללמוד מטעויות של אחרים. חמודה עכשו רק יכולה לשלוח לך כאן חיבוק ויטואלי ומקווה שתרגישי יותר טוב וגם שאימך תרגיש יותר טוב ומצבה לא כפי שאומרים אלא הרבה טוב יותר.

מיקי41

New member
גלגלית

לכל אחד תקופות יותר קלות או יותר קשות ואני מניח שלכולם יש מידיי פעם תחושות כאלה או אחרות של שייכות או לא וזה בסדר וזה טיבעי לחלוטין ובאשר לאמא שלך מצער לשמוע ואין לי תרופת פלא אבל
ואוזן קשבת אני יכול לתת לך מיקי להיות פשוט ופשוט להיות

spidi2

New member
../images/Emo24.gif

דבר ראשון... מאחלת לך הרבה כוחות... לך בשבילך... ולך בשביל אמך. זה בעצם הדבר הכי קשה בתוך ההודעה הזו שלך. דבר שני... אני מקווה שבאיזשהו מקום, באיזשהי צורה ההודעה הזו שכתבת, אכן עזרה לך... לגבי השאר... אז ככה... חושבת שכולנו, רבים מאיתנו עברו הרבה עם הפורום, בעיקר הותיקים יותר. חלקנו עברו חברויות שונות, התחילו במקום אחד, והיום הם במקום אחר. צריך לזכור, שכל חברות שכזו, לימדה אותנו, שינתה אותנו... כמובן, שתלוי באיזה רמה היינו פתוחים לשינוי ולקבלה הזו. אני חושבת שה"סגירה" הזו היא שלך, ורק שלך... אף אחד כאן לא יכול לזכור לגליתי משהו שלילי... וגם גליתי, אם תרצה באמת תוכל להתחבר שוב לאנשים אולי שונים, אולי אחרים, אולי חדשים... ואולי תמצא כוחות בעצמה ותתחבר שוב לותיקים.... אישית, עברתי מגוון רחב של מערכות יחסים של הפורום... יודעת שעל הכל אפשר להתגבר... אם ורק אם ממש רוצים
ועוד משהו... תמיד זוכרת לך חסד ראשונים... ורק אתמול שמך עלה על שפתיי... כראשונה שקיבלה את קיטונות הבכי שבכיתי בדיון בבית הדין... חושבת שדברים טובים אף פעם לא שוכחים
תמיד תמיד אוהבת אותך
שולחת לך אור להקלה...

blonda3

New member
גלית../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

מה שהכי תפס אותי בהודעה שלך זה שכתבת שהודיעו לאמך היום שהיא הולכת ומתעוורת ושלא ניתן לעשות דבר כדי לשפר את המצב. אז-אני לא רופאה אבל אני מאמינה ברפואה ביכולות שלה, וגם....בניסים. ואת השאר אני שולחת לך במסר אישי. להאמין. ולא להרים ידיים. נ.ב. יש לי תמונה בשבילך מ"שחק אותה" אז כמובן שהיום גם חשבתי עלייך.....

*יערית

New member
אכן מזמן לא כתבת../images/Emo141.gif../images/Emo24.gif

מאוד כואב לשמוע את מה שעובר על אמא שלך ואני יודעת עד כמה היא חשובה לך ועד כמה שהאישה הזו עוזרת לך בכל צעד ושעל שלך ושל עידן...יודעת עד כמה קשה לך בכל הבלאגן הפרטי שלך...שייכות,ח'ברה,חברות, חברים,מי נשאר...מי הולך...משפחה, אבא של עידן...זה לא קל! מחזקת את דבריה של בלונדה בקשר לרפואה המתקדמת שלנו ולגבי הטיפולים והניתוחים שניתנים היום בתיקווה שהמצב ניתן להצלה ויש מקום להטיב את בריאותה....אפשר לומר שאלו העיניים ששומרות בכל יום ויום על האוצר שלך. לגבי ההרגשה שעוברת עליך,לא מאתמול מכירות ובטח לא משילשום....יש אנשים שתמיד מושיטים את היד לפנייך..תמיד...ולפעמים לא תמיד רוצים לקבל זאת רק רוצה לומר לך שיש לא מתייאשים וחשוב לשמר אותם בקירבך,חברים טובים בנמצא זה נכס! רק בשורות טובות עבור אמך גליתוש...}{ ולגבייך ילדה....הברירה היא בידייך... את יודעת שיכול להיות לך קל יותר ,נעים יותר שמח יותר,מלא יותר..... אם רק תרצי אוהבים אותך.....}{

avitalp

New member
גלגל ../images/Emo20.gif

ראשית, צר לי לקרוא על מצב בריאותה של אמך... אני מסכימה עם מה שנכתב לפני, שיש מקום לבדיקת שיטות טיפול אחרות ו/או חוו"ד רפואיות נוספות... שנית, וגם את זה כבר כתבו לפני - כמעט לכל אחד מאיתנו, מי יותר מי פחות, היו ויש קשרים חברתיים שנוצרו בפורום... אני בטוחה שכל המעורבויות האלו שהיית ועודך בהן, תרמו ותורמות לך רבות... ועם זה - תמשיכי... גם אם היום את מרגישה "לא שייכת", זה יכול להשתנות מחר... (לגלות לך סוד
- יש ימים בהם גם אני מרגישה קצת אאוטסיידרית... וזה בסדר...זה עובר...) גם אם היום קשה לך לכתוב ולספר, זה יכול להשתנות מחר... העובדה שחזרת וכתבת היום, מראה שאת בכל זאת מרגישה זיק של שייכות... שידעת שיש פה אנשים שחסרת להם ומחכים לקרוא ממך... ותראי, אילו תגובות חמות קיבלת... וכל מה שרציתי לומר בסופו של דבר - לכי עם התחושות שלך... כתבי כשאת מרגישה נכון... ולא רק כשרע לך... גם כשאת שמחה... גם כשזה נראה לך שטותי... אנחנו כאן, כתמיד... ואני - שמחה לראותך שוב בינינו... ומקווה לראות את שמך כאן יותר...

galgalit

New member
תודה לכולם ../images/Emo23.gif

מרגישה קצת יותר טוב... לא הרבה, אבל קצת יותר...

למעלה