מזל טוב לפורום

invisable

New member
מזל טוב לפורום../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo47.gif../images/Emo41.gif

הוא חוגג היום שנתיים
הכנתי משהו, אני אעלה מאוחר יותר
בינתיים שרשרו ברכות מה!!!

coullette

New member
מזל טוב!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo57.gif

מזל טוב לפורום תשוקות

GrandPrix2005

New member
שנתיים עברו, לא יאומן../images/Emo133.gif

בתקופה שאני הייתי פה מכל מי שנמצא עכשיו רק דורין כתבה, אפילו עדי ואיתן הגיעו בשלב מאוחר יותר. התחלתי לכתוב פה שהייתי בן 18 (איזה צעיר
) ועכשיו גדלתי ואני בצבא שמאחוריי העבר ה...אממ... מפוקפק הזה, ניתן לומר, של כתיבה בפורום תשוקות. אני זוכר שצחקנו פעם על זה שכל הפורום מורכב מילדות בנות 14. אז היום, שכל חברות הפורום חוגגות כבר 16 אפשר להגיד שהפורום בהחלט התבגר. האמת, לא שמרתי על קשר עם אף אחד מהפורום הזה מהתקופה שאני הייתי בה אבל זכור לי איזה אחד... Python 4 או משהו כזה... בכל אופן אני זוכר שאז הייתי מת להכיר אותו (רק אלוהים יודע למה
- אני חושב שזה פסול להכיר אנשים מהאינטרנט, לכו תדעו איזה סוטים מסתובבים להם שם) והצצתי לו בכרטיסישי והיה כתוב שם שהוא בן 28
היום הוא אמור להיות בן 30!
זה המוווווון! והוא בטח לא יקרא את זה כי הוא בטח עסוק עכשיו עם אשתו והילדים ומתכונן לצפות בעוד פרק של "מבט" עם חיים יבין...
אז פייתון4, אם בכל זאת תקרא את זה, תדע שלא שכחתי אותך
ואני עדיין זוכר את כל השטויות שהיינו עושים פעם ועכשיו, שתחום העיסוק העיקרי שלך הוא בטח ילדים קטנים בני 13 (או 136
), ילדיך, אני מקווה שאתה לא מעביר להם את תחביביך הביזאריים כמו צפייה בסדרה הביזארית הזאת, "תשוקות". אחחחח.... הנוסטלגיה....

python 4

New member
השטויות שהיינו עושים.. מי אתה?../images/Emo12.gif

לא מכיר אותך. שטויות הייתי עושה רק עם בנאדם אחד, Bow Wow 2004 (וגם bow wow 1, 2, 3, 4 וכו', אבל זה סיפור ארוך ואם רעות היתה פה היא היתה שמחה לספר). אחחח!! איך שאני מתגעגע לבאו. באו היה נחמד ולא מרושע בכלל, והכי חשוב - באו היה מצחיק. הממ.. נדמה לי שאני צריך להפיץ את בשורת באו לפורומים אחרים. לא יתכן שרק בפורום הזה שמעו עליו. אני הולך להפיץ את הבאו בפורומים אחרים.

אתם!!!

מופנה לפייטי וגראנדי כאחד!! למה אתם באים לפורום וכותבים בו רק שיש משהו משמח כמו חגיגות השנתיים לפורום (שדרך אגב יעל, זה חל ביומולדת שלך אבל לא משנה)? הא? אולי תחזרו לכתוב פה ויהיה עוד יותר מצחיק ממה שזה עכשיו?

למעלה