מזל טוב אח שלי...

מזל טוב אח שלי...

אז זהו היום לפני 23 שנה נולדת... אח שלי רואים את התמונות של אבא ואמא מאושרים חוזרים איתך מבית חולים מי חשב אז? מי חלם בכלל שליום הולדת 21 בכלל כבר לא תגיע... כשבירכו את אבא ואמא (ואותך) בברית והרבה פעמים אחר-כך שנזכה לראות אותך מתחת לחופה, לא זכינו... אוי אני בתקופה מאוד מאוד קשה עכשיו, אני צריכה מישהו חזק פה לידי, אני הכי לבד שבעולם... אני רוצה שתהיה פה לידי שנשלים את כל מה שהפסדנו בשלוש שנים האלה, אני לא רוצה שתהיה סתם קומץ של עיתונים שנושאים את התמונה שלך, כמה הספדים ותמונה על הקיר, אני רוצה שתהיה אתה האח שהיכרתי שידע לחייך, לצחוק, אני רוצה לחזור להיות מי שהייתי הילדה הכי שמחה ומאושרת בעולם, אני רוצה ששנה הבאה ביום הולדת שלך אני יבוא ויוכל להגיד לך טוב לי, אני מאושרת...

solitaryshell

New member
../images/Emo24.gif

כולנו מכירים את הבדידות שאת מדברת עליה. ואני מקווה שלמרות הכאב ולמרות הבדידות בעוד שנה תוכלי לומר שאת מאושרת.

פישי 111

New member
היי

אני יודע מזה אני עברתי את זה פעמיים אמנם לא באחים אבל אנשים קרובים מאוד... וזה קשה.אני יכול להשיג לך חומר בנושא אובדן.וזה עוזר לי זה מאוד עזר. השאלה איך שייך לעשות כזה דבר. אם תרצי תסבירי לי איך שייך לעשות את זה בקומונה אני חדש פה פשוט

פישי 111

New member
היי

אני יודע מזה אני עברתי את זה פעמיים אמנם לא באחים אבל אנשים קרובים מאוד... וזה קשה.אני יכול להשיג לך חומר בנושא אובדן.וזה עוזר לי זה מאוד עזר. השאלה איך שייך לעשות כזה דבר. אם תרצי תסבירי לי איך שייך לעשות את זה בקומונה אני חדש פה פשוט

בר03

New member
היי חמודה...

כואב, מזדהה איתך בבדידות ובכאב, מכירה את הצער החונק... מזל טוב לאחיך , היכן של יהיה.... מי יתן ויהיו ימים יפים יותר , לך ולכולנו. שבת שלום.

פישי 111

New member
אני בקומונות תפוז

תוכלי למצוא אותי שם לחומר אני לא יודע איך לשלוח מסר בפורום בהצלחה! בהתמודדויות

Girl of Pain

New member
מבינה אותך...

אחי נהרג לפני חצי שנה, חודש לפני שהוא היה אמור להיות בן 21. אני כ"כ מבינה את ההרגשה שאת רוצה שהוא יהיה לידך, ממש מתה שהוא פה, אבל הוא לא. וכל מה שנשאר ממנו זה כמה מכתבים ותמונות. תהיי חזקה מאמי. בשביל אחיך.

solitaryshell

New member
בר

תנסי ליישם את ההמלצה שלך גם כן. תהיי חזקה ולא רק בשביל אחיך, אלא גם בשבילך.

תודה רבה ../images/Emo24.gif

היום הולדת עבר בשלום וגם השבת בר מצווה... שנזכה לחגוג ימי הולדת שמחים לחברינו ולמשפחתנו... שבוע קל וכיף ומוצלח לכולם

למעלה