מזמור ל1114 - מסכת מסכות פרק קכ"ב פסוק תת"ת

קלקוליה

New member
מזמור ל1114 - מסכת מסכות פרק קכ"ב פסוק תת"ת

תן לי כח שר: אריאל זילבר מילים: אהוד מנור לחן: אריאל זילבר הו תן לי כח הו תן לשכוח מה מקבל אדם מה יש לו בעולם כשכל חייו הנם רגע שנעלם הו תן לי כח הו תן לשכוח את הסיכוי הדל במשחקי מזל מי מתבונן מעל מי מתעניין בכלל כי בן אדם שקם למי הוא עמל מה כבר קיבל חינם מה יקבל 1116 אבל עם שטויות כאלה, איך יעלו?

קלקוליה

New member
1118.3 תן לזמן ללכת

תן לזמן ללכת שר: זוהר ארגוב מילים ולחן: אביהו מדינה כך נשב נשירה, עד בוקר יתעורר מחשבות על המחר, הלילה נוותר רב עייפנו רב דווינו, די לנו והותר להשכיח סוד מלב, יין לא חסר אם עייפה בך הנפש, והמזל חדל להאיר פניו אליך, פה ושם נכשל לא תדע בין צחוק ודמע, מי מהם תבחר והכל נתון לפתע, ביד הגורל תן לזמן ללכת תחלוף גם השלכת ותשוב תראה אביב חדש שמח לקראתך נוסיף נשירה יחד יחד עם כולם נגביה עוף כיונה בומבר, אל ענן

קארניו

New member
איפה ה
שהבטיח 1140 עד הפקיעה?

והברבורה וחרטא והמגלומן? את כולם נשא הרוח..... וזה דווקא מביאליק ולא ממסכת מפוברקת

קלקוליה

New member
1530:: 7040014 קטר קיטור תשוש קטר קיטור ישן

עמד בתחנה והעלה עשן בואך 1114 ממשיך לפרק בכל הכוח ואין סיכוי שאספיק אבל מי שלא מרים שקל לא שווה שקל כל של שווה יש מקומות שאפשר להשיג 5 קרמבו בשקל בשקט 100000 שירים נקווה לזמן שיעצור מלכת כדי שאספיק לפרק בשקט

קלקוליה

New member
1437 בגדול סיימתי. "מרה מרה," שאל הקיר

"מי השחקן הכי בהיר?" ממשיך ליאור ייני 2012 איך לא חשבתי על זה קודם? שימו לב, המספר 1437 הינו טרם נעילה המספר 7040014=1114 פקיעה זכה כבר. מחר מעניין את המהמרים. הכתר לעצמי והפירגון לעצמי ואם היה לי גרוש על הנשמה הייתי נותן אותו לעצמי לנהל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קלקוליה

New member
והמספר המלא: 1113.31

אמרתי מצטער אנלא שותה כמעט שכבר צלפתי ופקששתי טוב נו רק מי שלא עושה לא טועה
(לעצמי כמובן!) והעבודה הערב עוד לפני NU1 נקווה לצליפה יותר קרובה מחר "אבל מחר אין פקיעה.." תהה שאל פינוקיו ואפו התארך לאין שיעור לקח סבא ג'פטו את האף וכיוון אותו לעין כמוני היישר לתרנגול הצורח בקולי קולות. "אין ספק שהוא שתה ערק!", החרה מילמל אחריו פינוקיו, ובהתכוונו לסבא עם קבר ניט לו מרק רגל וחץ והולך להתחיל הרצה

n u 1

New member
קלקוליה

אני מעדיף לתת הערכה על - " תחום פקיעה " - ממזמן הפסקתי להעריך - " נקודת פקיעה ספציפית " .

למעלה