מזל עקרב

lena026

New member
מזל עקרב

יש לי שאלה קצת מביכה מבחינתי, יש לי חבר כבר הרבה זמן ואני מאוד אוהבת אותו. אבל אנ מאמינה גדולה באסטרולוגיה. אני נולדתי במזל עקר, ותמיד הייתה לי פנטזיה להיות עם מישהוא שהוא בן מזל עקרב. קראתי על המזל הזה הרבה דברים טובים (במיוחד בעניין המיני)........ואני לא יודעת איך זה להיות עם בן מזל עקרב
.........האם מישהוא מכיר חוויה דומה או יכול לספר לי איך זה להיות עם מישהוא שהוא מזל עקרב?
ושוב...אני מתנצלת מאוד על השאלה אם היא יותר מדי מביכה.....
)

elena20

New member
אני חושבת שמזלות זה בולשיט.

ולחשוב שרק בגלל המזל של אדם יהיה לך גן עדן איתו זו טעות.

ורדונה2

New member
ולי תמיד הייתה פנטזיה להיות עם מישהו

שקוראים לו עידו/עידן/רועי (משום מה הגעתי להבנה בילדות שלי שלי שכל מי שיש לו את אחד השמות האלו- הוא ממש חתיך. בינתיים עוד לא הפריכו את התיאוריה הזאת שלי
)... אז מה? עכשיו את עם חבר שלך וטוב לך איתו לפי מה שכתבת. מה זה משנה מתי הוא נולד?

ורדונה2

New member
הוא לא מכוער, אבל בטח לא חתיך

הוא נשי בטירוף (אגב, גם דור דניאל בעיניי נשי ברמות. לי יהיה נורא קשה להימשך לגבר עם תווי פנים כ"כ נשיים)

לא יכול להגיב על השאלה הזאת ברצינות....

רק אומר שהייתי עם עקרבית, וזה היה הסקס הכי פושר שהיה לי... לא מאמין במזלות....סורי בייב

אני מזל עקרב והחויה שלי עם עצמי הייתה נהדרת!

ועכשיו ברצינות, קצת קשה לי להתחבר לכל העניין הזה של מזלות ואסטרולוגיה... יש לך חבר זמן רב, את אוהבת אותו והכל טוב בינכם? אז מה זה חשוב איזה מזל הוא?! זה (לדעתי) אפילו שפל מהסטנדרטים המוזרים שלפעמים אני רואה שכותבים עליהם לדייט שני\שלישי... יש לי תחושה שהמזל הוא הרכיב הכי פחות משמעותי בחוויה - עובדה שכעקרב מעולם לא חשתי תועלת מזה...

אל...

אני גם עקרב.. בעניין המיני, ברור שיהיה כתוב שהוא טוב במיוחד בזה, זה הדבר היחיד שיש לכתוב על עקרב כי זה בערך הדבר העיקרי שהוא עושה, כמו אוכל ושינה.... מצד שני, תכלס, בא לך מישהו כמוך? עקשן, תחמן, מניפולטיבי וקנאי?? עקרב אמנם נותן הכל לבן הזוג - הכל! את כל האבה שקיימת בעולם ואת עצמו. תמיד את מתפשרת על הכל בשביל שהצד השני יהיה מרוצה אבל כשזה יוצא מהאהבה זה מזל לא קל...

משהו נוסף...

את באמת עד כדי כך מאמינה בזה בשביל לבחור ככה בנזוג??? לא שיטחי קצת? טוב ונחמד להאמין, אבל תכלס כמה פעמים הית עם מישהו ש"המזל הוא זיווג משמים" ואחרי שבועיים נפרדתם בריב ענק? יש דברים שמזלות באמת מאופיינים בהם ככתוב בספר, אבל כולנו בסופו של דבר מה שהחיים עשו אותנו :)

למעלה