מזל טוב לפורום HIT IT בהצלחה בניהול

מזל טוב לפורום HIT IT בהצלחה בניהול../images/Emo140.gif

יש לי כמה שאלות ? גולשים הכי מענינים לפי איזה קטגוריה צריך להיות ב HIT IT ? כדאי להיות מענין
שאני מעלה שיר לאיזה קטגוריה "שירה" או " אומרים שירה" שלא מופיעה שם, יש שתי אפשריות להגדיר שיר או בפנאי או ביחסים" שלא כתבתי על זוגיות וכו" בקטגוריה פנאי משתמע ממנו טיולים משחק וכו' אם ארצה לראות שיר ולא זכרתי את שם השיר, אפוה אני מחפשת אותו מקווה שהסברתי את עצמי נכון
יום נעים לכם

טל לוין

New member
חיפושית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה שלומך? גולשים מעניינים - זו בחירה די אוטומטית של המערכת - ואפשר להגיע אליה - בין היתר, לפי כמות התכנים שאת מעלה ולפי כמות ההשתתפות שלך בדירוגים. לגבי שירים - את יכולה להעלות בתרבות, את יכולה גם באקטואליה - אם השיר עוסק בזה לדעתך. זה נתון לשיקולך. ישנו מנוע חיפוש מצד ימין תוכלי לנסות למצוא את השיר שלך דרכו. אם זה שיר שאת העלת תוכלי לראות זאת ב'אזור האישי' שלך. מקווה שגם אני הסברתי נכון אם יש לך עוד שאלות - בשמחה

טל תודה לך על ההסבר../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif../images/Emo99.gif

הקטע של הדירוגים שאם אני מדרגת ? ואם כן איך אפשר לדעת שאני דרגתי (שאלה טפשית
) לגבי תכנים שאני מורידה שהם שלי רק או אפילו מבלוגים אחרים ? (הרי השם משתמש מופיע ) אם ככה לפי הדירוג של אותו תוכן שהורדתי ? אם לא טעיתי ?! בואי נאמר שהשיר הוא על האביב פרחים וכו' וגם על אנשים (לא בן זוג ),איזה קטגוריה לשייך אותו
עצה : למה שלא תוסיפו במקום >>> פנאי " >>> לשירה " <<< טל !! מה שלומך ? ממצב, איזה חם היה אתמול בבוקר היה נעים ולקראת הצהרים ממש חם נצלתי את החום וירדתי עם הכלב לים חזרתי מזה עייפה דווקא כייף בים
הפסח בפתח הבית שלי לקראת הסוף, יש לי משהי קבועה לניקיונות, עזרתי לה שנגמור ת'בית
לא שאני שומרת אבל נעים אז גם הכל חדש כייף
מאחלת לך חג אביב שמח , חג לאוהבים, והרבה בריאות חג פסח כשר ( ככה מברכים נכון )
קראת סוף הנקיונות עוזרת לעוזרת שלי

טל לוין

New member
תשובות תשובות

*לגבי הדירוגים - רק מי שהמליץ ראשון 'רשום' על ההמלצה. אי אפשר לדעת אם את דירגת אלא אם כן עשית זאת ראשונה. *לא הבנתי את השאלה השניה. *לגבי שירים - אולי תשייכי את זה לתרבות ? *שלומי ככה ככה - עובדת קשה - ואת? *בהחלט היה חם, ללכת עם הכלב לים נשמע רעיון מצוין. *אני מקנאה בך שיש לך סבלנו לנקות, ועוד לעזור לעוזרת - כפרה עליך חג שמח! טל

renana ron

Active member
הקטיגוריה "תרבות" כללית מדי

מכדי לשייך לה שירה. על אף הכל - עדיין חושבת שצריך לייחד לשירה קטיגוריה מיוחדת משלה. סליחה על ההתפרצות לשרשור שלכן.

טל לוין

New member
בעתיד...

אני מאמינה שנלך לכיוון של האחדת קטגוריות בין עמוד הבית ל-hit ולפלטפורמות האחרות, אז גם יהיה שירה. נכון לעכשיו, אנחנו רוצים ללמוד עוד את 'התנהגות הגולשים' - כדי לדעת איך נכון לחלק זאת.

siv30

New member
למה לא?

אם בודקים את הכרטיס שלי בהיט רואים לאיזה תכנים בחרתי

יערית 1

New member
גם לדעתי חבל שאין קטוגריה של שירה

ולשייך שיר לתרבות ו/או ליחסים זה לא תמיד נכון ומתאים. מקווה שזה ישודרג בעתיד

למעלה