מזל טוב-גלעד של אריאלה בן שנה

מצב
הנושא נעול.

שרון991

New member
מזל טוב-גלעד של אריאלה בן שנה../images/Emo65.gif

לאריאלה 22 (דפנה) ולגלעד המקסים (שנורא נורא דומה לאמא שלו!) מזל טוב ליום ההולדת עד 120 אושר ובריאות! ממני באהבה שרון

ronitili

New member
מזל טוב לגלעד המתוק../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif

לאריאלה 22 (דפנה) ולגלעד המקסים (שנורא נורא דומה לאמא שלו!) מזל טוב ליום ההולדת עד 120 אושר ובריאות! ממני באהבה שרון
מזל טוב לגלעד המתוק

לאריאלה-דפנה + גלעד ../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

לאריאלה-דפנה + גלעד

המון המון
רק שמחה ואושר שיישרו בביתכם.

אריאלה22

New member
תודה בשם חתן השמחה

תודה בשם חתן השמחה
מי היה מאמין שכבר עברה שנה?.... אין לי מושג מה עשינו טוב כל כך, שקיבלנו מתנה נפלאה ומושלמת כל כך. אין לי מושג איך נראו החיים שלנו לפניו ועוד פחות יש לי מושג איך אני, שתמיד הכל הלך אצלי הפוך כל כך - הצלחתי להביא אל אויר העולם את הילד המדהים הזה. בדיוק לפני שנה, שכבתי בבית החולים וחשבתי לי איך הוא יהיה, אם הוא יהיה דומה לי, איך אני ארגיש כלפיו, איך הסביבה תגיב אם הוא יראה ממש שונה, והיום... זה נראה כל כך רחוק וכל כך לא רלוונטי. ולמען הסבתא הגאה והנהדרת שלו שמאוהבת בו עד הראש ועוקבת אחרי הפורום הנפלא שלנו, אני אנסה להעלות תמונה עדכנית ככל האפשר של הנסיך שלי. אוהבת את כולכם ומאחלת לכולם רק טוב.

הוא מקסים, נראה כל כך שמח ומאושר

תודה בשם חתן השמחה
מי היה מאמין שכבר עברה שנה?.... אין לי מושג מה עשינו טוב כל כך, שקיבלנו מתנה נפלאה ומושלמת כל כך. אין לי מושג איך נראו החיים שלנו לפניו ועוד פחות יש לי מושג איך אני, שתמיד הכל הלך אצלי הפוך כל כך - הצלחתי להביא אל אויר העולם את הילד המדהים הזה. בדיוק לפני שנה, שכבתי בבית החולים וחשבתי לי איך הוא יהיה, אם הוא יהיה דומה לי, איך אני ארגיש כלפיו, איך הסביבה תגיב אם הוא יראה ממש שונה, והיום... זה נראה כל כך רחוק וכל כך לא רלוונטי. ולמען הסבתא הגאה והנהדרת שלו שמאוהבת בו עד הראש ועוקבת אחרי הפורום הנפלא שלנו, אני אנסה להעלות תמונה עדכנית ככל האפשר של הנסיך שלי. אוהבת את כולכם ומאחלת לכולם רק טוב.
הוא מקסים, נראה כל כך שמח ומאושר
את נשמעת מאושרת לא פחות וכנראה שגם הסבתא לא פחות מאושרת. שוב, רק אושר ושמחה ל כ ו ל כ ם !!!

פיש10

New member
איזו תמונה מתוקה, מזל טוב../images/Emo65.gif

תודה בשם חתן השמחה
איזו תמונה מתוקה, מזל טוב

שירהחי

New member
../images/Emo49.gifלגלעד ולאמא האוהבת

לגלעד ולאמא האוהבת
עוד 120 שנים מאושרות.

sagivkr

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif

מזל טוב!!!

שיהיה לכם הרבה אושר ונחת. התמונה מקסימה! יפעת

אדוינה

New member
אני אני אני ראיתי אותו !!

אני אני אני ראיתי אותו !!
הוא ממש מדהים! מזל טוב ליום ההולדת הראשון!

נטאשה

New member
מ ז ל ט ו ב

מ ז ל ט ו ב
המון אושר ואהבה לכל המשפחה!

ayoosh

New member
כמה נחת../images/Emo70.gif יומולדת שמח למדהים../images/Emo65.gif

כמה נחת
יומולדת שמח למדהים

גלעדון מקסים- אתה וההורים שלך הייתם (ועדיין)התקווה שלי ברגעים קשים. מבחינתי, יש לכם חלק בשני ה
שגדלים ובועטים בתוכי...
שיהיו לכם- לכל המשפחה- אמא, אבא סבים וסבתות- הרבה אושר איתו וממנו
המון המון

יום הולדת שמח ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

כמה נחת
יומולדת שמח למדהים

גלעדון מקסים- אתה וההורים שלך הייתם (ועדיין)התקווה שלי ברגעים קשים. מבחינתי, יש לכם חלק בשני ה
שגדלים ובועטים בתוכי...
שיהיו לכם- לכל המשפחה- אמא, אבא סבים וסבתות- הרבה אושר איתו וממנו
המון המון
יום הולדת שמח

אריאלה הוא פשוט אוצר מאחלים לכם מכל ה-
המון אושר ובריאות ובעתיד עוד אחד לאח/ות לגלעד המקסים.

מזל טוב גם ממני ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב גם ממני

רוב בריאות ואושר

rachel or

New member
הוא פשוט מקסים המון מזל טוב

הוא פשוט מקסים המון מזל טוב
אושר ונחת רחלי

מרס24

New member
לגלעד הנסיך ../images/Emo47.gifהמון מזל טוב../images/Emo65.gif

לגלעד הנסיך
המון מזל טוב

לגלעד המקסים, אנחנו פשוט לא מאמינים שאתה כבר בן שנה
, היה נהדר לראות איך הפכתה מיצור קטן, שכולנו שמחנו לראות שנולד "בסדר"
, לאיש קטן מיוחד, כובש, חברותי ומקסים שלא מפסיק להדהים, ומביא כל יום אין סוף נחת להורים ולמשפחה. אז הנה לך מתנה
, לילד שהוא בעצמו מתנה. נשיקה והרבה מזל טוב להורים
מה"דודים" מרמת גן

roza marzipan

New member
מזל טוב לגלעד החמוד../images/Emo65.gif../images/Emo47.gif../images/Emo20.gif

לגלעד הנסיך
המון מזל טוב

לגלעד המקסים, אנחנו פשוט לא מאמינים שאתה כבר בן שנה
, היה נהדר לראות איך הפכתה מיצור קטן, שכולנו שמחנו לראות שנולד "בסדר"
, לאיש קטן מיוחד, כובש, חברותי ומקסים שלא מפסיק להדהים, ומביא כל יום אין סוף נחת להורים ולמשפחה. אז הנה לך מתנה
, לילד שהוא בעצמו מתנה. נשיקה והרבה מזל טוב להורים
מה"דודים" מרמת גן
מזל טוב לגלעד החמוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה