מזל טוב!! פורום!!

מזל טוב!! פורום!!

אומנם באיחור אבל באיחולים חמים לא יוצא לי כמעט להיות בבית עובדת בשתי עבודות בנוסף לביצפר להולנדית שלוש פעמים בשבוע וכל זה בישביל שאוכל להרשות לעצמי חדר פצפון באמסטרדם (בקרוב) ראיתם איזה מזג אוויר יפה היה לנו בהולנד בימים האחרונים? אךך נראה לי שהאביב בדרך ושדות הצבעוניים של סבא שלי מתחילים לפרוח שבוע נעים לכולם ספרו משהו מהארץ אני מתגעגעת כל כך

made in holland

New member
שלום גם לך

המזג אוויר פה דווקה אל הפנים, צפוי מחר שלג בירושלים ומחר אני עובד בירושלים. מה איתך? יש כבר חברים?

אכן Volksuniversiteit

לומדת שלוש פעמים בשבוע והכרתי מישהי גרמניה נחמדה.. לא הולנדים עדיין אבל זה קרוב ( חח סורי made in holland) אגב ידעתם שככל הנראה אומרים שבעוד שבעים שנה פחות או יותר כל הפרובינציה הצפונית של הולנד (אהמ אהמ החלק הטוב) תהיה מתחת למיים? (שוב :) כנראה שכולנו בכל זאת עוברים לגור איתך בגרמניה שיפי :) אם זה באמת היה קורה? הייתם חוזרים לארץ?

מלפפiן

New member
אה סבבה,

איך את מגיעה לשם? סגרו את הרחוב לאוטובוסים שם עד אמצע יולי. ובקשר להצפת עולם במים... אז ככה, עוד 70 שנה אני בטח כבר אהיה בקבר (לא נראה לי שעם הסגנון חיים שלי אני אגיע לגיל 100 הנכסף), אבל נגיד שאני אחיה, אז בקומונה היה סקר על זה והצבעתי למסיבת פול מון בהודו (אם עדיין יהיו מסיבות פול מון בהודו עוד 70 שנה).

טומי*

New member
ברכות לפתיחת הפורום ../images/Emo50.gif

מפורום תרבות הונגריה

למעלה