מזל טוב
למנהלת החדשה שלנו...

מברוק נסיכה איזה יופי../images/Emo140.gifאיך הצלחת לשכנע אותם

יופי אני שמחה בשבילך...ואני חושבת שתיהיי גם טובה בזה

תודה קליאופטרה

אולי בגלל שהייתי אדומה שם שכנע אותם סך הכל רציתי שרוח הפורום תשמר ונמשיך להנות מהכתיבה פה שנראה את הפשטידות שלך פה , זה מה הניע אותי להציע את עצמי, ראיתי כמה קשה בלי התמונות המצורפות להודעות

מזל טוב../images/Emo49.gif למנהלת החדשה שלנו...

את רואה? יא..קטנת אמונה שכמותך...בסוף זכית במינוי....אלפי ברכות ואני בטוחה שבדרכך הנעימה תנהלי כאן את הענינים יפה....ב ה צ ל ח ה...

ben 911

New member
מזל טוב למנהלת החדשה נסיכת הכוכב..../images/Emo140.gif

אני בטוח שתשכילי להנהיג את הפורום בתבונה. אני יודע שתמצאי נושאים מעניינים. אני תקווה שהפורום בהנהלתך יפרח וישגשג. בהצלחה נסיכה. אני לא מאמין אבל אפשר סוף סוף להציג תמונות כאן אצלנו בפורום.

תודה בן

תודה על התקופה שבה נהלת את הפורום הבאת מעצמך לפורום והבאת אותו למקום טוב אשתדל לא לפספס כמו הבוקר שניסית לשרשר ויצא לי הפוך ממה שרציתי צריכה ללמוד להתפעל את התוכנה של מנהל

ben 911

New member
לא נורא נסיכה...../images/Emo13.gif לומדים מטעויות

שירשור פחות שירשור יותר בסוף את תלמדי לתפעל את המערכת בדיוק כמו שצריך.
יש טעויות שהן בלתי הפיכות...למשל לא עלינו תאונות דרכים.. וגם מקרה של ידידה טובה שלי שקיבלה ליומולדת ויברטור חדש.. כשהיא ניסתה אותו...
הוא כמעט הרג אותה.
כי זה לא היה בכלל ויברטור, זה היה מערוך חשמלי חדיש.

שירקאן12

New member
אלברט וסטלה../images/Emo13.gif

אלברט וסטלה חוזרים מבילוי ועולים במדרגות הביתה‎, סטלה מלפנים ואלברט מאחור‎. אלברט מעיף מבט בישבן של סטלה ואומר : "תגידי סטלה מה קרה לתחת שלך, שהוא ככה רוטט ומתנדנד כמו מכונת כביסה‎?" סטלה נעלבה אבל לא אמרה מילה‎, מגיעים הביתה נכנסים למיטה‎, אלברט שולח יד לפה יד לשם אבל שום דבר‎, מתחיל למזמז יותר במרץ ושום דבר‎, שואל: "מה קרה סטלה שאת ככה לא מגיבה‎ ? "עונה לו: "אני בשביל סמרטוט לא מפעילה מכונה‎ "

בן בוא רגע לפה

, רציתי לחבר ע"פ זמן פתיחת ההודעה , השרשרת התחברה לי לא כמו שרציתי ככה זה שמתחילים עם כוונות טובות

למעלה