מזל טוב לנדירה שבנשים, סוכריה על מקל

מרב.

New member
מזל טוב לנדירה שבנשים, סוכריה על מקל ../images/Emo65.gif

מזל טוב חברה שלי, הרבה שימחה ואושר, אהבה ושלווה... מאחלת לך את כל שתאחלי לעצמך, כל הטוב שבעולם (וזה כמובן הילדים שלך
)

osi28

New member
מזל טוב לסוכריה../images/Emo214.gif

אושר,אהבה, בריאות ונחת

מזל טוב ושמח!! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo25.gif

מאחלת לך המון שמחה והנאה ממשפחתך ומהעבודה שלך ומכל מקום בו תהיי. שתמשיכי לספר לנו סיפורים מצחיקים ומקסימים על משפחתך, שתמיד תוצפי ותציפי באהבה את סובבייך

יופיופ6

New member
../images/Emo65.gifיום הולדת שמח

המון מזל טוב, לאשה שאני מכירה רק וירטואלית אבל הכי אמיתית, מקסימה ונפלאה שיש. מאחלת לך אושר ורק טוב. מכל ה

פינקי33

New member
מזל טוב גדול לסוכריה !!!../images/Emo65.gif

שתהיי תמיד מאושרת ושמחה ושתרווי נחת מילדייך המתוקים, הרבה בריאות והגשמת כל משאלותיך ושיהיה לך רק טוב.

אפרת12

New member
מזל טוב צוקי../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif

מזל שיש אותך ...
שיהיה לך רק טוב-טוב-טוב

הו , נשמה ../images/Emo140.gif

אוהבת ומאחלת לך שכל הטוב שאת מחצינה ישוב אלייך. איחול מפורט יותר ייכתב או-טו-טו יו נואו וויר...

../images/Emo26.gif אני רואה שהנושא מעניין פה כמה אנשים

אז לכל המעונין, ענת ואני נפגשות ביום שישי בבוקר לארוחת בוקר לכבוד יום ההולדת שלי. לא צריך לפתוח ניקים מיוחדים או הודעות עוקצניות לכבוד הארוע, אפשר פשוט לשאול אם רוצים להצטרף.

אלהלי

New member
אכן זן נדיר...

מזל טוב לך יקרה שתמשיך האהבה לעטוף אותך שתמיד יהיה לך כח ורצון לעטוף את האחרים באהבה, שתמשיכי לראות ברכה בעמלך ולהינות ממעשה ידיך -הילדים כל כך שמחה שיש לי הזכות להכירך אוהבת אותך מאד st

מעיןבר

New member
מזל טוב יקירתי ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

אכן, אחת הנשים הנדירות שהכרתי. מאחלת לך רק אושר, אושר ועוד אושר

s h r o n i t

New member
מזל טוב סוכריה ../images/Emo214.gif

מאחלת לך המון אושר ,אהבה ושמחה. שתמשיכו להנות משני הילדים המקסימים שלכם ועד 120.

מירל36

New member
מזל טוב לסוכריה המתוקה../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

אמנם מכירה אותך רק וירטואלית ועדיין אפשר להרגיש ולחוש את המתיקות שבך,תמיד מסבירה פנים ונעימה!!!! מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, שיתגשמו משאלותיך ושתדעי רק נחת מילדייך הממקסימים .

חן123

New member
מזל טוב, חברה יקרה

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, כפי שאת ראויה לו. אוהבת אותך חן

למעלה