מזל שאני לא מכיר פולניות

fantom

New member
לא צריך את הקובץ---------נקמה ../images/Emo47.gif

פולנים. • שתי פולניות ישבו על סיפון הטיטניק ושיחקו בקלפים. לפתע התנגשה האוניה בקרחון והחלה לטבוע.אחת הפולניות החלה לצעוק בהיסטריה. מה קרה לך שאלה השניה. את לא רואה האוניה טובעת השיבה ההיסטרית. נו אז מה אכפת לך השיבה הפולנייה השנייה "זה שלך"??? • בן לאם פולניה בא לבקר את אמו ובהתלהבות יתרה מספר לה שהוא עומד להתחתן ואומר לה: "רק לשם הכיף אימא,אני אביא שלוש בחורות ונחשי עם מי אני אתחתן" האם הסכימה ולמחרת היום הביא הבן שלוש בחורות לבית אמו, הושיב אותן על הספה, וכל החמישה ישבו בסלון ושוחחו. לאחר שהלכו שאל הבן: "אימא עבר מספיק זמן. נחשי עם מי מהבנות אני עומד להתחתן?" ענתה האם: הג´ינג´ית! התפלא הבן: אימא, איך עשית את זה?. ענתה האם: "פשוט מאוד, היא היחידה מהשלוש שאני לא סובלת". • פולניה אחת הלכה לסקסולוג:" ד´ר יש לי בעיה גדולה. בעלי צועק שהוא גומר" ענה הסקסולוג: "צעקות בעת אורגזמה הן דבר טבעי מה הבעיה"? ענתה הפולנייה: "מה זה איפה הבעיה"?! זה מפריע לי לישון. • פולני מביא פרחים ושוקולד לאשתו הפולנייה. האישה : הו! תודה ממי זה? • שלושה אבות "מודרניים". אמריקאי, רוסי, ופולני מדברים. אמר האמריקאי: "יצא לי לנקות בחדרה של ביתי בת ה-16 ולתדהמתי מצאתי במגרה סיגריות. "קולטים? לא ידעתי שביתי מעשנת!". אמר הרוסי: "זה עוד שום דבר. "מצאתי בקבוק וודקה בחדרה של ביתי שגם היא בת- 16. אתם קלטים? לא שתינית?. ענה להם הפולני: "מה שקרה לכם זה כלום לאומת מה שקרה לי אתמול, דבר בלתי מוסבר. מצאתי בחדרה של ביתי חבילת קונדומים! "מה זה אומר שלביתי יש זין"? • פולני אחד זיין זונה בבית זונות. לאחר שגמר, התלבש ופנה לצאת. אמרה לו הזונה: "סליחה, אדוני, מה עם הכסף?" חייך הפולני בגאווה: אני מצטער גברת. קצין בצבא פולניה לעולם לא לוקח כסף מאישה... • פולני אחד, שנמאס לו מהחותנת שלו, החליט לפנות למתנקש כדי לחסל את האישה בצורה נקיה. "קודם כל" אמר המתנקש לפולני, עליך להביא את תפוח הזהב שנמצא בג´ונגלים של אפריקה על הר האש."בעזרתו החיסול יבוצע בצורה הטובה ביותר". נסע הפולני לאפריקה, טיפש על הר האש אולם בדרכו לפסגה נתפש ע´י שבט קניבלים שאכלו לו יד ורגל, ועינו אותו במשך חצי כשנה עד שהצליח להימלט מהם. בכוחותיו האחרונים הגיע הפולני לפסגת הר האש, ושם אכן מצא את תפוח הזהב המבוקש. "הבאתי אותו" אמר הפולני למתנקש לאחר שחזר, כשהוא כולו פצוע ונכה. "יפה מאוד" אמר לו המתנקש, "עכשיו תלך הביתה, תשים את התפוח בסיר על האש. וכשתבוא החותנת לראות מה מתבשל בסיר, תדפוק לה פטיש בראש. • איך אומרים בפולנית "בן דוד"? הבן של ההוא שאני לא מדברת איתו... • פולניה אומרת לבעלה באמצע הזיון: "נו, אני רואה שבכול זאת יש בי משהוא טוב..." כן, אומר הבעל ואני מיד מוציא אותו. • מי שאומר שהפולנים טיפשים לא יודע על מה הוא מדבר. עובדה: הפולנים הם אלו שהמציאו את האסלה. רק אחר כך באו האמריקאים, העתיקו את ההמצאה הגאונית, וכדי שלא תהיה זהה, הוסיפו לה גם חור באמצע. • חמש נשים פולניות שמעו שיש בסומליה ילדים מסכנים אז הן נסעו לסומליה לבדוק הכצעקתה. כשהגיעו ראו ילדים נורא רזים. אמרו הפולניות: "לא רוצים לאכול? אז לא תקבלו צעצועים... • באיזו שפה מדברת פולניה אל בעלה? בשפה בינארית: אפס אחד. • פולניה אחת התחילה ללמוד אנגלית. שאלו אותה: ,למה?" השיבה הפולנייה: "כי שמעתי שבגן עדן מדברים אנגלית"."ואם תגיעי לגיהינום?" ענתה הפולנייה: "אז אין בעיה פולנית אני יודעת מהבית". • למה פולניה עוצמת עיניים בזמן הסקס? כי היא לא יכולה לראות אחרים נהנים. • למה פולניה עונה לטלפון רק לאחר הצילצול הרביעי? שיחשבו שיש לה בית גדול. • איך קוראים לפטמה של פולניה? קצה הקרחון. • איש אחד התקשר לאימו הפולנייה. "מה שלומך אימא?". שואל האיש? לא כל כך טוב עונה האם, "לא אכלתי כבר 38 ימים". למה? שואל הבן, נאנחת האם ואומרת: "כי לא רציתי שהפה שלי יהיה מלא כשתתקשר".... • איך יודעים שהפולנייה גמרה? נפלה לה המסרגה מהיד.... • איך גורמים לפולניה לצעוק במיטה? מנגבים בוילון... • במה דומה ארון קבורה לקונדום של פולני? בשניהם איו שום דבר חי... • פולני אחד רואה את אשתו נוסעת על אופניים. "לאן את נוסעת" שאל אותה. "לבית הקברות". ענתה הפולנייה. חשב הפולני ואמר: ומי את חושבת יחזיר את האופניים משם?.. • . מה עושה פולניה כשהיא קמה בבוקר עם מצב רוח טוב? מחכה שזה יעבור... • מה ההבדל בין אימא מרוקאית לאימא פולניה? המרוקאית: "אם לא תאכל אני אהרוג אותך". הפולנייה: "אם לא תאכל אני אמות". • אך נקרא פולני שיושב על עץ? מנהל ענף. • למה לכלב פולני יש מצח פחוס? כי הוא רודף אחרי מכוניות חונות. • איך קוראים לנערה יפה בפולין? תיירת. • למה לבעלה של הפולנייה מובטח מקום בגן עדן? כי בגיהינום הוא כבר היה. • איך מזהים פולניה באצטדיון מלא באנשים? משחררים עיט הוא כבר ימצא את הנבלה. • מה יש לפולניה בין השדיים שאין לנשים אחרות? פופיק. • למה בגן עדן יש רק פולניה אחת? כי שתיים זה כבר גיהינום. • פולני אחד שומע צעקות מחוץ לביתו.הוא רואה שסוחבים גופה ואחריה הולכת אישה וצועקת: "למה אתה עוזב אותנו והולך למקום חשוך וקר, בלי אוכל, בלי חום, מקום שאף אחד לא יטפל בך, אף אחד לא יתיחס אליך, אף אחד לא יאהב אותך... חוזר הפולני מהר לביתו וצועק לאשתו: "מהרי, סגרי את החלונות והדלתות! השכנים רוצים להכניס לבית שלנו גופה... • מה הדבר הארוך והקשה ביותר שאישה מקבלת שהיא מתחתנת עם גבר פולני? שם משפחה.. • למה פולניה שמה קרח על השדיים? כדי שהחלב לא יתקלקל. • איך פולני מקפיא זרע? שוכב עם פולניה... • מה אומרת פולניה בזמן הסקס? בג´, צריך לצבוע את התקרה בבג´... • פולני אחד הביא לביתו עז והחליט לגדל אותה בבית. אז אישתו שואלת אותו: "ומה תעשה עם הריח"? אז הוא עונה לה: לא נורא היא בסך הכל עז, היא תתרגל... • בטיסה לפולין נשמעה צעקה: יש פה רופא? אחד הנוסעים פונה אל הצועקת ואומר לה שהוא רופא, אז היא אומרת לו: "אולי אתה רוצה להכיר את הבת שלי? • מה ההבדל בין אימה פולניה לרוטוויילר? הכלב בסוף משחרר את הילד... • למה פולניה רואה סרט כחול? כדי לראות אם הם מתחתנים בסוף • מה אומרת פולניה שהיא מסתכלת בראי בבוקר? ... מגיע לו... • למה הבעל של הפולנייה מת לפניה? מרצון... • מה זה כריך פולני? שתי פרוסות לחם שחור וביניהן פרוסת לחם לבן... • איך שוברים לפולני אצבע? נותנים לו בוקס באף.. • מדוע אחוז המתאבדים בפולין נמוך כל כך? כי הם קופצים מהחלון של המרתך... • שוטר שואל מציל פולני: מה עשה המתאבד לאחר שחילצת אותו ממי הנהר? הפולני: "הלך ותלה עצמו על עץ". השוטר: אז למה לא הורדת אותו? הפולני: חשבתי שהוא רוצה להתייבש... • פולני ויקה יושבים תחת עץ ולפתע נטפל לפולני זבוב ירוק וגדול. היקה אומר לו: זה זבוב שנקרא זבוב סוסים. הפולני: אתה רוצה לומר שאתה חושב אותי לסוס? היקה אומר: אני לא אבל את הזבובים קשה לרמות... • בבאר בחצות יושבים יהודי ופולני וצופים בחדשות, רואים שם נערה שעומדת לקפוץ מבניין גבוה. אומר הפולני ליהודי: "בוא נתערב על מאה דולר שהיא לא תקפוץ". היהודי מסכים ואיך שהם מתערבים היא קופצת ונמרחת על הרצפה. לאחר שהפולני משלם, אומר היהודי לפולני: "האמת היא שלא הייתי פייר איתך, זה היה שידור חוזר משש בערב כך שידעתי מראש מה יקרה". אז הפולני אומר: גם אני ראיתי את זה בשש, אבל לא חשבתי שהיא תעשה את אותה שטות פעמיים... •

inbale

New member
מי פולניה מי?????? ../images/Emo68.gif

ובתור נקמה אף אחד לא קרא את זה
חוץ ממני כמובן....

WC

New member
אפשר להוסיף

פולני ואמריקאי טסים בטיסת ווארשה ניו יורק 749. לאחר ההמראה הדיילת עוברת עם משקאות ונותנת לשניהם כוס קולה עם קרח. האמריקאי מסתכל ואומר לפולני:"תראה המצאה חדשה! קובית קרח עם חור באמצע" משיב הפולני:" מה חדש בזה? אני נשוי לאחת כבר 15 שנה" דרך אגב, אתם יודעים כמה בדיחות יש על פולניות? 2 כל השאר זה אמת לאמיתה. WC גיחי גיחי צחוק של פסיכי

למעלה