מזל טוב על הפורום!

Eldad S

New member
מזל טוב על הפורום! ../images/Emo140.gif

התוודעתי אליו רק עתה, ונשמע (ונקרא) ממש מרתק! קראתי המון ממה שכתבת כאן, עומר, וגם ממה שכתבו אחרים, אבל לא הספקתי לעבור על כל ההודעות, כך שאני מתנצל מראש אם פספסתי משהו: האם משתמשים ברונים כמו בקלפים, כלומר, שולפים מתוך חפיסה קלף מסוים, או כמה קלפים, ובודקים מה ניתן להעלות מצירוף הרונים? הבנתי שיש 24 רונים. אם כך, כמה קלפים יש בחפיסה, וכמה שולפים? בעבר תרגמתי מאמר על הרונים, מאוד מעניין, אבל זה היה ממש מזמן, וקשה לי להניח שאצליח לשלוף אותו (אני מאמין שהוא נשמר במחשב ישן). בכל אופן, הפורום החדש נותן לי "תיאבון" (
) לקרוא ולהתעמק בנושא. גם נושא הרייקי קרוב מאוד ללבי, אבל ממבט ראשון לא בטוח שיש קשר בין רונים לבין רייקי. יש איזשהו קשר?

היי אלדד,כיף לראות אותך כאן!../images/Emo24.gif

השאלה שלך היא במקום, באמת לא הסברתי את החלק הזה. רונים הם לא קלפים. הם כפיסים. הם עשויים מאבן, מעץ, או מחימר, או מקריסטלים. יש להם משקל ונפח. את החפיסה שלי, למשל, אני הכנתי, ע"י חריטה על אבנים מהים. הפריסה המקובלת של רונים היא פשוט לתפוס אותם (או חלק מהם) ביד, לנער, ולהשליך על גבי בד, ואז לבדוק מה יצא. אפשר בהחלט לשלוף כפיס אחד. באלפבית העתיק ביותר של הרונים, יש 24 סימנים. הרונים החזיקו מעמד הרבה מאות שנים, ושונו בהתאם לצרכים של המשתמשים החדשים שלהם כל פעם, אני אישית מטפלת בעזרת המערכת הראשונה - 24 סימנים, ועוד כפיס אחד שאין עליו סימן (זו היא תוספת מאוחרת, שלא שייכת לפוטהארק המקורית של 24 הסימנים). אני שמחה שקיבלת תיאבון, ומזמינה אותך להתוודע איתנו
אני אישית עושה הילינג עם רונים. אמנם למדתי רייקי אבל אני יותר קשורה לאנרגיה של ההילינג - שם בטוח אפשר לעשות שימוש ברונים. ברייקי יש לו את הסמלים שלו. אני לא יודעת אם אפשר להשתמש בסמלים שונים. אבל עזוב אותך שמות - אם אתהיודע להשתמש באנרגיה, תניח את הסמלים המתאימים על האיזורים המתאימים בגוף של המטופל שלך, ואז תשלח אליו אנרגיה. ממש בדומה לטיפול הילינג בקריסטלים. או אולי (בלי לעצבן את המורה שלך לרייקי... אני לא יודעת אם זה חוקי) תקרין, כמו שאתה מקרין סמלים מההיסטוריה של הרייקי, את הסמלים הרוניים?

Eldad S

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

עכשיו זה ברור יותר. את יכולה להסביר את המשפט בהודעתך: "... היא פשוט לתפוס אותם (או חלק מהם) ביד, לנער, ולהשליך על גבי בד, ואז לבדוק מה יצא". מה שהבנתי, שמשליכים את כל הכפיסים על בד ומתייחסים רק לאלה שפניהם כלפי מעלה ואפשר לראות מה כתוב עליהם. לכך התכוונת? מבחינת הקרנת הסמלים, נגיד, כמו ברייקי - את מקרינה, למעשה, אחד או יותר מכל 24 הרונים (לפי בחירתך), בתור שליחת אנרגיה? למעשה, את מתאימה את הרונים לכל בן אדם שאת מטפלת בו, ושולחת אליו את אלה שנראה לך שיטפלו בבעייתו (יש חשיבות לסדר שליחת הסמלים הרוניים?).

הבנת מעולה

אני רואה שאתה בפורום בלשנות... אז מה? לא ניסחתי את זה באופן ברור? אנסה שוב, לטובת אלה שאולי לא הבינו - נניח שכל הכפיסים מונחים בתוך פאוץ'. קח את הפאוץ' בידיך או שפוך את כל הכפיסים אל תוך הידיים (כאילו שאתה מחזיק מים). נער, כמו שמנערים קוביות, והטל את כל 24 הרונים. עכשיו, בדוק מה יצא לך - איפה מרכז ההטלה? מיהם הרונים שפניהם כלפי מעלה, שקרובים למרכז? מה הם מסמלים עבורך? מי הם הרונים ב"פריפריה" של ההטלה? מה הם מסמלים? מי הם הרונים שיצאו הפוכים - שוב, קרוב ורחוק ממרכז ההטלה? בהילינג אני או שולחת את הסמל, או מתחברת לתחושה האנרגטית שלו, או מניחה את הכפיסים שלי על גוף המטופל, או ממש מציירת אותו מעל האיבר שאליו אני מכוונת את האנרגיה. כשאני עושה כל אחד מאלה, אני משחררת מעליי את ה"אחריות" לאיבר הנגוע, ומניחה לבעל האנרגיה הספציפי כאילו לקחת אחריות על החולי. אין פה באמת שיחרור, אחריות, וכו', לא התעכבתי על סמנטיקה, מקווה שהבנת

למעלה