מזל טוב על הפורם.

מזל טוב על הפורם.

תרבות הקליפים הישראליים- ממש תת רמה! פשוט אין מספיק קליפים! ויש כל כך הרבה יוצרים מוכשרים. קליפ אחד שאהבתי והוא גם על רמה הוא איש קש של מוניקה סקס. מה אתם חושבים על תרבות הקליפים בישראל? גלית

dave123

New member
איזה תרבות קליפים??

תרבות קליפים? על מה את מדברת???? כל הקליפים כאן כוללים צילומים של הזמר/להקה בהופעה או הולכים ברחוב... כל השאר סתם הזויים וגרועים. איפה הקליפ של מדונה Frozen, הרד הוט צילי פפרס עם גרפיקה ממוחשבת, אמ אנ אמ שמספר סיפור בקליפ ועוד קליפים איכותיים, שלא לדבר על ערמות של בחורות בביקיני בקליפורניה, רדוד אבל מושקע...

זה בידיוק העיניין../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שלא עושים קליפים מושקעים כמו בחו"ל וזה ממש ממש חרא!!! בגלל זה ציינתי לטובה את הקליפ של איש קש. תראה ותבין את ההבדל... גלית

בארץ אכן אין תרבות קליפים...

כל קליף שיוצא פה הוא ממש ממש מסריח אבל היו אולי שני קליפים שראיתי שממש ניראו לי טוב והיתפלאתי! אחד זה של אחד מההי פייב... שהשם שלו ממש לא מעניין אותי ועוד היתה גם זמרת שהשם שלה לא עולה לי בראש כרגע... שהקליפים שלהם היו דיי דומים אבם מושקעים!
נלה

ד"א, זאת אחת ממטרות הפורום...

להביא בעקיפין לפריחה בשוק הקליפים הישראלי ! הכל תלוי רק בנו, בצרכנים (שלעיתים הם גם צרחנים)...

חולוני

New member
הקליפ של בומביי של דנה ברגר יפה.

למרות שאני לא סובל אותה. אה, וגם הקליפ מסעדות דגים של אינפקציה חביב ביותר. וחוץ מזה, קליפים זאת לא ממש התמחות ישראלית.. אבל שנה שעברה במגמה שלי ( קולנוע ותקשורת..) עשינו דווקא כמה קליפים חמודים מאוד... עשינו פארודיות לבריטני ספירס ולבקסטריט בויס..

למעלה