מזמן גלשתי בקומונה

• פותח הנושא magy
  • פורסם בתאריך

magy

New member
מזמן גלשתי בקומונה

שקראו לה "המהפכה"...... המנהל העלה שאלה בקשר לספרים....והמילה הכתובה ושאל אם הספרים האלקטרונים במחשב יתפסו את מקום הספר. האם המילה הכתובה תשרוד את תלאות הזמן והמודרניזציה.... ומה תועלתם של כל המכשירים החדשים שפלשו אל עולמנו. דיפדפתי בקומונה כי ..... לא חשוב...סתם נוסטלגיה.... אבל מצאתי את תשובתי לשאלתו של המנהל....... תשרוד......ועוד איך magy 13:59| 25/02 הרי את המחשב אי אפשר לקחת למיטה בשכיבה.... ספר.....מחזיקים ביד.....ואחר כך ביד השניה.... ומשנים תנוחה.....זה לגמרי משהו אחר..... רואים בין דפיו את הקוראים הקודמים שאכלו ביצה קשה וקצת קטשופ.... או בדיוק חזרו מהשירותים ועדיין לא רחצו את הידיים..... ובקשר לשאר הפיתוחים........ אני לא רואה את האנושות פתוחה יותר או אנושית יותר בעקבות פיתוחם. הם מאפשרים נוחות ....מיידיות....אבל לא משפרים את המזג או את האופי..... הם גורמים לאנשים להיות יותר מתוחכמים ויותר חשדנים. פעם.....כשהדלת היתה סגורה....(לא היה צורך להודיע מראש על ביקור), ידעת שהאיש לא בבית. היום..... אפשר לראות את המבקרים במצלמה..../אינטרקום "מי רוצה אותי?"....."אבא אמר שהוא לא בבית"..... פעם כשלא ענו לך בטלפון, ידעת שאין אף אחד בבית היום, הם ראו את המספר המזוהה.....והעדיפו לא לענות. פעם שמעת צלצול וידעת שתשאר מלא סקרנות מי צלצל ולא תפס אותך..... אולי זה היה ממפעל הפיס? היום........אתה עושה כוכבית * 42 ואתה ישר יודע שזו היתה חמותך שביקשה שתבוא לתקן לה את השואב.... אבל עכשיו ....לא מחר.... כי מגיעים לה אורחים והשטיח לא נשאב כבר שלוש שעות. פעם אמרת בסלולארי, שאתה בדיוק באמצע נסיעה ברכבת לבאר שבע..... ותתקשר כשתחזור...... היום רואים שאתה בחדר השינה של הפר'חה השכונתית..... ולא ברכבת. כן, בסלולארי מהדור השביעי ....... אחר כך אביא וידוי אחר.....חושפני ושערורייתי....

ענבר.

New member
גיברת, לא שמעת על מיזעור?

היום ממזערים מחשבים לגודל כף יד ואת הגודל הזה אפשר להכניס למיטה
ואני, עדיין מעדיפה את הספר.

magy

New member
כזה קטן? אפשר להתבלבל ולחשוב שהוא

נו, את יודעת........... הוא גם רוטט???

magy

New member
עוד לא שמענו איפה צולמה התמונה שם

למטה.......האירוטית

ואני כל הזמן חשבתי

שהגעתי לפורום רציני. תראי בגלל האלה שסיפרת עליהם עם הקטשופ ואלה שלא רוחצים ידיים ורק בגלל אלה אני לא עושה מנוי בשום ספריה וחוצמיזה שאני חייבת שהספרים יהיו לידי כל הזמן, להריח אותם, ללטף אותם, לקרוא בהם שוב ושוב, סתם להערים אותם ליד המיטה , ככה בכיף. ובקשר למזעור והרטט- דוקא באלה אפשר לבחור גדלים שונים ומשונים לפי העדפת הלקוח(ה) ולפי מה שאני יודעת לא תמיד בוחרים את הזעירים דוקא....

ענבר.

New member
או, בדיוק על זה רצינו לדבר איתך.

משהו שאת ממליצה? ספר, רק ספר.

אהה ואני כבר חשבתי.....

כן בהחלט אני ממליצה על ספרים. אין כמו ספר. חמצן. למרות שהיתה לי תקופה לאחרונה שלא יכולתי לקרוא בכלל שומדבר לשמחתי חזרתי עכשיו לקרוא והחלטתי לקרוא שוב את אחד הספרים הנפלאים ביותר (לדעתי) . ספר שנותן ככה דחיפה קטנה למי שצריך. הספר הוא ארמון הירח של הסופר המדהים פול אוסטר. אני ממליצה בחום וכמובן שאשמח להמשיך ולהמליץ. אולי אפילו אעשה פינה קטנה של המלצת השעה לספרים שאהבתי. אני אחשוב עם עצמי ואודיע לקהל. תודה שבאתם.

ענבר.

New member
פול אוסטר

גם יפה וגם יודע לכתוב. קראתי את - מוסיקת המקרה ואת מר ורטיגו. מאדדדדדד נהניתי. את בהחלט מוזמנת לעשות פינה, ואחורי שתגמרי את הפינה תעברי לפנלים.

לא פנלים ולא חלונות

לא עושה גם אם תשלמי מליונים . לעומת זאת לא איכפת לי לגהץ. זה ריפוי בעיסוק בשבילי ובייחוד בחורף. סבבה תביאי ערמות.

magy

New member
הנשים של אבא

לא אבא שלי.......סביון ליברכט........חדש....דנדש.......בנילון אבל....... לא יודעת מה קורה לכותבים בזמן האחרון וזו אינה אשמתי....בחיי הם התחילו לשעמם אותי....עם תיאורים מסורבלים ולא לענין. יאלללללללה. תביאו עלילה מרתקת.........חדה.....ברורה לא תיאורים אין סופיייייייים..........דייייייייייי משהו כמו "רומן משפחתי" של עדנה מזי"א...... בדוך ולא בסיבוב............

ענבר.

New member
נגעתי היום בנשים של אבא

אפעס, לא עשה לי חשק לקרוא. לא יודעת למה. קראתי את כל כל כל הספרים שלה.

magy

New member
טוב לדעת ...

כי חשבתי שאני ..איך להגיד....פתאום לא מבינה את הסופרים הנודניקים.... הם מזדקנים הא????? מתחילים לנג'ס?????? כמו סבא שלי.....שהתחיל סיפור....ושכח לגמור אותו.....במשך שעות....

magy

New member
זיידה......כבר סיפרת לנו

זיידה......די כבר........גם באבא רוצה להגיד משהו..... זיידה...... איפה הזיידה שלי.......ואיפה הבאבא....... סבא וסבתא......שינוחו על משכבם בשלום..... כי בחיים.....היא ירדה לחייו ונשמתו........ והוא שתק ........ובלע, וספג.......והשתיק והגן וכיסה ודאג והיה רק שלה...... מעל שישים שנה.....רק שלה....... והיא .....היתה מופרעת לא קטנה...... הוא..... איש רגיש ועדין...... והוא בלע הכל.......המסכן....... היא היתה עבורו אם ואחות........ היא הצליחה להרוג אותו בסוף.....מת לפניה.... הצליחה לסרטן אותו...... ונשארה אלמנה לעוד שנתיים בערך....... ניצחה אותו........הא???????? ממש השתוללה לה .....ברווקותה......... (שכבה משותקת בבתי חולים......ושיגעה אותי) כל נודניק.....או סדיסט חייב איזה ספוג או שק חבטות אז אני הייתי הקרבן התורן......... שתנוח בשלום....גם היא......כי בחיים .....שקט ואושר לא היה לה.............. זה יצא לגמרי במקרה...........סליחההההההההההההההההה

למעלה