מזל טוב לחתולית. היום היא בת 29, (שוב)

azaria

New member
מזל טוב לחתולית. היום היא בת 29, (שוב)

חתולית, סליחה שגיליתי לכולם את גילך. מה אני כבר יכול לאחל לך... שיהיו לנו עוד הרבה שנים של הרמות והנחתות. שתהיה לך השנה הבאה, טובה ומלאת אושר לפחות כמו זו שנגמרת עכשיו. שיעברו לך כל הצרות ממול (מבלי לגעת בך) ושיתגשמו כל משאלותיך. אני לא כל כך טוב בבחירת אייקונים מתאימים. אז נעשה את זה ככה, בתקווה שתמצאי שם את האייקונים שקולעים לרצונותיך, תחושותיך, חלומותיך וכו.

אדמiנית

New member
../images/Emo49.gif ל- ../images/Emo54.gif

המון המון ברכות ואיחולים לשנים רבות כדוגמאת השנה הזו - מלאת סיפוק ואושר
עד 120 כ- 29

חתלתולה יקרה שפע מזלט"ים

ליום הולדתך ה... [יש לי תחושה שעזריה הוסיף לך שנה או שנתיים, אין לי כח כוונה לפול בפח שטמנ לנו...] שתדעי רק טוב בחייך, אושר ואושר נחת, מיצוי עצמי, בריאות, והרבה , הרבה א ה ב ה מבעלך/אישך מהילדון ומכל הסובב אותך בכל מעגלי החיים
יוסי

inbary68

New member
מזל טוב לחתולית../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo57.gif

29 זה גיל נ-ה-ד-ר אז המשיכי להיות בו שוב ושוב ושוב - לפחות עוד כמה שנשאר להשלים עד 120 ..... שהיה המשך טוב ובריאות ונחת ואושר. ממני ענבר(י)

החתולית

New member
../images/Emo51.gif יקיריי

אתם יודעים מהן עשר השנים הארוכות ביותר בחייה של אישה ? עשר השנים שבין גיל 39 ל- 40 :)

azaria

New member
איך את יודעת? יש לך עוד כמה עשורים עד אז../images/Emo6.gif

תמר 110

New member
וואלה חתולה, 29 ,

ממש חתולה בחיתול... (לחיוב כמובן ובהומור!). מזל טוב, מאחלת עוד מלא מלא שנים מלאים בחיוך, שמחה ואושר, רוגע ושלווה, צמיחה ואהבה.

עד מאה ועשרים (X 9) לחתולית../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

"עם כל מה שמשתמע מכך" - בחשבון פשוט זה אומר שעם כל-כך הרבה נשמות יש לך באמת עוד המון המון גלגולים לפנייך. אז למה לחזור על ימי הולדת בעצם? וכמו שמישהי כאן כתבה לי: "זה לא הגיל, זה הלך הרוח". יקירת המדור, את קיבלת את פני בסבר פנים ובחום כשהגעתי לכאן, כמעט במקרה, לפני כמה חודשים. כתבתי אז מסר מאוד ארוך ובלי רווחים - וממך קיבלתי היערות בונות על איך להתחיל ולכתוב בפורום. מאז, אמנם, אני מקפידה על הרווחים, אבל...קצר וקולע כמו המסרים שלך - זה עדיין לא הצלחתי. מנצלת הזדמנות להגיד שמסרייך כל-כך מדוייקים, קצרים, ובעיקר בעלי משמעות. תודה. אני לומדת ממך המון, ולא רק בנושאי כתיבה וניסוח, אלא בעיקר ממשמעות מסרייך. ובינתיים - לפני שתהיה כאן שוב הדגמה לדרך ארוכה להגיד 'מזל טוב' , אומר: שימשיך ויהיה רק טוב, כמה שאפשר, בריאות ואושר ליקירייך ולך. בכיף.

החתולית

New member
../images/Emo51.gif גלילה

ההודעות שלך אולי ארוכות, אבל מלאות מחשבה תחילה ומשמעות - והרי זה מה שחשוב :) ריגשת אותי.

פנדה 263

New member
ברכות לחתולית../images/Emo140.gif

יום הולדת שמח ועד מאה ועשרים. שכל משאלותייך יתגשמו ותמשיכי לפזר שמחה סביבך. גם אני אוהב את הדברים שאת אומרת פה. מאחל דובי.

החתולית

New member
../images/Emo51.gif לכולכם

חגגתי נהדר, ביליתי והייתי מוקפת אהבה וחיבוקים כל היום. חוץ מהבחור שלי, הכל היה לי :)

azaria

New member
די כבר, פולניה אחת!

(רץ לקו האחורי לנסות להתכונן להנחתה)

החתולית

New member
אם אני פולניה, מה אתה ?

יש לי הוכחות חותכות שמסביבך בנו את ורשה (אהבתי את הברקה הזאת).

oehhe

New member
איכשהו ברח לי

לא,,, לא מה שאתם חושבות,,, (יש כאן זכרים, עזריההההה) פשוט לא שמלבתי לחתולית יוהולדתה וברכותיה, אני מניח שאחטוף על זה כבר. כל מה שתאחלי לעצמך גברת יקרה, הכפילי ב10 וזאת ברכתי. oehhe a lefthanded octopus

למעלה