מותר לשתף קצת...?

א ו ר3

New member
מותר לשתף קצת...? ../images/Emo4.gif../images/Emo14.gif

אני לא מבינה אותו.. למה למה למה
הוא כ"כ מצא חן בעייני, פגשתי אותו ואמרתי לעצמי שאני הולכת להדלק, שזהו זה.. באמת נדלקתי, ואז לא דיברנו שבוע בערך, ואז דיברנו עכשיו בסופ"ש - לבנאדם אין כוונות רציניות, הוא לא רוצה חברה רצינית, הוא רוצה סתםםם , הוא בטוח שזה מה שיעשה לו טוב.. אני לא מבינה בכללל.. איך מישהו לא רוצה אהבה רצינית...? זה נשמע לי הכי מוזר בעולם.. ואולי אני גם די תמימה
כמעט נגררתי לסטוץ אתו ועצרתי את עצמי בסוף כי ידעתי שאני אפגע, והוא הסכים, וזהו, אני פשוט מאוכזבת קשות..

כל הכבוד../images/Emo45.gif

גאה בך שסירבת, בטח היה קשה. חברה יקרה מאוד אמרה לי פעם שאני צריכה למצא מישהו שהציפיות שלו מהקשר יהיו זהות לשלי אחרת זה לא ייגמר בטוב, זה לא יכול להגמר טוב. לדוגמא- אם אני מחפשת חתונה, אז גם הוא צריך- זו נקודת מוצא כי אי אפשר לשנות אנשים.

א ו ר3

New member
תודה...

כן, היה קשה, אבל הייתי חייבת לעשות תהפרדה במוח בין סקס לאהבה , אין מה לעשות הוא תופס את זה כרגע כשני דברים נפרדים ומעדיף את הסקס כמובן.. אני שמחה בסה"כ שהחלטתי שלא ייקרה כלום, אני יודעת שהייתי מתחרטת אח"כ ונפגעת מיזה מאוד.. אני בחורה רגישה.. אין מה לעשות

linu2

New member
Nothing last forever

זה לא נשמע מוזר. זו תקופה שהוא עובר. מתישהו זה יעבור לו, כמו שזה עובר לכולם. Nobody wants to be lonely ואת, את צריכה להמשיך הלאה ולשמוח שלא עשית איתו טעויות שהיו פוגעות בך.

למעלה