מזל טוב למנהל הפורום....

cbbenda

New member
מזל טוב למנהל הפורום....

שלום ומזל טוב לרגל תפקידך החדש בהנהלה , מקווה שתהנה ממנו לא פחות מהאופנוע ובהצלחה במכירה.....

tygger

New member
יפה יפה, אבל למה צהוב?!?

אתה לא יודע שאופנוע יותר יפה בכחול?
ותודה על ההודעה לפני כן. פשוט הייתי טיפה עסוק אתמול עם הבדיקות של אימי. לצערי הזמן הקרוב הולך להיות טיפה עמוס מבחינתי היות ויש לי את אחי הקטן לטפל בו ואת אימי. אני אוכל לעלות לפורום בשעות הערב. אני אשתדל לא להשאיר פניות ללא מענה. אבל אני אתנצל מראש אם אני לא אענה לכולם.

חיטטתי ו...

סליחה שאני מתפרצת אבל 600F זה אופנוע ממש לא מומלץ... אם כבר אתה רוצה 600 אז לך על הנינג´ה... הרבה יותר טוב...:0)

ביג שחר

New member
יקירתי... את מפספסת בגדול מאד...

שהרי מיודענו מנהל הפורום הנכבד נוסע על 600F כבר שנים רבות... עוד מימי הפלמ"ח העליזים.. נראה לי שהוא בהחלט מכיר את האופנוע.. מה גם שה"לא מומלצים" הם דווקא הFים הישנים יותר ודווקא על אחד כזה הוא נוסע (נסע? חס וחלילה) ונדמה לי שהוא היה די מרוצה... אבל מי אני שאסנג´ר על אפי... הוא יודע לעשות את זה לבד... (דעתי האישית - אופנוע נהדר אם לא תנסי לרכב איתו ספורטיבי מידי אלא תהיי מודעת למגבלות) C YA

אמממ....

לאופנועים האלה יש רק בעיה אחת (לפחות לישנים) - מה שאני הבנתי הם חסרי בלאנס וזה קצת... אבל קצת מסוכן... זה לא הופך אותו לקצת (אבל קצת) לא אמין? לגבי החדשים מביניהם אני לא ממש יודעת... וממש לא תכננתי לפגוע באפי ולא באף אחד (וכן אני יודעת שאפי זה האופנוע) טייגר... אם אמרתי משו רע תקן אותי

tygger

New member
תיקון!!! ../images/Emo11.gif

אפי! ארצה
הממ. מספר דברים. אפי הוא האופנוע שלי מזה כשנתיים וחצי. בואי נתחיל מכך שאין כל קשר בעולם בין חוסר איזון (לכאורה) לעומת אמינות. זה כמו לומר על אדם שצולע שבטוח יש לו סרטן בגלל זה. האופנוע אמין מאוד כל עוד לא נכנסים למוסך לא נכון שדופק לך את האופנוע וחצי שנה של עבודה שהשקעת בו. חוסר איזון? אולי. האופנוע הוא לא ZX-6R ולא CBR600. הוא מעולם לא תוכנן להיות! האופנוע נועד להיות אופנוע ספורט-תיור. ז"א אופנוע נוח לנסיעות ארוכות ומהירות. אז למה חוסר איזון? פשוט מאוד. לאופנוע הזה היתה בעיה אחת בארץ. הישראלי חובב הגזיות והדאווין. בשנים בהם הגיע האופנוע (88) לארץ היו פה רק הR-750 ועוד כמה אופנועים מיובאים אישית. האופנוע נתפס מיידית בעיניי הציבור הרחב כאופנוע סופר דופר אחולשלוקי ספורטי שמביא לאמא של אחותו של |שם כלשהו| בראש. בגלל מראהו הספורטיבי, או הפיירינג (פלסטיקה) המלא הוא נקנה מהר (מחיר נמוך) ומייד החל במסורת "בוא אחי, נרד לערד ונביא אותה בראש לכולם!". כמובן שאופנוע זה לא נועד להיות "המשחיז הלאומי". האופנוע הגיע עם צמיגים מעט צרים קדימה ואחורה ומזלג קדמי (מתלה) שלא בדיוק ידע (וגם היום לא יודע) לספוג את תחלואי הכביש של מע"צ (פה יש לירוק שלוש פעמים בבקשה). אחרי תקופה נפלא בשנת 89, שבא התרסקו יותר ויותר אופנוענים, האנשים החלו לתהות על קנקנו של האופנוע. אפילו לא אחד מהם העלה בדעתו שאולי הם נוסעים על האופנוע הלא נכון למטרות הלא נכונות. טוב נו, אי אפשר להאשים אותם, הרי אנחנו עדיין לא רחוקים מהיום המצאת הגלגל. את אפי שלי רכשתי ומייד החלפתי את הצמיגים למשהו יותר נורמאלי. טיפה יותר רחב, כפי שמגיע האופנוע בחו"ל בשנתון הזה. חוסר אחיזה אין לו. האופנוע מאוד חמוד. שוב, הוא לא R ולא CBR. אני לא רוצה אחד. לא רוצה ZX. תשמרי אותו לעצמך. (וזה לא נאמר בציניות) יש לי גב ואני מעדיף לשמור עליו. אם תסעי אי פעם על ZX בעיר, אז תביני למה אני לא קונה וסביר להניח שלא אקנה אחד.

אפי..... וטייגר... שוב מתנצלת...

אפי באמת אין לך מה לכעוס עלי... אני רק אמרתי משהו ששמעתי טייגר... תודה על ההארה... בתור אחת שחובבת אופנועים (ובמיוחד את אלה השייכים לתחום אופנועי הכביש) אני תמיד אשמח ללמוד עוד על יצורים עילאיים אלה... שתהיה לכם שבת שלום.. הקרימינלית

שבת שלום ../images/Emo24.gif

איך כולם נפגשים בשרשור אחד... מקווה לראות את כולכם ביום שלישי!!! אופיר, קובי, שחר, יניב, וגם אותך טלי... תבואי עם שי! ותפסיקו לדבר גם פה על אופנועים! טיגר, אתה רוצה להפוך את זה לפורום האופנוענים החיפאים?

יפה שלי....

אל דאגה... הפורום הזה לא יהפוך לפורום אופנועים (למרות שאת יודעת שאני האחרונה שאגיד להם לא - לאופנועים) ואל תצעקי על טייגר... זאת אני אשמה בהכל... מה איתך? הכל טוב? לגבי יום שלישי אני אדבר עם שי... אני רק מקווה שיהיה לי כח...

tygger

New member
וורוום וורוום!../images/Emo61.gif

נשים מספר דברים במקום. זהו פורום חיפה. הבמה שלנו פתוחה לכולם! כל מי שרוצה להוציא את דעתו, יותר ממוזמן להיות פה. למרות שאני שמח על דיונים מסעירים בנושאים רציניים מדי פעם, אני מאמין שיש מקום לכל דבר. נוAה, חומץ, את הרי יודעת כמה אני מת עליך (מה זה מת, גוסס). אם אנשים רוצים לשמוע על אופנועים אז את יודעת טוב מהרוב שיש לי מה לומר בנושא. למה שרק חנן, חברתו, אביב, גיל, נדב, רונן, יוסי ועוד כמה יהנו? אם יש שאלות שאני יכול לענות אז קדימה!!! אנשים רוצים אופנועים, אנשים יקבלו אופנועים! וטלי טל. נוAה לא יכולה לצעוק. גם אם היא היתה ממש רוצה. הרי נוAה יודעת שtygger אוהב אותה מאוד. גם נוAה יודעת שלא לצעוק כי נוAה יודעת שtygger נושך, וחזק. אם יש שאלות, אז קדימה לשאול.

פחחחחחח, עלק נושך ../images/Emo6.gif

טוב נו... נכון
אבל למה אתה עצבן
אתה כבר לא מבין הומור
כמה אייקונים של תפוז קורץ נוAה צריכה לשים ליד ההודעה
אתה הרי יודע שאין מישהו שישמח יותר ממנה לדבר על אופנועים, ועוד פה בחיפה
אגב, לנוAה נמאס משושי והיא מחר הולכת לבדוק מקום חדש למפגש, אתה מצטרף גם

tygger

New member
../images/Emo24.gif

לא יכול מחר. יום הולדת לחבר. אם זה בערב אז אולי. דברי איתי.

reneg

New member
נוAה?

איך נמאס לך משושי ואף פעם לא ראיחי אותך במפגש??

Miss Mor

New member
אתה מכיר אותה...

אם תעשה חשבון פשוט, ותקרא בין השורות תראה שאתה יודע מי היא
אבל האשמה היחידה היא בך! אם היית מועיל בטובך להגיע למפגשים...
השבוע רואים לך

reneg

New member
תפו תפו תפו אינשאלה...

בעזרת השם אני מגיע השבוע , השאלה היא אם על 2 או על 4...

למעלה