מזמן לא ביקרתי

november76

New member
מזמן לא ביקרתי

חייבת, פשוט חייבת לשתף!!! הלילה, לראשונה הבנתי מזה "השפרצה נשית"!! וואווו...אין לי מילים, לא ניסינו אפילו וזה פשוט בא בפתאומיות. השפרצתי כ"כ הרבה שאפילו אני לא האמנתי שיכול לצאת כ"כ הרבה...ולא, זה לא שתן, מרגישים בדיוק מאפיה זה יוצא. אחחח.איזו הרגשה, אי אפשר לתאר! אני! אני, שלוקח לי חצי שעה או יותר לגמור <אם בכלל וכמובן שלא מחדירה> הצלחתי. לא יאומן. הוא החדיר 2 אצבעות, אני טיפלתי לעצמי בדגדגן ופתאום זרם שאי אפשר לדמיין אותו <כנראה הוא נגע בנקודת הג'י>. מאחלת לכולן לחוות את ההרגשה. אני הלילה נהניתי והופתעתי. חג שמח לכולם

../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

לפחות השקת את הפרחים????(סתם בצחוק) אני שמחה בשבילך, שחווית את ההרגשה הנפלאה הזו. אוףףףףףף מה עשית לי עכשיו..........הולכת להדליק

יפה יפה + נצל"ש

יש את האורגזמה ויש השפרצות... זה אותו דבר? למישהי שיש אורגזמה יש גם את ההשפרצות האלה?

november76

New member
אצלי זה היה שונה

מאורגזמה. באורגזמה רגילה <דגדגנית> כל הגוף שלי רועד ולא מסוגלת שיגע בי כמה דק'. פה היה משהו אחר...יכולתי להמשיך עוד ועוד ועוד...ולא היו שום רעידות אלא הרגשה אחרת <הרגשה מעולה יש לציין>.

למעלה