מזל טוב על פורום מתוקה (-B

Dovsha

New member
טוב אז לפחות לא יותר מדיי :)

כי אתה יודע... פואט אוהב להראות את אהבתו ברבים :]

אפרת.א

New member
תודה

תודה על הברכה, וסתם כדי לסבר את אוזנך אם נדע להפעיל נכון את הפורום יהיה כאן הרבה! שמחה לראותך , מקווה שביציאה, קבלת כוס קפה ועוגה:)) אפרת

אמא אהובתי....מזל טוב....תעשי חיים..! אוהבת עמית - בת.

אחלה לך....מזל טוב.. מקווה ויודעת שתעשי בזה שמוש נכון וסבבי.. יודעת אני שברגע שזה ייקלט....זה לא יפסיק.. כי אם היו יודעים מי המנהלת פה...אנשים היו חיים רק פה... :) אני אוהבת ומעריכה ומעריצה אותך.. דץאץ הרהיטים....עליי :) אוהבת שלך.....בתך עמית - בת

אפרת.א

New member
עמית ביתי שלי - אחת ויחידה!

ילדתי היקרה! תודה על האהבה והתמיכה! מאחלת לכל אמא בעולם ילדה כמוך! טובה, יפה ומלאת חכמה! ( אם מישהו חושב שאני משוחדת??? - שיקום!) רהיטים - עלייך?? ממממ.....אז ככה: אני זקוקה ל... שולחן כתיבה, טלויזיה חדשה, מראות בכניסה, ספה במבואה, ארון, שידה, מיטה ו....רגע, גם...שטיח לכלבה:)) הרשימה עוד ארוכה...אבל ילדה שלי יפה אוהבת אותך - על כן אקצר, ומהתחייבותך כאן אותך אשחרר:) נכון שהסלון מה זה יפה...??? אמא - שתמיד, תמיד שלך!

אפרת.א

New member
פואט שלי יקר - תודה

יקר שלי, כולנו יודעים שבלעדיך - לפורום הזה לא היו חיים:) תודה על שטרחת, הבטחת וקיימת, על שאתה מן... אחד כזה... ש... אוהבת אותך! ושוב, המון המון תודה (תודה שלא שכחת להביא את העוגה הראשונה..:) שלך - אפרת

למעלה