מזל טוב לעודד קטש

youngdiz

New member
מזל טוב לעודד קטש

כל כך מגיע לו. קשה למצוא בספורט הישראלי אישיות מופת כמוהו... לראות אותו במסיבת העיתונאים בקשר לפרישה שלו היה קורע לב. באמת אחד האנשים הכי גדולים בתולדות המדינה. שחקן ענק, ומאמן גדול, רק שאני רואה סרטים בראש מעכשיו איך הוא מתמוטט ברגעי לחץ, כי אין מה לעשות זו מכבי וקטש די רגיש. בכל מקרה, מזל טוב ושלא יהרסו את קטש!

ronko

New member
קטעי וידאו יפורסמו מאוחר יותר כאן הלילה! ../images/Emo8.gif

מאוחר הלילה, אחרי שיגמר היציע ואחרי שתיגמר העריכה של חדשות הספורט ויציע העיתונות בנוגע לקטש, שרף ומכבי - יפורסמו קטעי וידאו רלוונטים ביוטיוב כמובן יחד עם לינקים כאן
הנה כבר יש לכם לפחות סיבה אחת להישאר ערים הלילה
רונקו

ronko

New member
והרי קטעי הוידאו. קודם כל פיטורי ספאחיה

http://www.youtube.com/watch?v=d5XXlpeS6oo רונקו

ronko

New member
קטש המאמן וצביקה המנג'ר

חלק ראשון מתוך שלושה: http://www.youtube.com/watch?v=yGTJWaBD4fc חלק שני: http://www.youtube.com/watch?v=ksMNDc8kuWY חלק שלישי: http://www.youtube.com/watch?v=57Akqv3Kx9s רונקו

טרה10

New member
צוות ניהולי זה חשוב מאוד..אבל על המגרש

משחקים השחקנים.זה לא קיבוץ שהחלטות מתקבלות בהצבעה באסיפה או במזכירות. להחליף הגנות או לרוץ למתפרצות..מה שהיה חסר כל כך במכבי- ואת ארנולד לא ראיתי מוסר למתפרצת... לוגבי שחקנים- לא שמענו שמות חדשים. אז הייתי מציע ללכת למכולת ולהביא את אוסטין ואת לי ניילון. יחד עם ביינום. ..אז לילה טוב.

ekro

New member
נ-ה-ד-ר!

למרות שאני אישית חשבתי שאם כבר שילוב כזה של צביקה מנג'ר ומאמן צעיר מתחת אז חשבתי יותר בכיוון של שרון דרוקר כי יש לו יותר ניסיון אירופאי, וגם יותר ניסיון עם זרים. אבל גם קטש, שמכיר את הלחץ המכבי, שיודע איך להתמודד איתו, זו החתמה מצוינת! ספקה אחת יש לי שאולי הוא מאמן צעיר מדי, היה צריך להשתפתף קצת, אבל בגלל שיש את צביקה מעליו אני בטוח שהוא יעזור לו. בכל מקרה שישאיר את גודס לצידו ואז יהיה צוות מכבי אמיתי. מזל טוב לעודד!

מיטלוש8

New member
מזל"ט לעודד! ../images/Emo13.gif

אני כל כך שמחה, בשבילו ובשבילנו..! קטש חוזר למכבי, למקום שלו, מאמן ישראלי, מכביסט בנשמה, כמה שזה כיף!! מקווה שזה יצליח!

דיבי69

New member
זה סיכון גדול

החלטה קצת פופוליסטית שנועדה להחניף לקהל קטש הוא סמל יותר מאשר מאמן שראוי לאמן קבוצה גדולה למרות הכישרון הטבעי הוא עוד צריך להשתפשף בליגה שנה שנתיים עם קבוצה קטנה לא נראה לי שהוא יעמוד בלחץ גם אין לו ניסיון אירופאי והוא חלש בבנייה ושיקום של קבוצה להפיל עליו תיק כזה? לא יודע אם זה רעיון כל כך מחוכם,אחרי עונה כזו צריך למנות מאמן עתיר ניסיון שיודע בדיוק מה צריך לעשות ואיך עושים את זה לפחות יש את צביקה שרף בדמות רשת הבטחון...

skito

New member
דיבי - בהצלחה לעודד

"קטש הוא סמל יותר מאשר" לא מסכים עם אימרה כזו, כמה הוא סמל וכמה הוא מאמן? לא מסכים עם ציון העובדה שאין לו ניסיון, הניסיון שלו משתלב עם היותו שחקן תחת שרביט של כל המאמנים הגדולים, ולא צריך להרחיב לגבי גליל עליון, מבחן התוצאה כאמור זה היורוליג אבל איך נדע מהי התוצאה כשעדיין לא החל לאמן, בהצלחה לעודד סבתא ויקטוריה גאה בך

דיבי69

New member
אני מפרגן לו בכיף אחי

הלוואי שיצליח אני רק אומר שמבחינת מכבי זה קצת סיכון להפיל על מאמן צעיר קבוצה בסדר גדול כזה בעיקר אחרי עונה בינונית זה נכון שיש לו ניסיון עם הגליל אבל מכבי זה סיפור שונה לגמרי,זה כמו מעבר ממגמת מחשבים בתיכון לפקולטה להנדסת תוכנה בטכניון הבדל של שמיים וארץ ואני מדבר מניסיון! אני מבין את המניעים שעומדים מאחורי המינוי ומקווה שההימור יצליח ואם לא תמיד יש את שרף כגיבוי בכל אופן אם זה היה תלוי בי הייתי שם את שרף כמאמן בכיר ואת קטש-גודס כעוזרי מאמן ותוך שנתיים שלוש מקפיץ את קטש לעמדת המאמן

הימור מפתיע של מכבי ושל קטש

אין ספק שלקטש יש את זה, יש לו את ההבנה, יש לו את הכריזמה והכי חשוב באמת שיש לו אהבה לכדורסל. נתחיל דווקא מהצד של קטש: על מה קטש מהמר? על המשך הקריירה שלו. קטש צעיר וחסר ניסיון כמאמן גם ברמה המקומית ובטח, שברמה האירופאית. כישלון (במונחים של מכבי) יכול לסגור לו את הסיכוי לחזור למכבי שוב כמאמן ראשי. אחרי 2 הפסדים אוהדי מכבי, ישכחו די מהר שקטש הוא מכביסט ושהוא סמל (יש לא מעט אוהדים שלא זוכרים את העונות שלו כשחקן, בגלל שהם התחילו לראות כדורסל בימים של שארס) ויחפשו את הראש שלו, בדיוק כפי שהם חיפשו את הראש של ספאחיה או בלאט ברגע, שהתוצאות לא היו מספקות. קטש יהיה חייב להתחיל לחשוב בצורה שונה, מכבי לא יכולה לשחק כמו גליל והוא יהיה חייב להתחיל לפתח גם חשיבה הגנתית ולא רק התקפית (בלי הגנה חזקה המסינות והאובראדוביצ'ים של היורוליג יטרפו אותו). קטש תמיד היה אמיץ ולכן גם הפעם הוא מהמר על המשך הקריירה שלו. באופן אישי, אני חושב שהוא היה צריך עוד שנתיים ליד מאמן וותיק (עוזר מאמן של אוברדוביץ' בפנתאנייקוס?) לפני שהוא לוקח על עצמו את משרת המאמן הראשי, במשרה הזו הוא יקבל רק הזדמנות אחת. מכבי: הימורים ולקיחת סיכונים, הם בדרך כלל לא חלק מהניהול הרגיל של מכבי. להמר על מאמן צעיר ומאוד מוכשר, זה צעד מפתיע, אמיץ ומעורר כבוד. השאלה היא איך הופכים את ההימור הזה להצלחה? שנה שעברה אוהדי מכבי קפצו וזעמו כל פעם, שמישהו כתב שההתנהלות המקצועית של מכבי חובבנית ולא יכול להיות שפנאן הוא זה שבוחר את השחקנים. כנראה שהיה משהו בזה ועכשיו איש כדורסל קיבל את התפקיד הזה. במכבי טוענים ששרף לא יהיה על הספסל אלא ביציע, זה גם המקום של פנאן. על מנת שקטש הצעיר והלא מנוסה יצליח, הוא חייב שקט תעשייתי. הצעוקות של פנאן והמבטים של מזרחי הם ממש לא סביבה תומכת. הגנה- מכבי לקחה מאמן עם אוריינטציה התקפית ברורה, זה מצוין בשביל הצופים, אבל אחרי כמה הפסדים גם הם יבינו, שכדי לנצח צריך גם הגנה. שרף הוא מאמן הגנתי, גודס הוא מאמן הגנתי. קטש יהיה חייב להיעזר בהם על מנת לבנות קבוצה תחרותית ברמות הגבוהות של היורוליג. לסיום בהצלחה לקטש ואל תדאג, במידה ותהיה קרוב לאיבוד האליפות, שליח הפיצה או השופטים תמיד יהיו שם כדי לעזור...

יו45

New member
אף אחד לא חיפש את הראש של נבן

אף אחד לא חיפש אותו כי אף אחד לא שנא אותו מראש כמו למשל סולומון ולכן ברור שלא היה פה סימון מראש והאמת שלדעתי זה גם לא ההפסדים שהתקבלו יחסית בהבנה בגלל המלחמה אלא בזכות הניהול משחק הדי הזוי שלו.

SHITBREAK3

New member
כמו שראלף קליין אמר

היה עדיף קודם כל לתת לשרף לאמן ושקטש יהיה העוזר שלו עודד קטש מאמן מוכשר בשביל הליגה אין ספק אבל עדיין אין לו את הניסיון והידע בשביל להוביל את מכבי באירופה

SHITBREAK3

New member
זאת אומרת

להצליח באירופה יעני להצליח ביורוליג עם מכבי

למה לא אפי?

אה לא,לא במדינה של הקבוצה. אפי "דיבר נגד" מכבי,אין סיכוי.

סלים וארזה

New member
מנהל
מה הקשר? מאמן קבוצה בליגת העל לא יכול להיות מאמן נבחרת. אלה הכללים שנקבעו

נראה

אם צביקה לא יהיה מאמן הנבחרת(נכון שהוא לא יתפקד כמאמן מכבי,אבל הוא כן יהיה חלק מהמערכת של קבוצה עם שחקנים בנבחרת ישראל.) ואז נדבר.

למעלה