מזל טוב על העמוד השלישי שנולד

bumpymus

New member
מזל טוב על העמוד השלישי שנולד

בשעה טובה! אלרונד, הצלחתי להתחבר לחלונות דרך Remote Dekstop connection זהו פתרון הרבה יותר טוב מVirtual PC אפשר גם להדפיס מסמכים דרכו. ועכשיו במקום לשרוף קלוריות מלקפוץ ממחשב אחד למחשב אחר כל שניה, אני יכול לפעול ממסך אחד להעברי קבצים דרך הרשת (שגם את זה אני פאנחתי!) וזה כל כך מהיר! אני ממליץ על הפתרון הזה, הוא בחינם!

bumpymus

New member
האם מישהו הצליח לעשות קשר דרך

האייטונז, בין חלונות למקינטוש?

../images/Emo11.gif אחלה

פיתרון מצויין עם יש כבר מחשב פיכסי בנמצא אבל כידוע לך לא כל אחד יש לו בבית שניים שלושה מחשבים
איזה קשר בדיוק איטונז בין הפיסי למק? האם יש כזאת אפשרות בין מק למק?

טל רום

New member
כן, בטח וזה עובד נהדר

גם הפיסי וגם המק שומעים אחד את המוסיקה של השני. הם נמצאים תחת אותה רשת ופשוט ספריית המוסיקה של כל אחד מופיעה אצל השני. שלושה או ארבעה מחשבים, לא משנה מאיזה סוג תחת רשת 100 לפחות מנגנים יפה מאוד ברשת חברים באוניברסיטת סטנפורד בארה"ב מספרים לי שכאשר פותחים שם את תוכנת iTunes עולות בסביבות 2000 ספריות משותפות. לפעמים יותר תלוי בשעה ביום

bumpymus

New member
מגניב ../images/Emo13.gif

המקינטוש לא ממש רואה את הפיכסי בקלות, אולי אני צריך להתקין שירות מקינטוש לחלונות, למרות שעדיין לא מצאתי את זה... הפיסי לעומת זאת רואה את המקינטוש בסדר אבל גם הוא לא מזהה את הספרייה של המק... ההגדרות בסדר באייטונז כמובן ל'שרינג'

רגע רגע איך עושים את זה?

אנחנו 2 מקים ברשת - 2 מקיות... ולכל אחת איטונז אז איך עושים שנראה את הספריה אחת של השניה? רק לסמן שרינג בעדיפויות של האיטונז?

למעלה