מזל טוב לשרית LANG

מזל טוב לשרית LANG ../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

שרית, מתוקה, המון המון מזל טוב לגיל ליומולדת 18, אני רוצה לאחל לך שיהיה לך רק טוב בשנה החדשה, בטח יחגגו לך היום בבית השאנטי ויעשו לך הכי שמח שאפשר, אז מפורום יוסי קבלי נשיקה ענקית וחיבוק מכולם, אוהבים אותך. :)

moranush86

New member
מותק מזל טוב!!!

18 זה ה-גיל !! תחגגי אותו כמו שצריך שתהיי מאושרת ותצליחי באיזה תחום שרק תרצי

adiii1

New member
המון המון מזל טוב שרית. ../images/Emo65.gif

שפע ברכות ואיחולים ליומולדתך ה18, שתצליחי בכל אשר תפני אליו, שכל החלומות והשאיפות שלך התגשמו וייפרחו.

שרית!!! ../images/Emo140.gif

מותק שיהיה לך הרבה מזל טוב עד 120! יום הולדת שמחחח את כבר חוקית :p שיהיה הרבה הצלחה בהמשך
תנצלי ת'יום הזה עד הסוף!!

osher989

New member
שרית שלי../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif

קודם כל שיהיה לך המון המון מזל טוב...אני יודעת כמה חיכית לגיל הזה שסוף סוף ימכרו לך סיגריות
אני מאחלת לך שתמשיכי להתמודד אם הכל בצורה הכי טובה כמו שרק את יודעת... ושתמשיכי לעזור לאנשים שהיו במצב שלך כמו תמיד שתמשיכי לצחוק,לחייך,לרקוד,לשיר כל הזמן גם ברגעים הקשים... ותיהיה לך את השנה הכי מדהימה בעולם כי מגיע לך את כל הטוב שבעולם!!! אוהבת אותך הכי הרבה אושר

שרית!!!!

יא...18!!! בטח את מאושרת
שיהיה לך המון מזל טוב, תחגגי כמו שצריך, וזהו... עדי

osher989

New member
שרית נשמה

בית השאנטי אמרו לי לכתוב לך פה הרבה הרבה הרבה מזל טוב ושהם אוהבים אותך... והזכרתי כבר שגם אני אוהבת אותך ? ושהם מצטערים על התמונה אבל זה התמונה הכי יפה שלך שהם מצאו במחשב....

sarit lang

New member
לא נכון........היית חייבת????

רק עכשיו שמתי לב לזה....
אם הכל אני עדיין גם אוהבת אותך

lir2004

New member
אללה לאנג!

מזל טוב, מאמי, עד 1,000,020! שתזכי לראות רק אור בעיניים, ושהחיים שלך יהיו כל-כך מושלמים... שכבר יגידו שזה פטתי... אבל העיקר שתהיי מאושרת!!! ותמשיכי להיות מאמי כזאת!

שרית המון המון מזל טוב!!!../images/Emo65.gif

המון המון מזל טוב!!! מההכירות שלי איתך פה באייסי ובטלפון את ממש מיוחדת!! תמשיכי להיות כמו שאת ואל תשתני! וואי 18 איזה גיל סטייל זה אחח תאמיני לי מהיום את רק תהני
(סיבובי בארים וכאלה חח הכי = שיש) שכל מה שתרצי יתגשם! אודליה

yaelala14

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo109.gifממזזזזזללל טטטטוווובבבב

ל-ה-צרפתייה בהא הידיעעעההה!!!!!!!! מי ייתן ותזכי לחיים ארוכים מלאי כל טוב!! שכל מעשי ידייך ייתגשמו ואל תשכחי שאנחנו(במיוחד אני) אוהבים אותךךךך הכייי שבעולם.. מיעללל

כוכבה 27

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo213.gif

מאמי המון מזל טוב!! אני מאחלת לך את כל הברכות שאת מאחלת לעצמך. המון בריאות,אושר,הצלחה,שתגשימי את כל חלומותייך.

1מאיוש

New member
שריתתת מאמי המוןןן מזל טוב !!!

שיהיה לך המוןןן מזללל טוב !!!! תצליחיי בהכלל .. - בכל המטרות והעקרונות שלך בחיים!! תהיי תמיד מי שאת!! תהיי מאושרתת עד הגג....... תהיי בריאהה ותמשיכי להיות מקסימה !! LOVE U

ניר86

New member
שרית מזל טוב מותק ../images/Emo213.gif

מצטער על האיחור פשוט לא הייתי פה כל היום אז לא יצא לי לכתוב ... בכל אפן המון המון מזל טוב מותק שתמיד רק תחייכי ושיהיה לך את כל הטוב שבעולם, בריאות,אושר ,הצלחה ושתגשימי את כל חלומותייך אז עד 120 ותעשי חיים זה אחלה גיל 18 שעוברים את ה20 זה כבר מפחיד הלוואי והייתי חוזר ל 18 עכשיו ...

sarit lang

New member
חחחח תודה לכולם ../images/Emo25.gif

האמת שלא ציפיתי אתמול לכלום כי אני קבעתי אם כל החברים שנחגוג בשישי ואז אחותי הגיע אליי ולקחה אותי לאחי ושם היו כל החברים שלי...בקיצור היה הכי כיף בעולם... ו.......................... השאי היה שב21:59 (זוכרת הכל) יוסי התקשר אליי .... אתם לא מבינים איזה צרחה דפקתי.......התחלתי לבכות (שני יש לך מחליפה) ובקיצור עדיין בדרך חזור לבית של אחותי בלילה עוד רעדתי..... בקיצור היה סוף... תודה לכולכם...

למעלה