מזמןןןןןןןןןן....

מזמןןןןןןןןןן....../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

לא אמרתי לכם כמה אני אוהבת ומתה עליכם. אני אוכלת אותכם כל השישי שבת על כל השבוע הכמעטטט יבש שהיה לי כשלא ראיתי אותכם מספיק והרבהההה.... ושתדעו רק, (שכמו שחשבתי לצערייי) עוד כנראה יקחו כמה ימים עד שהענין יסתיים
(עוד כמה ימים של געגועיםםםםםם. הצילווו!). וגם שתדעו, שכשאתם מחייכים כל הנשמה שלי מתמלאת בי--ם של אור ושמחה. אתם פשוט לא מתארים לעצמכם כמה
אז שככה ככה ימשיך לכם אמן וא מ ן !!! אוהבת הכי, דליה שלכם

אורלי41

New member
את פשוט נפלאה ומלאת עוצמה../images/Emo24.gif

אשרי הפורום שהתברך באשה שכמוך. העוצמות האדירות שלך, החום, התמיכה, העידוד בשעות משבר, העידוד ברגע המתאים.... כל אלה ועוד ועוד ועוד נותנים לנו לשאוב כוחות ממך...אשה נפלאה שכמותך. אמנם יחסית אני חדשה בפורום הנפלא הזה שהוא הפך להיות
שני שלי ולא יכולה להתחיל את הבוקר ו/או ללכת לישון בלי לקרוא בשקיקה את מה שכותבים כאן. המשיכי להיות נפלאה, מקסימה ומלאת עוצמה כפי שהיית עד היום... אשרי הפורום שהתברך בך
ו...
כי את המלכה האמיתית

דליוש ../images/Emo24.gif../images/Emo141.gif../images/Emo24.gif../images/Emo141.gif

כמה חום ורגישות יש בך כמה סבלנות ואהבה כמה עצות ורעיונות את נותנת כמה גלגלי הצלה.... אוהבים כל כך ומתגעגעים
יונה לבנה

שכחתי....שכחתי....טיפ חבר´ה

טיפ לימות החורף. בזמנו, בוואלה, שלחתי איזה שהיא כתבה של דיאטנית (מאיה-אורבך). היא המליצה בחוםםם להרבות בשתית מרקים ואכילה יותר של מאכלים חמים בחורף. הסבירה שזו לא סתם הרגשה שבחורף הרעב מתגבר. הקור משפיע על מנגנון הרעב-שובע. והקפדה יותר על מזון חם עוזרת לאזן את זה. תזכרו את זה חבר´ה!!!!!! המטרה שלי??? שמכאן אתם/ן חבריי, לא תצאו מפחות: נראים טוב ושתרגישו נפלא. (איזה כיף זה יהיה????). אני נושפת על עורפכם !!!!!!
לא יעזור!!! ומחר...תגיע השאלה של האימון??? אזזז תכינו את הרגליים לצעידה וכיבוש השבילים היום
(תחשבו על התוצאות שהנשמה שלכם כל כךךך מייחלת). (אם היינו יותר קרובים אלה לאלו, וואלה איזו קבוצת ספורט הייתי תופסת ועושה מכם. חבל"ז
).
דליה

אביטל666

New member
אם כבר מדברים על מרקים

הכנתי מרק כרובית נהדר
ואתמול גם הכנתי תבשיל של חזה עוף ותפו"א ברוטב עגבניות עוד מעט אכניס מתכונים לפורום

אביטל666

New member
תודה ../images/Emo13.gif

ואני גם ממציאה אותם בעצמי...
הלוואי צריך רק לחפש ולמצוא זה נהדר שיש גיוון ולא קיבוע פותר הרבה בעיות

אביטל666

New member
והנה עוד מתכון שהכנתי לאחרונה

אורז מלא עם פטריות ואגוזים לקח לי זמן להחליט האם להכניס אותו כי אני לא אוהבת להפיץ מתכונים שלא יצאו מוצלחים אבל במקרה הזה, זה פשוט עניין של טעם התבשיל מכיל פלפלים שאני לא כך אוהבת את טעמם

למעלה