מזל טוב לאלפא ביתא

הולמס 30

New member
מזל טוב לאלפא ביתא

יום הולדת שמח לכותבת המוכשרת, שמפציעה מפעם לפעם וטקסטים מדהימים משחררת יום הולדת שמח לאשה החכמה והרגישה , שמצליחה לגעת כשאת הטקסט היא מגישה נשמה, שתהיה לך שנה קסומה וטובה, שיקרו לך המון (ורק) דברים טובים. תמשיכי לחלוק איתנו את הגיגייך כאן ושם ותמשיכי להיות חברה כמו שאת יודעת להיות תתלבשי חם איפה שאת עכשיו, ותהני מכל רגע מזל טוב

פאבריס

New member
מזל טוב לאלפא ביתא הפצצה

טקסטים מהממים! רק חסר... תמונות מהממות!

../images/Emo142.gif../images/Emo49.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif

(כי מישהו מוכרח להיות אחראי על הקישוטים הצבעוניים
)
יום הולדת שמח לנפש יפה שכמותך
שיהיו לך רק ימים של שמחה
וכמובן קטע אומנותי סאלוט

יום הולדת שמח../images/Emo48.gif

מאחלת שהשנה רק אהבה תמלא את לבך, ומתוכה רק צמיחה אושר והגשמה. ללא פולמוסים מיותרים מולו:) יום הולדת שמח לכותבת מוכשרת, וכל שתבקשי, לו יהי.

kuxena

New member
תגידי מזל טוב

הוא אמר לי למי? לאלפה ביתא, יש לה יום הולדת מה אגיד? שכותבת טוב? שמתמצתת בכמה שורות עולם שלם, ותחושות? מצבים, רגעים חולפים מקפיאה כמו בסטילס? אפשר וגם תאחלי מזל טוב, מזל טוב זה חשוב ואושר הצלחה גם? גם הצלחה אז מאחלת, מכל הלב.

מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif

הצלחה, אושר ובריאות. אוהבת לקרוא אותך.

sidedark

New member
מזל טוב

מאחל לך אושר ושקט נפשי,אני אחד האנשים שעצוב לי ביום הולדת שלי כי אני מתבגר בעוד שנה ואני אוהב להישאר צעיר למרות שאני בראש,אני כך מה לעשות

../images/Emo140.gifאלפא יקרה../images/Emo143.gif

המון ברכות לאישה מיוחדת אישה שנוגעת, גם אם היא לא תמיד יודעת מאחלת לך כל שתאחלי לעצמך ואפילו עוד קצת <את בטח צנועה> עד 120
מכל ה
אני

lililove

New member
יום הולדת שמח../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif

לזו שכל מילה שלה נופלת בדיוק במקום הנכון. כל שתבקשי לו יהי הבאתי איתי כמה חבר'ה חמודים, שיעשו קצת רעש ושמח
לילי

newcharm

New member
נכון!

מזל טוב ואיחולים מכל הסוגים לאישה כל כך חכמה ורגישה. אני זוכר שקראתי באיזה לילה טקסט שהנחת כאן ככה בעדינות "שלא ישימו לב". ונדהמתי מעד כמה שפגעת בול. גם אני מאחל (לכל מי שמגיע לו/ה) חברה כמוך ומצפה לשמוע שניצלת טוב ת'זמן אפילו שכל כך קר. יום הולדת שמח
|כד דבש|

מזל טוב

מאחלת לך מכל ליבי אושר ושמחה. וכן, גם אהבה יכולה מאוד להועיל בחיים. הכתיבה שלך היא משב רוח מפעים בפורום.

honey bundle

New member
מזל טוב../images/Emo79.gif../images/Emo168.gif../images/Emo63.gif

ברכות
וים של אושר ואהבה
לכותבת מוכשרת
שבאה והולכת ותמיד מטביעה חותמה יום הולדת שמח

הולמס 30

New member
כלת השמחה מבקשת להודות

אמנם היא עשתה זאת במסרון (SMSׂ ) באישון ליל ולא כאן אבל היא קראה את הברכות (רק לא מצליחה להכנס לניק ממיקומה החו"לי) ומבקשת להודות לכולם אני בדעה שנוכל לסחוט ממנה בתמורה איזה קטע טוב או שניים לכשתחזור

למעלה