מותר בהנקה?

Dimaya

New member
דחוף מאוד-קיבלתי זריקת אדרנלין

לא הייתה ברירה - עקירת שן שהסתבכה ואי-אפשר היה להוסיף עוד הרדמה רגילה. זה היה ב-11:20. הקטנה תיכף תתעורר ותרצה לאכול. אני לא בבית, אז אין לי שאוב. אפשר להניק (עברו שעתיים)? אם לא תהיה ברירה - היא תאלץ לקבל פורמולה (שגם אין לי, כמובן).

ssl157

New member
יש קשר?

האים יש איסור על עשיית קעקוע בזמן הנקה או שאין שום קשר בין הדברים?

נאא

New member
../images/Emo41.gifהאים מותר לקחת לופריד בהנקה

(זהו כדור תכלת נגד שלשול)

אגיסטן בהנקה

צריכה את עזרתכן דחוף. רופא הנשיםרשם ךי אגיסטן לפטריה (בנרתיק) ושכחתי לציין בפניו שאני מניקה. האם מותר בהנקה???

לא יודעת אם יש איסור ../images/Emo18.gif

אבל לא הייתי מסתכנת, כי כשעושים קעקוע יש סיכוי (קטן, אמנם) להידבק בכל מיני כולירות. אני הייתי מחכה עם זה. * למען הגילוי הנאות - הכותבת נושאת קעקוע, שנעשה בין ההריונות.

meravbr

New member
גם אני רוצה לעשות עוד אחד

(הקודם היחיד נעשה לפני 12 שנה
), אבל רק אחרי שאני אזכר סופסוף להתחסן נגד הפטיטיס B...

נאא

New member
תודה תמר אבל אני צריכה תשובה בזמן

הקרוב הכאב בלתי נסבל

אני מצרפת לך לינק לתשובה, ותמונה

הלינק מאתר ללל הבינ"ל. התמונה - מקווה שאפשר יהיה לראות אותה טוב, לא הצלחתי להגדיל - מאתר midwifery today, יש תיקים עם הדפסה שלה, ואולי גם חולצות
אבל בכל מקרה לא הייתי ממליצה לקעקע על השד עצמו - וגם לא על כל מיני אזורים "נשיים" אחרים, עד שלא גומרים עם כל ההריונות, ההנקות והדיאטות.

התמונה יצאה מטושטשת - חבל

זו תמונה מדליקה, של תינוק יונק משד מקועקע בוורדים, והכותרת שלה היא breakfast in the rose garden

Mלביאה

New member
אמי אחות במוקד נשים, סיפרה לי שעשתה

מוניטור לבחורה בחודש מתקדם שלאורך הבטן כולה - מהחזה עד אחרי הטבור התפתל לו נחש אימתני. גדל עם ההריון, כנראה. אישית - התחלחלתי. (וידוי: לא סובלת קעקועים)

בקצרה: אדרנלין אין בעיה

אם מדובר בלידוקאין (המשמש בטיפולי שיניים), ע"פ תומאס הייל התרופה בקטגוריה L3, כלומר יש להשתמש רק אם התועלת עולה על הסיכון הפוטנציאלי. זמן מחצית החיים של התרופה 1.8 שעות והחדירות שלה לחלב נמוכה (0.4). תופעות הלוואי בתינוק נדירות, אבל אם יש מדובר בשלשול ותופעות דומות במערכת העיכול. נראה לי שאין בעיה להניק. אם את רוצה - את יכולה להתקשר למרכז ההרעלות ברמב"מ ולשאול שם (רצוי שיהיה לך את השם המדוייק של חומר ההרדמה שהזריקו לך).

למעלה