מזכירה לכולם. ביום חמישי הקרוב

מזכירה לכולם. ביום חמישי הקרוב

יערך הביקור שלנו במוזיאון ארץ ישראל בתל-אביב בתערוכת איי זכוכית. המפגש יהיה בשעה 10:30 בכניסה למוזאון. בשעה 11:00 יתחיל הסיור. מחיר הכניסה ליחיד בקבוצה עם הדרכה - 37 ש"ח. לפנסיונר 24 ש"ח. מבקשת ממי שנרשם וממי שעוד רוצה להרשם, אנא שלחו לי במייל את מספר הטלפון הנייד שלכם וכתובת אי מייל (מי שלא שלח) מחר או מחרתיים אשלח לכל הנרשמים מפה והוראות הגעה למוזיאון. זו רשימת הנרשמים מספר כינוי בפורום 1 michal_sil 2 Forestdevil 3 יסמין סיון 4 Mnoya - 5 אסתי אלון (Mnoya) 6 דבי חיים (Mnoya) 7 חברה של מירב 8 צדף מראש העין 9 Rinae – 10 Lizzz- 11 מוניק מוניק- 12 דלית (פועה) 13 מיכל (פועה) 14 PUAH - פועה 15 Tamarina - 16 אמנון אלבז 17 ronih5 18 לאון 5 – 19 20 21 22 מי שלא מגיע, שיודיע לי. וכפי שאתם רואים, יש מקום לעוד משתתפים. להתראות במוזאון

לגבי הסיור-מצורפת פה מפה שהורדתי

מהאתר של המוזיאון. זו מפת המוזאון שמסביב ניתן לראות את שמות הרחובות המקיפים את המוזיאון. בהודעה הבאה אצרף מפת הגעה למוזאון. יש חניה בתשלום מצד שמאל של הכניסה למוזאון.

המוזאון נמצא ברחוב חיים לבנון 2

הכי נח להגיע בכביש איילון (כביש מספר 20). יורדים במחלף רוקח. סע ישר לכיוון דרום מערב על יציאה למחלף רוקח ופנה לרחוב ד''ר ג'ורג' וייז כעבור 1.2 ק"מ. בפנייה ה שלישית פנה שמאלה לרחוב חיים לבנון. נקודת היעד נמצאת כ-578מ' אחרי הפנייה. את הדרך העתקתי מאתר מפות של Ynet. כל מי שיכנס לאתר, יקיש את היעד (בחלק העליון את הכתובת של/שלה. בחלק התחתון את כתובת היעד - תל אביב רחוב חיים לבנון 2, יקבל מפה ולמטה הסברים מילוליים בשלבים איך להגיע. למי שיש בעיה שישלח לי מסר. בהמשך, אשלח לכל הנרשמים את המפות + טלפון נייד שלי למקרה של בעיה. מס' הטלפון של המוזאון מרכזיה 03-6415244 קשרי ציבור 03-6415820 תחבורה ציבורית קווי דן: 7, 27, 45, 24, 25 קווי אגד: 74, 274, 86 חניה חניה בתשלום צמודה למוזיאון נגישות לנכים ומוגבלים כל ביתני המוזיאון ותצוגותיו מותאמים לנכים. לרשות המתקשים בהליכה עומדת קלנועית - רכב מיוחד המסוגל להגיע לכל מקום בשטח המוזיאון. את כל הפרטים אפשר לראות באתר המוזאון http://www.eretzmuseum.org.il/main/site/index.php3?page=1 להתראות במוזאון ביום חמישי הקרוב

יסמין-מה שאומר לך, זו רק הערכה

ההרצאה עצמה משהו בין שעה לשעה ורבע. יש עוד סרטון של רבע שעה. אפשר להקרינו בהתחלה או בסוף. אם את ממהרת. (אני מניחה שיש לך בעיה מבחינת זמנים, לא?) בעיקרון, התשלום בכניסה הוא עבור ביקור בכל המוזאון (לא כולל את הפלניטריום). אפשר לבקר בכל תערוכות המוזאון. אני לפחות, מתעתדת לעשות ביקור בכל המוזאון אם אני כבר שם.

אמנון אלבז

New member
מנהל
יסמין- אור וכל המתענינים

מערכת המסרים השניה שלי גם קרסה. עייפתי מלנסות למצוא פתרון. הודעה גם מאור לא ניתנת לפתיחה מצטער. לכולכם יש את האי מייל שלי, לי אין כל בעיה לפניה דרך האי מייל.

אמנון אלבז

New member
מנהל
תא מסרים

יסמין כל הנסיונות וההתכתבויות עם גורמים שונים בתפוז לא הועילו. כמו שכתב לי אור, זה לוקח שבוע להסתדר. באמת כך היה בדיוק שבוע של תקלות והכל הסתדר לבד.

nuritgr

New member
על איזה יום חמישי אתם מדברים? כנראה

שפספסתי. למה אתם לא כותבים תאריך?

למעלה