מזל טוב לנדירה שבנשים, סוכריה על מקל

מזל טוב ל../images/Emo214.gifהכי מתוקה

ל
של הפרדס - המון מזל טוב, אושר, בריאות ונחת
תמשיכי להיות מקסימה

מזל-טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo48.gif

מאחלת לך הרבה אושר כי פשוט מגיע לך בגדול. את מיוחדת ויש לך לב סופר רחב. עוד לא הכרתי אדם כמוך. באמת. ואני עוד מכירה אותך ממש על קצה המזלג... מזל-טוב

מזל טוב לאישתי

את האישה הכי מקסימה בעולם ואני מאחל לך יום הולדת הכי מקסים שיכול להיות, הרבה אושר ובריאות ושמחה וכמובן ביחד לתמיד.

ככה פספסתי את המומולדת?

מזל טוב צוקי, עוד תאומית אחת. מבטיחה לזכור התאריך לנצח...

המון אושר אישה יקרה

הלוואי שירבו כמותך אנשים עם לב רחב, נשמה עדינה ואהבה ונתינה אינסופית. מזל טוב!!!!!!!

Navva

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifלסוכריה האחת והיחידה ../images/Emo49.gif

המון ברכות ואיחולים מפה ועד לשמיים. שיתגשמו משאלותיך, שתמשיכי להנות מהמשפחה שיצרת וגם מזו שבאת ממנה. שיהיו לך עוד כוחות להמשיך בעבודתיך החשובה.
ו
נאוה

anguly

New member
מזל טוב (קצת מאוחר)

הרבה אושר בריאות אהבה והנאה מהחיים!

neta2

New member
איחרתי ביומיים - אבל אפפ'עם לא

מאוחר לאחל למדהימה בנשים את כל הטוב שניתן לאחל. שהחיים ימשיכו לחייך אליך, ושתמשיכי להיות כזאת נדירה באיכויותייך. אמא מופלאה ובן אדם נהדר. רק טוב ותמיד תמיד.

תודה תודה תודה ../images/Emo24.gif

פתאום ראיתי שהתודה שכתבתי אתמול לא נקלטה. אז המון תודה לכל מי שטרחו לברך, לסמס ולהתקשר
היה לי יומולדת נחמד במיוחד, שהתחיל ערב קודם עם מסיבת הפתעה שערכו לי חברות מקסימות, והסתיים בחתונה בערבו של יום ההולדת שבה חגגנו גם את החגיגה הפרטית שלנו. לרקוד עם רון ושני הבנדיטים הקטנים שלנו היה חויה שעוד לא גמרתי להתפעם ממנה. הרגשתי כל כך מוקפת ומחובקת. ושתי פניני יומולדת: הראשונה עם יונתן, ששאל אותי בת כמה אני. עניתי לו. יונתן: אבל את לא זקנה. אני (מחייכת בהנאה): נכון, כשאהיה בת 80 כמו סבתא שושנה (סבתא שלי, שחגגנו לה לפני שבועיים), אז אהיה זקנה. יונתן מפנים, אנחנו הולכים לגן. בגן הוא מספר לאחת הסמינריסטיות שלאמא שלו יש יומולדת. היא מתעניינת בת כמה אני, והבחור הצעיר, בלי להתבלבל עונה לה "שמונים"... ותמרה, שאמרה לי שגם היא רוצה יומולדת. אמרתי לה שעוד מעט, בסתיו, גם לה יהיה יום הולדת. אני: ובת כמה תהיי ביום ההולדת שלך? תמרה (ברצינות רבה): עשרים ושש.

פחחחח...../images/Emo6.gif

אין, אין עליהם.... יש להם עוד זמן ללמוד חשבון.... שמחה שנהנית, אשריך וטוב לך!

bobi2525

New member
אכן ../images/Emo214.gifמיוחדת במינה

שתמשיכי להיות מה שאת וכל מה שתבקשי לו יהי! אני מאחלת לך ולמשפחה שלך בריאות ואושר השאר זה קוסמטיקה...
ושהבית שלכן תמיד יהיה מלא בחיוכים ופרחים ובשיחות מענינות כאלה! בובי

למעלה