מזל טוב לך לביאה

sutul

New member
מזל טוב לך לביאה

בואי ונפתח את הפורום בשאלה הראשונה..
איזה ריגושים!!!! אני לא יודע אם זה הפורום המתאים לשאלה שלי אבל אנסה בכל זאת אני משוחרר יחסית טרי מהצבא...מסוף פברואר ומתחילת מרץ כבר מצאתי לי עבודה לא משהו להיט.. עבודת כפיים שחורה... משכורת לא בשמיים בלי שום סיכוי לקידום ואחרי שהוצאתי את זה מהלב ...לאחרונה גיליתי חוק קטנטן שבחיים לא שמעתי אליו לפני זה הנוגע ל"ביטוח מנהלים" למיטב הבנתי מדובר בביטוח שעל החברה חובה לבטח אותי בתום חצי שנה של עבודה... ביטוח שלטוחו ניכנסים חודשית משהו כגון 5% מהמשכורת שלי... ועוד אותו סכום ע"י המעסיק שלי הבנתי שאם אני מאבד את העבודה אחרי חצי שנה אני יכול לתבוע מסוכנות הביטוח חלק מהסכום בקופה הזאת... מעבר לזה אין לי מושג...
מה קורה עם אני עובר עבודה
האם ניתן להעביר את הקופה במלואה למקום עבודה חדש
והיה וחברת הביטוח של המעסיק שלי פושטת רגל.. מה הסיכוי שלי לראות את הכסף הזה
האם יש עקיצות של חברות ביטוח שאני צריך להיזהר מהן
באיזה מיקרים אפשר לפדות את הקופה הזאת
במידה ויש לכם את: הידע בנושא.... הרצון לענות .. הכוח לקרוא את כל ההודעה שלי עד סופה וגם לענות.. אני מאוד אשמח.. בתודה מראש אוהד

zazza

New member
../images/Emo49.gif על פתיחת הפורום + שאלה...

אם במשך תקופה ארוכה עבדתי אצל מעסיק ששילם לי פחות משכר המינימום, האם אני יכולה לדרוש ממנו החזרים על אותן שנים?

../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif

שלום, שירשרתי אותך לאוהד כיוון ששניכם נגעתם בנושא חוקי/מישפטי שהפורום לא עוסק בו. אנא קראי את תשובתי לאוהד שנוגעת גם לך.

../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif

אוהד שלום, הפורום עוסק ביחסים הבינאישיים בעבודה ולא בחוקים. תוכל למצא תשובות בפורום חוק ומשפט ובפורום עבודה ועסקים. תעשה שם חיפוש לבדוק אם שאלו כבר את השאלות האלה.

סמלת

New member
מזל טוב מותק!!!../images/Emo65.gif

אני אומנם סוליקו עם המחשב, אבל נשתדל לבקר!

למעלה