מותר לפתוח יותר ממשתמש אחד במשחק?

aviramzn

New member
מותר לפתוח יותר ממשתמש אחד במשחק?

או שזה אסור כי ראתי מישהו שרשם שזה חוקי אבל כשאני רושם עוד מדינה רשום שאסור. ועוד משהו, אני משחק איזה שבוע וחצי ככה אז אם למישהו יש ברית להציע אני אשמח... :]

עמי1986

New member
מותר

למען האמת כדי שיקחו אותך באופן רציני אתה חייב להיות עם כמות גדולה של מדינות כמה שיותר האפשרות לפתוח מדינות נוספות היא ע"י שינוי אי פי (אם אתה לא יודע מה זה אז עזוב מי שיגייס אותך כבר יסביר לך) היום לפי דעתי לשחקן עם הכי פחות מדינות יש 50 אתה מתחיל עם כמה מדינות ולאט לאט אתה צובר כמות... המלצה שלי אם אתה רוצה ללכת לברית מסויימת אז רק לBO בכל שאר הבריתות יש סתם אנשים קקה :p

hen1xc

New member
למען האמת

אין בOVER BO של אנשים BO מחסלת את עצמה מידי יום ככה שהברית מסוכסכת עם יושביה
חוץ מזה מנהלת הברית לא זמין במסן אגב רובי רועי מחפש עבודה דבר איתו על זה

markos9

New member
אין צורך בהחלפת איי פי.

ישנה אופציה של ניהול מדינות כל 25 מיליארד פנוי אתה רשאי לפתוח עוד מדינה בהתאם לכוח. או שמאידך גיסא ניתן להחליף איי פי כמו שעמי רשם למטה. מבחינת ברית רוב הבריתות כיום במלחמה, מלבד ישראל 2010 ועוד כמה שאולי אני לא מכיר. אז ממליץ להמתין לתוצאות המלחמה שתהיה בערך בעוד שבוע.

Yogev1982

New member
תוצאות המלחמה חחחח

אתה מדבר כאילו זה איזה מבחן בגרות שהתוצאות יפורסמו בעיתון

עמי1986

New member
התוצאות ידועות לכולם

האיחוד יפסיד רובי לירן ויוגב יפרשו ואני לוקח את השליטה מעלה את מוחמד להיכל ופורש :)

markos9

New member
תמות תהיה תשובה טובה?

אני מעדיף להיות צנוע, ואחרי שהכל יגמר (וזה יגמר מהר) שאחרים יגידו בשבילי, מי הביס את מי. אני עובד קשה בחדר מלחמה ולא פה.

Yogev1982

New member
מארק ידידי

לא הבנת אותי נכון, סתם הדרך שאמרת את זה הצחיקה אותי אני מעולם לא תמצא אותי פה בעבר או בעתיד אומר "ניצחנו אין להם כלום בלה בלה בלה" אני משאיר את המשחקי קקה האלה לחן עמי ולירן
אני כמוך, מדבר בחמ"ל ....

markos9

New member
אני זוכר אותך מהחמ"ל

אתה הזקן האיטי הזה מהשף לא? תאחלס כשאתה נכנס לאטרף אתה מפציץ בערך בקצב שחן הקטן מפציץ פה.

למעלה