...מותר פעם אחת...

...מותר פעם אחת...

טוב חברים וחברות יקרים, אחרי די הרבה הודעות "מותר...." כנראה שגם תורי הגיע... לרגל נישואין (היום) ומעבר של כמה שנים לצד השני של כדור הארץ (בעוד שבוע) הווספה צריכה להישאר בארץ הקודש ולמצוא בית חדש. ווספה 200 PX שנת 93'. כחולה מטאלית (שכבר הוסכם על דעת זקני הפורום שזהו הצבע המהיר ביותר...), טסט לשנה שלמה, מצב מכני טוב מאוד. ארגז, צמיגים ומצבר חדשים. 990 ש"ח. בונוס לרוכש הווספה-(וזה רציני לגמרי!)- מקרר אמנה 22 SIDE BY SIDE חינם ! רק לבוא ולקחת (איזור נתניה - לכל המתעניינים הפוטנציאליים). זה בעצם הכל. כל השאר במסרים...והמשך יום מעולה.... קרו- אסון

s@muel

New member
מנצל"ש - למכירה ../images/Emo61.gif

קימקו דינק 50 מודל 2004 כ- 2800 ק"מ יד ראשונה מפרטי תוספות, גמיש. 054-4367837

kinli

New member
אתה רציני לגבי המחיר ????

בכל זאת ווספה 200 וכבודה במקומה מונח או שפשוט הווספב למכירה אך בלי מנוע....?

kinli במיוחד בשבילך...

2000 ש"ח ווספה כחדשה, לא ראתה שטח. רוצה? ועכשיו ברצינות- היא נוסעת טוב מאוד ושירתה אותי נאמנה. כשקניתי אותה כבר ידעתי על הנסיעה לחו"ל ולקחתי בחשבון שאפסיד כסף במכירתה. זה הכל (לא חשיבה ישראלית טיפוסית, אבל זה מה יש). בידידות, קרו- אסון

kinli

New member
../images/Emo66.gifפשוט יש לי גם ווספה

ואני פשוט חולה על הכלי הזה במחיוחד לעשות איתו ווילי'ס וחריקות שמקפיצים לאנשים את הלב, וואלה אולי אם תעשה מחיר מבצע אקנה אותה גם נעשה אוסף של ווספות

nickname500

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

הייתי רוצה את הוספה אבל מסובך בשבילי.. בכל מקרה, שיהיה במזל!!

bendoe

New member
אחרי הכל אמנה סייד בי סייד22

והכבוד שלו במקומו מונח
אחד המקריים המוצלחים ביותר,קצת זולל חשמל אבל עושה קוביות קרח מעולות ומים קרים עם תאורה בשעת הצורך.

למעלה