מזמן לא כתבתי לך משהו

מזמן לא כתבתי לך משהו

ממהרת בבוקר כדי להספיק כדי לא לפספס אף שניה בה אני יכולה להיות לצידך... וכשאתה מגיע, אני נרגעת מסתכלת עליך תוהה אם גם אתה רוצה, כמוני, לגעת אתה תמיד שם - במוחי תשוקה בוערת בתוכי הראש שלי קצת מסתחרר בלב הרגש מסתתר מחכה בצהריים להודעה ממך כדי להיות בטוחה אם תבוא אעזוב את הכל כדי להיות איתך וכשאתה לא יכול, אני קצת מתאכזבת מתגעגעת אליך תוהה האם גם אתה אוהב איתי כך סתם לשבת אתה תמיד שם - במוחי תשוקה בוערת בתוכי הראש שלי קצת מסתחרר בלב הרגש מסתתר סוף היום מגיע ואני שוב מקווה שתהיה לנו דקה להיפגש בסתר שאתה תגיע כדי לתת לי נשיקה וכשאני שומעת את הדלת נפתחת מחייכת אליך וכבר לא תוהה אתה אוסף אותי אליך ואני זורחת הראש שלי קצת מסתחרר בלב הרגש מסתתר תשוקה בוערת בתוכי אתה תמיד שם - במוחי תמיד כל רגע כל דקה...

J oker

New member
../images/Emo45.gif

אהבתי,ושרק ימשיך....

מוזר משהו..

ביום שכזה הדבר האחרון שאני יכולה לחשוב על זה המאהב, בלי קשר לעבר שלי שמזוהה עם היום הזה..בלי קשר אם ישנו מאהב או איננו.. ביום כזה הדבר האחרון שהייתי רוצה זה להיות במחציתו של מאהב.. אולי אני דפוקה... אבל ביום כזה הדבר היחידי שכואב זה אלו שמתו למעננו....לא הזיונים, לא הגעגועים, לא התשוקה, כלום!

trainspotter

New member
את דפוקה הלוואי דפוקים כמוך בעולם הזה

מוריד לפנייך את הכובע שמיים

את צודקת, זה לא היה במקום

לצערי אני לא מסוגלת לשלוט על המחשבות שלי, באותו רגע המחשבות נדדו דווקא אליו.. אבל הייתי צריכה להתאפק ולפרסם את זה במועד אחר.

אבל עכשיו אפשר להגיב ../images/Emo13.gif

שלא תיגמר לכם האהבה הזאת לעולם
איך, איך אני בפירגון

למעלה