מזל טוב נטלי

SaintJohn

New member
מזל טוב נטלי../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo77.gif

שיהיה לך יום הולדת נהדר, תעשי המון כיף, ושיהיה לך כל דבר שבעולם שרק תרצי! ושיהיה עד 120!!

AeroTom

New member
מזל טוב נטלי!! ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

סוף גיל התמימות...
You're no longer a Jailbait... 18 גיל מיוחד. שיהיה לך המון המון מזל טוב!! הרבה אושר והצלחה והמון המון מוזיקה נהדרת. שנמשיך להנות ממך כאן עד 120 ושיהיה לך יום-הולדת מקסים ונהדר! הרשי לי להקדיש לך קטע מ-Mama Kin שכמובן מעט שונה לכבוד האירוע: Said you're as cool as the band at eighteen And say maybe Or-Akiva is a drug Keep writing here and work all your dreams You better don't leave out Cause someday soon we'll drug you back here in a weagon' Keep in touch with age eighteen Tell us where you gone and been Go after your fantasy Jack-Jack here is smokin' tea... המון מזל טוב ממני, ג'ק-ג'ק, ג'ק-ג'ק המסטול וכל השאר!!

Hangman Jury 87

New member
מזל טוב נטלי!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לך המון מזל טוב עד 120, הרבה אושר והצלחה בחיים!!!
(תומר קרעת אותי עם הג'ק ג'ק)

AeroSlash

New member
המון המון מזל"ט, נטלי ../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

הרבה אושר והצלחה, שהמוזיקה תמשיך ללוות אותך עוד הרבה הרבה זמן

Aerochick

New member
מזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לך יום הולדת שמח!!!!!!

Bad Girl 15

New member
תודה תודה רבה לכם אנשים ../images/Emo24.gif

מאוד מאוד נהנת פה איתכם ומאוד השתעשעתי מהקאבר של תומר :)
תודה!!

Bastet

New member
קצת באיחור אבל אוקיי../images/Emo13.gif

א גדלת בשנה, אני מאחלת לך המון המון המון מזל טוב וצלחות בחיים. המון רגעים מאושרים מלווים במוזיקה טובה . אוהבת אירה

למעלה