מזל טוב לרמת גן, שרמזוריה ממוספרים בימים אלה

subatoi

New member
מזל טוב לרמת גן, שרמזוריה ממוספרים בימים אלה

אחרי מודיעין וחדרה שעשו את הצעד הזה בחודשים האחרונים, גם רמת גן מצטרפת. ואולי זה יהיה צעד נוסף לקראת הכנסת המיספור לערים הגדולות באמת, שכנראה לא יודעות איפה להתחיל (ובצדק, זה תיק די גדול כנראה מבחינתן). בפ"ת כבר יש, בב"ב גם כן, עכשיו ר"ג. ההגנה האחרונה של ת"א זו גבעתיים

subatoi

New member
טוב, הקישור לא עובד

כי הוא ארוך מדי בשביל תפוז, אבל יש הודעה מאתמול (ה-28) באתר העירייה, בהודעות הדובר.

XrayCharlie

New member
גם בחולון וראשל"צ יש את זה די ממזמן

ואולי גם בבת ים אבל אני לא בטוח בזה.

כל הזכויות שמורות לעוזי כהן ז"ל

שהיה סגן ראש עיריית רעננה ודמות חביבה ב"ארץ נהדרת". הוא הוגה הרעיון הכל-כך פשוט וגאוני הזה

down under

New member
ממש לא

באשקלון הגו את הרעיון לראשונה. רעננה היתה בין הראשונות, אולי הראשונה, להעתיק את הרעיון המבורך והפשוט הזה מאשקלון.

Shark Alarm

New member
לפי מה שאני הבנתי, מספרו את הרמזורים ../images/Emo26.gif

על מנת שלמפוני גוש קטיף יהיה קל להתמצא בעיר...

subatoi

New member
ידוע, ציינתי רק את האחרונות. הרשימה המלאה:

הרשימה המלאה (אלא אם שכחתי משהו) היא: חדרה, כפ"ס, רעננה, הרצליה, ראשל"צ, רחובות, נס ציונה, חולון, אשדוד, אשקלון, לוד, רמלה, באר שבע, מודיעין, בני ברק, פתח תקווה, טבריה, נתניה, יבנה. רשימה מרשימה ביותר. אולי גם קרית שמונה, אני לא בטוח, אבל בבת ים טרם.

subatoi

New member
מקל קצת על ההתמצאות, במידה ואתה בא מוכן,

או שמישהו מסביר לך. במקום לומר לך "ברמזור השביעי תפנה ימינה, אח"כ ברמזור האחד-עשר שמאלה" וכו', אפשר לפשט את זה ל"רמזור מס' 3 ימינה, רמזור מס' 49 שמאלה". חוסך לך לספור רמזורים, אתה רק צריך להסתכל על המספרים ולחפש את המספר שאתה צריך. כמובן שמהנקודה הזו והלאה זה כבר תלוי בעיריה, אם יש באמת שלטים על הרמזורים, אם יש רק שלט על רמזור אחד בצומת או על שניהם, אם מי שמגיע מכל כיוון של הצומת רואה שלט או רק מהצירים הראשיים וכו'. לפני כמה חודשים היתה פה בפורום הרחבה קצת על הנושא.

למעלה