|מזיעחדשה בפורום,מבקשת עיצות

סופי68

New member
|מזיעחדשה בפורום,מבקשת עיצות../images/Emo66.gif

בוקר טוב, שמי מישל, ואני אם טרייה לבן 3 חודשים שמעוניינת לעבוד מהבית כנציגת חברת קוסמטיקה , ואני מתלבטת כיצד לשווק את עצמי, אין לי רכב ובני יונק, כך שזה קצת בעייתי, אבל אני בכל זאת רוצה לנסות, TO MAKE A LONG STORY SHORT, חשבתי להוציא עלון שמודיע על המכירה, איפה מוצאים דוגמא לעלון שכזה, אני מחפשת דוגמא שתתפוס את העין ותשמוך את קהל היעד, אשמח לקבל כל עיצה שהיא, ותודה על הסבלנות

עלונים - התאמה לצרכים

היי מישל. אני תמר - ארט דיירקטורית ומעצבת גרפית במקצועי. אני לא יודעת יודעת לאיזה עלון את בדיוק מתכוונת, אך אם תתני לי קצת יותר פרטים, יתכן שאוכל לעזור לך. בעיקרון, לפני שמכינים עלון צריך להגדיר: מה המוצר/רעיון שאנו רוצים לשווק מי קהל היעד שאליו אנו פונים מה הייחוד של המוצר/רעיון ביחס למתחריו מה הייחוד של המוצר ביחס לקהל היעד ואני נוהגת להוסיף גם את הנגיעה האישית של המשווק אחרי שתגדירי את הנקודות הנ"ל, תדעי האם את זקוקה לעלון מקצועי (מבחינת כתיבה, עיצוב והפקת דפוס) או מספיק משהו אישי שתכיני לבדך באמצעים בייתיים. בכל מקרה העלון המקצועי כרוך בהשקעה כספית גדולה יותר בהצלחה

mentorit

New member
עלון או פלאייר?

עלון זה עסק יקר מאוד! כדאי שתטרפי לחברה קודם והם יסבירו לך מה לעשות ואיך לשווק אולי יש להם אפילו עלונים מוכנים לטעמי - את ממהרת מדי להוציא כסף.

רגין1

New member
דרכים יותר זולות

לפני שאת משקיעה בהדפסת פלאייר (או עלון, שזה באמת הרבה יותר יקר), נסי לבדוק את מידת ההענות לך בדרכים אחרות. נסי לארגן חוגי בית, אצלך בבית (בגלל הרכב)או אצל בנות משפחה שיהיו מוכנות לתרום את ביתן ולהביאך אליהן, שכנות ומכרות אחרות. כל אחת תזמין את מעגל המכרות שלה, הסיכוי למכירה גבוה יותר (מניסיון אישי, מכירת קוסמטיקה בחברותא מביאה עימה פידיון גבוה יותר "אוי הקרם הזה מעולה, יא הסומק הזה סוף הדרך עליך - וכו'") והפרסום הוא חינם. בהצלחה

למעלה